Jump to content

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

• Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sevgili dostlar hepinize merhaba!Bir sorum olacak.Emek sarfederek bizlere vista ultiate'yi sunan değerli arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz. Yalnız benim bir sorum olacak vistadan çıkardığı o sürücüler ve diğer unsurların olmaması büyük bir sorun yaratırmı ve mesela ben yazıcımın sürücüsünü yüklediğimde yazıcım çalışırmı diğer unsurları da yüklediğğimde çalışır mı? ayrıca ben TNCXP'dden çok memnunum ama TNCvista'yı da kullanmayı çok istiyorum.Yani: TNCvista ,TNCxp kadar verimli olur mu? Lütfen beni aydınlatırsanız çok svinicem. Şu an tek linten TNCvista'yı indirmeye başladım. Acilen beni aydnlatır mısınız. Hepinize saygılar...

ya arkadaşlar yardım edecek yokmu lütfen yardım edin yada kurulumu anlatın resimli yada azılı olarak

Dil secenegi turkcedir, baska dil yok.. Kurulumu kendisi otomatik oluyor yani katilimsizdir.. Se8ker_Boi gerekli aciklamayi yapmis, okumadan yaparsaniz boyle olur.. Sadece siz sistemmin yonetici ve baska bir kac ufak detay yapiyorsunuz.. Bir yapiniz kolaydir..

Selametle..

Edited by dagli_04

cdye boot ekranından açıyorum bir ekran geliyo entere basıyorum bir ekran daha gelio aaltta tab falan yazıyo ben hiç bişeye basmadan tekrar entare basıyom bu sefer yine en başa dönüyo

Daha açıklayıcı bi bilgi verebilirseniz emin olun ki yardımlarımız daha da kolaylaşacaktır nedemek istediğinizden anladığım tek şey sistemin açılış ekrarnında kalmış olmanız we seçim yaptıktan sonra bilgisayarınızın yeniden başlaması :D

sevgili dostlar hepinize merhaba!Bir sorum olacak.Emek sarfederek bizlere vista ultiate'yi sunan değerli arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz. Yalnız benim bir sorum olacak vistadan çıkardığı o sürücüler ve diğer unsurların olmaması büyük bir sorun yaratırmı ve mesela ben yazıcımın sürücüsünü yüklediğimde yazıcım çalışırmı diğer unsurları da yüklediğğimde çalışır mı? ayrıca ben TNCXP'dden çok memnunum ama TNCvista'yı da kullanmayı çok istiyorum.Yani: TNCvista ,TNCxp kadar verimli olur mu? Lütfen beni aydınlatırsanız çok svinicem. Şu an tek linten TNCvista'yı indirmeye başladım. Acilen beni aydnlatır mısınız. Hepinize saygılar...

arkadaşım sana gelince anakartının yazıcının ekran kartının vs yazıcılarını pekala sitelerinden bulabilirisn haben bulamam diyorsan vista sğrğcğleri kendisi internetten arayabilme özleliğine sahip ki bu benim baya hoşuma gitmişti o sayedede indirip fazla bi çaba sarfetmeden sürücülerini kurabilirisn :D

tek link olanini iki kez indirdim ancak kurulumda hata veriyor nedense??

nasıl bir hata acaba bu?ne olduğunu yazın ki bizde bir yorum veya yardım edebilelim lütfen biraz daha açıklayıcı olunuz ve post kirliliği yaratmayınız :)

Bende Dil Seçimi Gibi Şeyler ÇIkmıyor yardım edin Kurulumu Yapamıyorum Kurulumu Resimli Olarak veyayazı olarak anlatacak yok mu

öncelikle sitedeki arama butonunu kullanmalısın al sana resimli kurulum

bunun videolusu da vardı biraz daha dikkat lütfen :D

ya arkadaşlar yardım edecek yokmu lütfen yardım edin yada kurulumu anlatın resimli yada azılı olarak

bakınız bi öncekli cewabım vede sabırlı olunuz lütfen demekki görmemişler

• Administrator
cdye boot ekranından açıyorum bir ekran geliyo entere basıyorum bir ekran daha gelio aaltta tab falan yazıyo ben hiç bişeye basmadan tekrar entare basıyom bu sefer yine en başa dönüyo

O tab yazan yerde bir kere daha taba basın diğer seçeneği seçin. Ram testini seçiyorsunuz siz.

• Administrator
onuda denrdim olmadı sk8er_boi dediğini yaptım yine en başa dönüyo vede bende kurulumun nereye yapılacağı gibi seçeneklerde çıkmıyor

Kör gibi ilerliyoruz. vmware'ye kurmayı dene. Ekran görüntüsü lazım.

önce vista için teşekkürler. Tncvista'yı indirip nero ile cd'ye yükledim. Tncxp üzerine yüklemek istedim. Bilgisayarımı CD'den başlattım. -Lütfen bekleyiniz- yazısından sonra bir süre bekleyince siyah bir kutu belirdi. Boş ve altta tamam butonu vardı. bir keresinde tamam dedim bilgisayar yeniden başladı. İkincisinde bir şey yapmadım yine bir süre sonra yeniden başladı. Ne yapmam gerekir. yardımlarınız için ayrıca teşekkürler.

• Administrator
kurmadan önce c ye format atmak gerekiyormu çünkü şimdi virtual box yaptım hiç bir ekran çıkmadı direkt kuruluma geçti bende sorun nedir acaba direkt cye kuramazmıyız yani c ye formatmı atmak gerekiyor

Normal vista'yı kurabiliyormusun peki? Bir sürücüde sorun oluştu diyor ekranda çünkü.

• Administrator
arkadaşlar bios güncelemesini yaptım ama yine aynı sorun çıktı sanal sürücü programlarında sorunsuz yükleniyor ama normal pcye yükleyemiyorum yardım edin lütfen

Arkadaşa yardım edelim. Para toplayıp yeni pc alalım :(