Jump to content

e-posta adresi doğrulanmadı......

bilal23

Recommended Posts

bu adresine maillerinizin gelmesi ve bu yazının çıkması için doğrulama maili yollamanız gerekir.Tahminimce bu adınız@soyadınız.com şeklinde, ( benim de bu şekilde bir msn adresim var ) o zaman yapacağınız şey www.soyadınız.com alan adını satın almanız ve adınız@soyadınız.com mail adresini doğrulamanız gerekiyor.

Ben de 3 senedir böyle kullanıyorum...

yeni msn adresi aldımda hotmail olmayan yani [email protected] gibi.... bu durumda e-posta doğrulanamadı yazıyor msnde....... bu yazının çıkmaması için ve bu adresime maillerimin gelmesi için ne yapmam lazım acaba? bilen varsa paylaşırsa sevinirim. şimdiden herkese tşkler.....

aldığın mail adresi sadece görüntüden ibaret yani bi skin gibi o nedenle doğrulama yapamaz ve maillerinide oraya almanın bi yolu varmı bilmiyorum ama doruğun dediği gibi eğer kullanmak istediğin e-posta adresini doğruluyacak bi alan adı olursa sorunlarn hallolur.

aldığın mail adresi sadece görüntüden ibaret yani bi skin gibi o nedenle doğrulama yapamaz ve maillerinide oraya almanın bi yolu varmı bilmiyorum ama doruğun dediği gibi eğer kullanmak istediğin e-posta adresini doğruluyacak bi alan adı olursa sorunlarn hallolur.

Çoğu pc firmalar, bu şekilde mail almışlar ve eposta doğrulanmadı diye bişi yazmıyor ve ayrıca maillerde bu adrese gidiyor.... kendiminde bilgisayar firması adına mailim olduğundan bu sıkıntıyı yaşamaktayım.

Çoğu pc firmalar, bu şekilde mail almışlar ve eposta doğrulanmadı diye bişi yazmıyor ve ayrıca maillerde bu adrese gidiyor.... kendiminde bilgisayar firması adına mailim olduğundan bu sıkıntıyı yaşamaktayım.

Nasıl yapıldığını öğrenince burada yazarsanız seviniriz. Benim bildiğim bunun çözümü yoktur...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...