Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Multiboot Menü V4 (Win7,win8,winxp,livexp,ghost)

ByChilavert
 Share

Recommended Posts

Merhabalar konu dışında bir sorum olacak benim elinde windows kullanıcı şifrelerini kıran bir yazılım var iso şeklinde cd ye yazdığımda kullanabiliyorum fakat bunu multiboota ekleyemedim nt5ini olusturamadim nasıl yapabilirim bunu 50 mblik bir iso bu HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yumi ile yapabilirsiniz ben iki tane şifre kıran isoyu yumi ile flash diske ekledim çalıştırıyorum

yumi ile yapabilirsiniz ben iki tane şifre kıran isoyu yumi ile flash diske ekledim çalıştırıyorum

Yumiyi Kurdum Fakat Listede ßir Sürü şey Var Hangisini Seçmem Gerekiyor Bilgi Verir misin ?

• 4 ay sonra...

Merhaba bir sorum olacak 

sunumu flash diskime sorunsuz şekilde attım win8 kurululumda hiçbir sıkıntı yokken win7 dosyalar genişletilirken %3 de dosyalar bulunamadı hatası alıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız memnun olurum

arkadaşlar başlangıç flash diskimde olmasını istediğim işletim sistemleri var sitede pardus için aşağıdaki gibi bir formül hazırlanmış ben bunu uyguladım sistem başlıyor fakat başladığı gibi kalıyor ilerlemiyor aslında benim yapmak istediğim başlangıç flash'ımda olmasını istediğim işletim sistemleri xp   win7   win8  linux   pardus v.s bunun alakalı bilgi verebilirseniz çok sevinirim

title Pardus
map /pardus.ISO (0xff) || map --mem /pardus.ISO (0xff)
map --hook
root (0xff)
chainloader (0xff) 

pre_1392735972__multiboot.png

pre_1391963172__win8.png

pre_1391963295__win8-2.png

·         Windows 7 (Tüm Surümler) – Ocak 2014 

·         Windows 8.1 (Tüm Surümler) – Ocak 2014

·         Windows Xp Pro Sp3 - Keysiz - (Ocak 2014) – Katılımsız

·         Windows XP Pro Sp3 - Driver Edition - (Aralık 2013) – Katılımsız

·         Symantec Norton Ghost 11.5, Acronis Disk Director Suite 9.0, PLoP Boot Manager 5.0.14, Windows 98 Baslangic Disketi, Windows Xp Admin Sifresi Bul  

Multiboot Menü Denemelerim “2 Adet” Farklı (Sata HDD, İDE HDD) li Bilgisayar’da USB’den Boot Ederek Sorunsuz Kurulum Yaptım. Dosya Boyutu Olarak Windows İşletim Sistemlerinin Çokluğu Sebebiyle Yüksek Gözükse de Bir Kere İndirip Arşive Ekledikten Sonra Uzun Bir Süre İşletim Sistemi Aramalarınıza Son Vereceksiniz.

Kurulum Aşamalarında Bilgisayar Yeniden Başlatıldığında USB Multiboot Menü Gelmektedir. İşlem Yapmadan Bekleyiniz. Kuruluma Kaldığı Yerden Devam Edecektir.

USB’ye Kurulum İse İndirmiş Olduğunuz Dosyayı Masaüstüne Yada  Harddiskinizin Uygun Bir Bölümüne Çıkardıktan sonra Bu İşlem İçin Önerim : “7-Zip Programı İle yapmanızdır. “Blue_Life” ‘nin Hazırlamış Olduğu Videolu Anlatımda Belirtilen işlemleri Yaparak Flash Belleğinize Kopyalamanız ve Geriye Yaslanıp Bilgisayarları Formatlarken Çayınızı Yudumlamanız.

NOT : MB_USB.EXE İle Flash Belleğe Dosya Kopyalaması Yapılmak İstenirken BOOTICE.EXE Hatası Alırsanız BOOTICE.rar Dosyası İçinde Bulunan BOOTICE.EXE Tools Klasörünün İçine Atıp Tekrardan Deneyiniz. Sorun Giderilmiş Olacaktır.

Emeği Geçen Bütün Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum…

Rar Şifresi : makay

Uploaded Linkleri

http://uploaded.net/folder/tfrela

Turbobit Linkleri

http://turbobit.net/download/folder/1512913

Letitbit Linkleri ( Tek Link)

http://letitbit.net/download/56041.5b4b18691de492457628246279ba/Multiboot.rar.html

Letitbit giremiyorum