Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

selam tnc vista yı kurdum...

ilk zamanlar denetim masasında bi problem yoktu şimdi açtığımda 1-2 sn göründükten sonra hemen kapanıyor sistem explorer i yeniliyor...sonra düzeliyor

bi türlü denetim masasına erişemyiroum!!!

sk8er boi arkadaşım yardımlarını bekliyorum!!

oké ??

• Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar ben bunu indirdim yükledim sorunsuz çalışıyor fakat pencereler arası geçişte resimdeki gibi basamaklama yapılamıyor yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

En az 1 gb ram ve 256 mb diretx 9 detekli ekran kartın varsa şunları dene

1. Masa üstünde sağ tık kişiselleştirme -- temalardan vista yı seç onayla , sonra kişiselleştirme menüsünden tekrar -- pencere rengi ve görünümünden windows aero yu seç ve tamam de çık dene

2. gene yapmazssa pc ye diretx9 u kur ve ekran kartının donanımdan tanınıp tanınmadığına bak tam tanınmamışsa mesela agp standart gözüküyorsa sitesinden vista uyumlu son driverini indirip kur .. sorunun halolacaktır.

selam ark. ya ben daha indirrumda peki bunu kurduktan sonra xpyi c den nasıl kaldıracağım :ninja:^_^

Vistayı kurarken boot menüsünden kuruluma başla C diskini karşında gördüğünde diğer seçenekler var sağ altta ona tıklarsan diski sil seçeneği karşına çıkar onunla 2 saniyede C yi tamamen kazıyıp tertemiz vistayı kurmaya başlayabilirsin. xp nin yanına kurarsan hem xp çalışmaz hemde C de boşuna yer tutar ayrıca ileride sistem uyuşmazlığı sorunlarıda yaşarsın.

arkadaşlar bi sorum olcak ben vista kullanıyorum home basic kullanığım vista arada bir yapıyor ama bu sorunu ekranda ki tüm simgeler ve aktif olan pencereler birden silinip duruyor ama mouse ile üzerinde gezdiğmm zaman simgeler tekrardan geliyor. orjinal vista kullanıyorum bazen oluyor düselmiyor hata kapatıp açmak zorunda kalıyorum.Ama daha home premium kullamıyordum onda böyle bi sorunum yoktu bu sadece bende değil diğer kurduğum makinalarada aynı sorunları veriyor acaba nedir sorun yardımcı olursanız sevinirim .şimdiden tşk. benim görüşüm bu konuda bu versiyonda sorun var galiba :blush:

benim sorunum ise indirdim, sorunsuz kaydettim, cd.den boot ediyorum ve klavye dil seçenekleri geçiyor, akabinde yükleneceği sürücü kısmı gelince kullanılabilecek bir sürücü yok, gözat çıkıyor, gözatta ise c d e sürücüleri var, c yi seçip tamam diyorum ama yine kullanilabilir bir sürücünüz yok diyor, fazlalıklar kaldırılır iken acaba disk sürücü tanımlama dosyaları da mı arada kaynadı. yardımcı olursan sevinirim,

AYRICA EMEĞİN İÇİN GERÇEKTEN CANI GÖNÜLDEN TŞK.LER VE KUTLUYORUM

tncVista kullanıyorum

bende de vista 3 boyut olmuyor

görünümde windows aoru renk düzeni yok.RESİMDE

Please register to see this content.

sistemim şu özelliklere sahip

3.0 ghz işlemcim

512 mb ram

128 nvidiageforce

ekran kartım için güncel sürücüde yükledim olmadı

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Ayrıca büyük emek harcayıp bize vista yı sunan sk8er_boi arkadaşımıza sonsuz teşekkür....

tncVista kullanıyorum

bende de vista 3 boyut olmuyor

görünümde windows aoru renk düzeni yok.RESİMDE

Please register to see this content.

sistemim şu özelliklere sahip

3.0 ghz işlemcim

512 mb ram

128 nvidiageforce

ekran kartım için güncel sürücüde yükledim olmadı

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Ayrıca büyük emek harcayıp bize vista yı sunan sk8er_boi arkadaşımıza sonsuz teşekkür....

Ekran kartı en az 256 olmalı ve 512 lik bi ram daha takarsan 3D nin çalıştığını görürsün dostum :angry2:

Edited by volkan23

Valla süper bir çalışma sk8er boi.Daha dün üye oldum.İnternet cafelere kadar ünün uzanmış.İnternet cafede gördüm tnctr yi,ve hemen üye oldum.Şuan indiriyorum.İnşallah olur.Sorunlar ve cevapları okudum.BIOS umu güncelliyeceğim ve ardından boot tan vista yı yükleyeceğim.

Emeğin için çok teşekkürler.

Arkdaşlar bir link verilmiş kurulumda yardımcı olmak için,inceledim ve aklıma birşey takıldı.orada ürün seri nosunu istiyor.indirdiğimiz zaman o seri no içinde var mı?Yardımcı olursanız sevinirim.

Edited by sinanaydın

Arkdaşlar bir link verilmiş kurulumda yardımcı olmak için,inceledim ve aklıma birşey takıldı.orada ürün seri nosunu istiyor.indirdiğimiz zaman o seri no içinde var mı?Yardımcı olursanız sevinirim.

Lite versiyonu serial istemiyor C yi kazıyıp ileri dedinmi açılana kadar bişey sormaz merak etme

Dostum dün akşam kurdum pc'ye, muhteşem oldu. :) Ellerine, gözlerine,emeklerine sağlık. Ayrıca 1 sorum olacak. Birincisi; sizin çıkardığınız özellikleri, TNCVista Lite'yi pc'ye kurduktan sonra yeniden eklemek mümkün mü.? Eğer kurabilme imkanımız varsa bunları nereden bulabiliriz, sizde varsa; (ki mutlak vardır. :D ) bizimle paylaşıp nasıl kurabileceğimiz konusunda anlatarak yardımcı olur musunuz.? Mesela Movie Maker, mesela orjinal ekran koruyucuları vb. şeyler. Bayağı masraflı oldum sanırım. :p:p:p

Edited by Eylulun_Oglu

Dostum dün akşam kurdum pc'ye, muhteşem oldu. Ellerine, gözlerine,emeklerine sağlık. Ayrıca 1 sorum olacak. Birincisi; sizin çıkardığınız özellikleri, TNCVista Lite'yi pc'ye kurduktan sonra yeniden eklemek mümkün mü.? Eğer kurabilme imkanımız varsa bunları nereden bulabiliriz, sizde varsa; (ki mutlak vardır. :D ) bizimle paylaşıp nasıl kurabileceğimiz konusunda anlatarak yardımcı olur musunuz.? Mesela Movie Maker, mesela orjinal ekran koruyucuları vb. şeyler. Bayağı masraflı oldum sanırım.

;);):p;)

Kafam karıştı. Yukarıda yazdığımı anlayabilen var mı?

Dostum benim öğrenmek istediğim şuydu; sizin çıkardığınız özelliklerin hepsini değil, örneğin; sadece movie maker'i yada sadece orjinal ekran koruyucularını yeniden yükleme imkanı var mı.? Yani sizi çıkardıklarınızın tamamını değil, bazılarını yükleme imkanımız var mı.? Öğrenmek istediğm buydu..

• Administrator

Dostum benim öğrenmek istediğim şuydu; sizin çıkardığınız özelliklerin hepsini değil, örneğin; sadece movie maker'i yada sadece orjinal ekran koruyucularını yeniden yükleme imkanı var mı.? Yani sizi çıkardıklarınızın tamamını değil, bazılarını yükleme imkanımız var mı.? Öğrenmek istediğm buydu..

Malesef.

arkadaşlar win açılırken cd yi taktım kısa süreli bişey yükledi ordan sonra c falan çıktı orda biçimlendir sil falan var hepsini tek tek denedim ve hepsinde hata veriyor

5-6 tane bişey çıkıyo

mesela dosyalar kopyalanıyor diyo ondan sonra 2.ye geçiyo %30 olunca hata veriyo ve pc yeniden başlıyor:(

tncvista da need for speed carbon çalışmıyo.nası çözebilirim çok saol

Nasıl olur.!!!!! Ben yükledim, bir haftadan beri oynuyorum bile.. Yani NFS Carbon yüklendi ve sorunsız çalışıyor. Bende de FİFA 2007 yüklendi ama çalışmadı. Sanırım oda Deamon Tool Vista'yla uyuşmadığı için.

Edited by Eylulun_Oglu