Recommended Posts

Windows Server 2003 Enterprise SP2 TR

Hiçbir şekilde oynanmamış ve herhangi birşey eklenip çıkarılmamıştır. info dosyası zip in içerisindedir.

Kurulup denenen cihaz :

Foxconn socket 775anakart üzerinde Intel Pentium 4 CPU 3Ghz 1Gb Ram 80GB Hdd

Sunucu ayarları yapılandırılıp test edilmiştir, herhangi bir sorun olmamıştır. İşinize yarar ümidi ile..

Yandex Disk : Please login or register to see this link.

SIOjifB.jpg

fFWvDbc.jpg

• Like 3

ellerine sağlık indirip hemen deniyeceğim

Teşekkür ederim, bir sorun çıkmayacağını zannediyorum, sahsen active directory kurup atama yapmıştım fakat yine de bir sorun çıkarsa yazın.

ellerine sağlık teşekür ederim  hemen deniyeceğim sunucu ayarları yapılandırmayı bilmiyorum, ve şahsen active directory  , server 2003 işletim sistemi kurulumu hakkkında da bi bilgim yok bilgi  verip    yazarsanız sevinirim.

mardin / midyat 'ta  şuan askerim. tnctr ailesine ve ekibine teşekürler 

not ; ♥  Please login or register to see this link.  yanlış yere açtıysam Please login or register to see this link. özr dilerim rapor edip silebilirsiniz ama lütfen ban atmayın ve yeni üye oldum ama uzun zaman dan beri TNCTR yi takip ederim ve sık girdğim sitelereden biri 

Edited by barmen_21

Güncellemeler entegre edilmiş mi? Normal bir bilgisayarda Laptop da çalışır mı?

ellerine sağlık teşekür ederim  hemen deniyeceğim sunucu ayarları yapılandırmayı bilmiyorum, ve şahsen active directory  , server 2003 işletim sistemi kurulumu hakkkında da bi bilgim yok bilgi  verip    yazarsanız sevinirim.

mardin / midyat 'ta  şuan askerim. tnctr ailesine ve ekibine teşekürler 

not ; ♥  Please login or register to see this link.  yanlış yere açtıysam Please login or register to see this link. özr dierlerim rapor edip silebilirsiniz ama lütfen ban atmayın ve yeni üye oldum ama uzun zaman dan beri TNCTR yi takip ederim ve sık girdğim sitelereden biri 

Bu bahsettiğiniz konu birkaç dakikalık bir iş değildir. Bunu biraz araştırıp, okuyup, denemeniz gerekiyor. Sadece A.D. kurmak değil bunu yapılandırmak ve çevre PC lerin ayarlarını da yapılandırmak gerekiyor. Forumda var mı bilmiyorum fakat çeşitli sitelerden izleyerek deneme yapmanız gerekiyor.

" Please login or register to see this link. " olarak arama yapmanız yararınıza olacaktır.

Güncellemeler entegre edilmiş mi? Normal bir bilgisayarda Laptop da çalışır mı?

Yayım tarihi itibari ile güncellemeler yapılmış, serial gerektirmeyen bir kurulumdur. yayımlandığı tarih ile 2014 arasında elbet güncelleştirme bulacaktır.

Bu bahsettiğiniz konu birkaç dakikalık bir iş değildir. Bunu biraz araştırıp, okuyup, denemeniz gerekiyor. Sadece A.D. kurmak değil bunu yapılandırmak ve çevre PC lerin ayarlarını da yapılandırmak gerekiyor. Forumda var mı bilmiyorum fakat çeşitli sitelerden izleyerek deneme yapmanız gerekiyor.

" Please login or register to see this link. " olarak arama yapmanız yararınıza olacaktır.

Yayım tarihi itibari ile güncellemeler yapılmış, serial gerektirmeyen bir kurulumdur. yayımlandığı tarih ile 2014 arasında elbet güncelleştirme bulacaktır.

Laptop ile deneme yapabilirsiniz fakat PC nin tabi çok eski olmaması gerekmektedir.

6 tane Windows bölümü varken konu buraya açılmış. :)

Ana konularda " Windows Server  İşletim Sistemleri " olmadığına göre, buraya açmak mantıklıdır.

Bu konu "Diğer İşletim Sistemleri" forumundan "Windows Diğer" forumuna taşınmıştır.
  • Like 1

1-Nrg dosyası orjinal MSDN kaynağından değil yalnız sp1 li hali orjinal olabilir.Demek istedğim nlite ile sp2 dosyası slipstream yöntemiyle entegre edilmiş...Buda resmi..Nlite simgesi olduğunu göreceksinizdir...Aldığın yerdeki dosyanın içindeki  ingilizce açıklamaları okusaydın zaten entegre olduğunu anlardın...

[url=http://hizliresim.com/aqmLnQ]aqmLnQ.png[/url]

2-Normalde bu işletim sistemi 2 CD dir.Ortalıkta 2.CD yok ilk açılışta...Aşağıdaki resimde orjinal 2 diski görebilirsin...

Artık bir ara iliacin ustadan rica edelim direkt MSDN orjinal dosyayı bir zahmet bize indiriversin.Saygılar.

[url=http://hizliresim.com/QXma5v]QXma5v.png[/url]

Edited by Dervisim