Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

rapidshare.com

kontra

Recommended Posts

arkadaşlar benim rapidshare.com sitesine premuyum üyeliğim var fakat kotam çok cabuk doluyor dikkat ettim tek tek indirince bi sorun olmuyor ama flash get e sıraya koyunca 1 gb bile 10 gb dan fazla kota atıyor rapidin kendi kotası eğer bunun bi çaresini biliyorsanız veya rapidin kotasını fazladan attırmayacak ve sıraya koyup indirebileceğim bi program tavsiye ederseniz memnun olurum

oyle birşey yok . Eger download başlatıp ıptal ediyorsan kotayı kullanmış sayılırsın.

Bende flashget ile çekiyorum ve oyle bir sorunla karsılasmadım.

öyle birşey olmasaydı buraya yazmazdım kota kendiliğinden yükseliyor hızım 256 kb 1024 varken bir sorun yoktu ama şimdi var belki yavaş diye böyledir bilmiyorum sizlerden yardım bekliyorum

Yavaşlığından değil 256kb internette çok fazla şeyi aynı anda indirmeye kalkınca download yoğunluğundan bazı linkleri indiremiyor ve yeniden denemeye alıyor her başladığında ise kotadan düşürüyor ve yenilediğinde aynı sorun devam ediyorsa yine yenilemeye alıyor.

Bunu çözmenin en kolay yolu aynı anda en fazla 2 linkden ve toplam 6 parttan download yapın. Ayrıca linkin üstüne sağ tıklayıp özellikler diyin ve sunucuya bağlan seçeneğini tikleyin. Ondan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi yazın ( Rapid login ve passını).

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...