Jump to content

Perfect Xp Sp3+ Format Cd 2010 V.1 Tr

nickimnickim
 Share

Recommended Posts

bakıyomda herkes eskiler dönüyor ne hikmetse:)  bende tam 4 yıl  ---PerfectXP.v2---serisini kullandım bariş ustanın çok saglam  modifiye sistemı yapıyordu burdan slmlar ona

zQ233B.png

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

barış seven bu işin ustasıdır.2009 v2 ve 2010 v1  dvd paketini satın aldım.her pakete 20 tl ödedim.gerçekten çok anlayışlı,çok bilgili,alçak gönüllü,gözü gönlü tok bir insan.telefondan da konuştuk birkaç kez.işine çok önem veren bir insan.çok emek harcıyor ve bence o kadar emeğe 20 tl hiçbir şey değil.yıllardır onun sistemlerini kullanırım hiçbir hata almadım.bu işin ustası bence barış seven.geçtiğimiz aylarda e-posta yolladı yeni paket yapmış.usb sürümü de var.ihtiyacım olmadığı için almadım ama bence çok güzeldir gene. işte barış'ın sitesi

http://perfectxp.blogspot.com.tr/

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Arkadaşlar kalıbı normal CD ile kurarsanız en sağlıklısı olacaktır. Ayrıca Tema problemi yazılmış, bunun için size önereceğim tema linkini veriyorum. Siyah düz ve sade bir temadır.

Temayı "C:\WINDOWS\Resources\Themes" içine atmanız yeterli.

https://drive.google.com/file/d/0B1FBA-Jo2kcLRk9rTlVSTE9wdmM/view?usp=sharing

Arkadaşlar kalıbı normal CD ile kurarsanız en sağlıklısı olacaktır. Ayrıca Tema problemi yazılmış, bunun için size önereceğim tema linkini veriyorum. Siyah düz ve sade bir temadır.

Temayı "C:\WINDOWS\Resources\Themes" içine atmanız yeterli.

https://drive.google.com/file/d/0B1FBA-Jo2kcLRk9rTlVSTE9wdmM/view?usp=sharing

bu hata ile lik karsilasan sizsiniz sanirim kulum yaparken  yada iso indirirken yada yazdirirken hatalar olumus olabilir   kolay gelsin

bu hata ile lik karsilasan sizsiniz sanirim kulum yaparken  yada iso indirirken yada yazdirirken hatalar olumus olabilir   kolay gelsin

Yok ben karşılaşmadım artık yıllardır aynı xp yi kullanıyorum neredeyse 5 sene olmuştur. Fakat şöyle bişi var, USB ile yazımda editleme olduğu için bazı programlarda usb ye uygun olmadığı yönde hatalar verebiliyor. Bu sebeple CD en temizi diye belirtim.

Tema konusunda kullandığım  temayı ekledim. Benim tercih ettiğim tema tabiki, yoksa içerisinde aktif oldukça tema mevcut.

• 7 years yıl...