Jump to content

Acil Fiyat Düştü Ultra Şık Ultrabook

nesiminki
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar Ağustos 2012 de BİMEKS den aldığım Samsung 5 serisi ultrabook u satma kararı aldım cihaz tarafımdan 0 olarak alınmış olup benden başka birisi tarafından kullanılmamıştır cihaza ait bilgilere bakmak isterseniz ürün modeli : NP530U4B-S02TR cihazın her açıdan fotoğrafını çekmeye çalıştım donanımsal olarak hiçbir sorunu yoktur aldıktan 2-3 ay sonra hard diskte sorun yaşamıştım yanlış hatırlamıyorsam 2012 aralık ya da 2013 ocak da bimeks yetkili servisi tarafından eski hard disk çıkartılıp yeni hard disk takılmıştır bu değişimden sonra hiçbir sorun çıkartmamıştır cihazı elden satmak en makulüdür alacak kişinin kesinlikle ürünü kendisinin incelemesi daha mantıklı ve sorunsuz bir alışveriş sunar cihazın şuanki fiyatını çok araştırdım ben aldığımda 2200 lira civarlarındaydı şuanda bulunan sitelerde hala 2200 lira Faturası bulunmaktadır ürünle özel garanti paketi de almıştım lakin ona dair hiçbir bilgim yok süresi ne kadardı şuan devam ediyor mu bilmiyorum cihazda donanımsal yazılımsal hiçbir sorun bulunmamaktadır her türlü sorunuz için aramanız ya da whatsapp dan mesaj atmanız ya da normal mesaj atmanız daha uygundur 545 590 87 30 SATIŞ FİYATI : 1300 --> 1260 --> 1200 Lira sahibinden ilanı : http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-acil-fiyat-dustu-ultra-sik-ultrabook-1300-1200-162116315/detay/ get ilanı açmam isterseniz ya da gittigidiyor dan almak isterseniz aradaki farkı alıcı ve satıcı ( yani ben ) arasında paylaşılmış şekilde fiyat belirlemem gerekir her türlü sorunuz için arayabilir whatsapp dan ve normal mesajdan iletişime geçebilirsiniz Pazarlık payı vardır abartılmadığı sürece... şarj kabloları orjinaldir , %99 oranında şarja takılı durumdayken kullanılmıştır , yani pili yıpranmadı