Jump to content

Windows 8.1 Lite Ent. İkrinka Ed. 1 Cd

liliacin
 Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

Key istemez. Zaten enterprise sürüm. Nasıl oluyor anlamadım. Bunu kullanabilirsin MHF9N-XY6XB-WVXMC-BTDCT-MKKG7 sonradan kms aktive etmen lazım.

Malesef CD bott yaptıkdan sonra kurulum ekranında ürün şifresi geliyor :( 
bunuda kabul etmezse ne yapmam lazım

• 4 ay sonra...

[quote name="efes34" post="1409035" timestamp="1393235066"]driver markasını (ac97 gibi birşeydi) unuttum. evde şu an makina ben işteyim normal msdn 8.1 yükledikten sonra driver yüklenebiliyor ses çalışıyor dün lite kurdum driveri yükleyemedim error verdi . update de driver güncellemesi çıktı indirdim kuruldu hoparlör işareti üzerinde ünlem yok fakat ses çıkmıyor   laptop hp nx6110[/quote] Hp de ses sorunu çok oluyor benim pc açıldıkdan 30-60 dk sonra ses gelmez oluyor

• 3 hafta sonra ...

sitede düzgün çalışan tek lite bunu buldum , monitör olarak 106 ekran samsung lcd tv kullanıyorum , amd vision engine control center yükleyip bunun vasıtasıyla overdrive ile kenar boşluklarını kaldırıyordum bu windowsta kurarken kurarken eksik kuruldu hatası alıyorum ve ekran çerçeve ayarlarını yaptırmıyor  önerisi olan varmı 

sitede düzgün çalışan tek lite bunu buldum , monitör olarak 106 ekran samsung lcd tv kullanıyorum , amd vision engine control center yükleyip bunun vasıtasıyla overdrive ile kenar boşluklarını kaldırıyordum bu windowsta kurarken kurarken eksik kuruldu hatası alıyorum ve ekran çerçeve ayarlarını yaptırmıyor  önerisi olan varmı 

orijinal embedded sürümlerden hiç denediniz mi

ben eski bir laptopta kullandım lite sürümlerden daha iyi sonuç aldım

tüm lite ları da denedim

Edited by efes34

orijinal embedded sürümlerden hiç denediniz mi

ben eski bir laptopta kullandım lite sürümlerden daha iyi sonuç aldım

tüm lite ları da denedim

Malesef  bilmiyorum , tavsiye edeceğiniz   64bit  varsa linkini verirseniz sevinirim ,  makinem yaklaşık 6 yıllık   amd phonem  x3  2.8 ghz  4g ram  kasmaya başlayınca bu lite sürümlerini denemeye başladım  şuan yeni bir lite sistem kurdum    http://www.tnctr.com/topic/258673-windows-81-u1-pro-lyte-x64-guncellemeli/   bunun açılışı uzun sürüyor  ekran sorununu hallettim ,  sanki  i5 işlemcili yeni bir bilgisayar gibi çalışıyor  uçuyor  :) 

Malesef  bilmiyorum , tavsiye edeceğiniz   64bit  varsa linkini verirseniz sevinirim ,  makinem yaklaşık 6 yıllık   amd phonem  x3  2.8 ghz  4g ram  kasmaya başlayınca bu lite sürümlerini denemeye başladım  şuan yeni bir lite sistem kurdum    http://www.tnctr.com/topic/258673-windows-81-u1-pro-lyte-x64-guncellemeli/   bunun açılışı uzun sürüyor  ekran sorununu hallettim ,  sanki  i5 işlemcili yeni bir bilgisayar gibi çalışıyor  uçuyor   :)

http://www.tnctr.com/topic/263239-windows-81-update-1-16in1-19082014/

Malesef  bilmiyorum , tavsiye edeceğiniz   64bit  varsa linkini verirseniz sevinirim ,  makinem yaklaşık 6 yıllık   amd phonem  x3  2.8 ghz  4g ram  kasmaya başlayınca bu lite sürümlerini denemeye başladım  şuan yeni bir lite sistem kurdum    http://www.tnctr.com/topic/258673-windows-81-u1-pro-lyte-x64-guncellemeli/   bunun açılışı uzun sürüyor  ekran sorununu hallettim ,  sanki  i5 işlemcili yeni bir bilgisayar gibi çalışıyor  uçuyor  :)

Açılışın uzun sürmesinin nedeni uyku modunun devre dışı bırakılması, ve hızlı başlamanın kapatılması

Soruyu doğru anlamışımdır umarım

8.1 i kurarken internet bağlantısını keserseniz kullanıcı ismi girmeden kurulum yapılabiliyor bir daha da sormuyor

Aynen Bağlantıyı Kesilce Yerel hesap oluşturabiliyosun mail flan girmene gerek kalmıyor

10 yıldır XP'nin bile Performans editionını kullanan biri olarak sistemi çok beğendim. 10 yıllık AMD Athlon 64 3000 makineye kurdum tek kelime ile harika

Ellerinize emeiğinize sağlık.

Beğenmeyen arkadaşlar lite sümlerin mantığı zaten sistemi olduğunca yalın yapmaktır, hem lite hem kırpılmamış windows arıyorsanız bulamazsınız.

Beğnmeyen kendi isosunu hazırlayıp kullansın.

8.1 de wifi driverını kurdurmuyor ama sorun değil Routerı PC'nin yanına aldım uplinki de wifiye verdim :)

• Like 1

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

Ya ben program kurarken "0x00000000 adresindeki yönerge,0x00000000 bellek adresine başvurdu.Bellek, read olamadı." Bu hatayi aliyorum

EDİT : sorunun nedeni eski Windows ta ben d diskini programları yedeklemiştim onları kurmaya çalışınca bu hatayı veriyomuş internetten indirirsem hata felan vermiyor şu ana kadar sadece bu hatayı görmüştüm bunun nedenide sistemden kaynaklanmıyomuş hatasız sistem beğendim çok hızlı açıldı pc 10 saniye anca sürdü

sistem özelliklerim:

3GB RAM

intel celeron 420 1.60 overclock ile 1.76 ghz işlemci

128 bit ati radeon hd 4650 1gb

Edited by venqeful905

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...