Jump to content

Easybcd 2.2 Türkçe (Portable)

resitpolat
 Share

Recommended Posts

EasyBCD 2.2 Türkçe

EasyBCD ile bilgisayarınızda Dual-Boot bir sistem için gereken ayarları yapabilisiniz.

Arayüzü oldukça anlaşılır olan programın en büyük yararı Dual sistem kullanıcılarının gerekirse işletim sistemlerinin önyükleme ayarları üzerinde değişiklik, silme, kayıt ekleme gibi ayarlarını yapabilmesi.

EasyBCD özellikle önyüklemenizin konfigüre edilmesinde büyük bir rahatlık sunuyor.

8nlz4n.png

NV5NZ5.png

Not: Kendim Türkçeleştirdim alıntı değildir..

rardan çıkartın çalıştırın Türkçe dilini seçin hepsi bu kadar..

jJ4gJ9.gif

https://cloud.mail.ru/public/721e66479573/EasyBCD%202.2%20tr.rar
Edited by resitpolat

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar bu porgram ile neler yapabilirirz

EasyBCD ile bilgisayarınızda Dual-Boot bir sistem için gereken ayarları yapabilisiniz.
Arayüzü oldukça anlaşılır olan programın en büyük yararı Dual sistem kullanıcılarının gerekirse işletim sistemlerinin önyükleme ayarları üzerinde değişiklik, silme, kayıt ekleme gibi ayarlarını yapabilmesi.
EasyBCD özellikle önyüklemenizin konfigüre edilmesinde büyük bir rahatlık sunuyor.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By forjest
      Easybcd ile, birden fazla sistem çalıştırma, ön yükleme kurulum yapma vs.

Kaynak indirme linki:
      http://neosmart.net/EasyBCD/
      Hakkında ? Programın arayüzü iyi bir biçimde organize edilmiş. Windows başlangıç yöneticisi hakkında detaylı bilgileri görebilir ve eğer ikiden fazla işletim sistemi kullanıyorsanız tek tuşla boot sırasını değiştirebilirsiniz.

EasyBCD programı hem Windows, hem Linux, hem de Mac OS işletim sistemlerinde boot menüsüne yeni girdiler ekleyebilir. Bu girdileri taşınabilir depolama cihazları veya disk imajı, ISO, floppy disk gibi harici medya cihazlarıyla ekleyebilirsiniz. Gelişmiş ayarlar (advanced settings) menüsünden her bir boot menüsünün isim, sürücü ve güvenli mod gibi ayarlarını değiştirebilirsiniz.

EasyBCD programının bir diğer önemli bölümü ise yedekleme ve onarım bölümüdür. Bu özellik sayesinde değişiklik yapmadan önce ayarların yedeğini alabilir ve acil durumda geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca boot dosyalarını yeniden oluşturabilir veya onarabilir.

EasyBCD programının kullanım lisansı ücretsiz olmakla birlikte, hem 32-bit Windows işletim sistemleriyle hem de 64-bit Windows işletim sistemleriyle uyumludur. Kullanıcı arayüzü Türkçe olan bu program NeoSmart Technologies firması tarafından üretilmiştir ve boyut yaklaşık 2,3 mb civarındadır.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...