Jump to content

Moderatörler aranıyor..

onder

Recommended Posts

İp Cop duydunuz mu bilmiyorum. bir linux dağıtım ve sadece firewalluk yapan bir dağıtım. zaten herkez öle ahım şahım linuks bilmiyor. (bende pek biliyorum sayılmaz) ama bir şekilde karşımıza çıkıyor ve en kötü bilgisayarlarda bile bu sistemi çalıştırıp büyük yada küçük network ünüzü koruma web filtlere gibi işlerde çalıştırıyorsunuz. Kendi dilimin döndüğünce kurduğum sistemlarden tecrübe kazanarak edindiğim bilgileri bir sitede yayınlamak istiyorum. ilgilenen arkadaşda olursa (sürekli ilgilenecek diyede bir şart yok) bekliyorum. hem TncTr team olarak farklı bir konuyada eğilmiş oluruz. teşler..

şimdilik:

http://ipcop.007ihost.com

Önder Abi, Anlasaydım Seve Seve Yanında Olmak İsterdim..

İnşaallah Aradığını Bulursun.. :p

Sonuçta bildiklerimizi paylaşmak bizimde bilmediklerimizi öğrenmek. Bunu yapan ilk biziz arkadaşlar. Başka bu na benzer örnek yok. Umarım işlerimi yoluna sokarsam geliştirmeye devam edeceğim. Proejelerimiz yapmak istediklerimiz çok ama hayatımızı da daim ettirme gibi durumumuz olduğundan anca yetişiyor bazı şeyler. herkeze teşekkür ederim.

• 6 ay sonra...
kardeş istersen ve layık görürsen bende yardımcı olabilrim internet kafe işletiyor ve bilgisayar satış onarım bakım ve kurulum işlemleri yapıyorum...

Sİte Free hostta olduğu için pek iç açıcı çalışmıyor .. Sitede başlıklar açarak ipcopla alaklı bilgileri paylaşarak destek olmaya başlayabilirsiniz. Teşekkürler.

İp Cop duydunuz mu bilmiyorum. bir linux dağıtım ve sadece firewalluk yapan bir dağıtım. zaten herkez öle ahım şahım linuks bilmiyor. (bende pek biliyorum sayılmaz) ama bir şekilde karşımıza çıkıyor ve en kötü bilgisayarlarda bile bu sistemi çalıştırıp büyük yada küçük network ünüzü koruma web filtlere gibi işlerde çalıştırıyorsunuz. Kendi dilimin döndüğünce kurduğum sistemlarden tecrübe kazanarak edindiğim bilgileri bir sitede yayınlamak istiyorum. ilgilenen arkadaşda olursa (sürekli ilgilenecek diyede bir şart yok) bekliyorum. hem TncTr team olarak farklı bir konuyada eğilmiş oluruz. teşler..

şimdilik:

Please register to see this content.

Maşallahın var herye el atıyon....

Maşallahın var herye el atıyon....

maksat bildiklerimizin bizde kalmaması

bende yardımcı olabilirim kardeş sana anladığım bi iştir yane.

buyrun o zaman.. anlatmaya başlayın sitede..

• 7 ay sonra...
Önder abi eğer yaparsanız ben de mod olmak istiyorum...

bişiler yapmaya çalıştım olmadı site gümledi yedekde aldırmıyordu zaten hepden emekler boşa gitti. zaten linux da değilde free bsd de bu işler daha sağlam daha stabil yürüyor. tüm arkadaşlara teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...