Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sp2 Sonrası Bütün Yamalar

alperen_69

Recommended Posts

arkadaşlar saolsun mrnxdmx arkadaşımızın hazırladğı paket ile cd yapacam fakat bide kendim nlite ile yapmak istiyorum ve sp 2 sonrası yamaları topluyorum değişik kaynaklardan bir sürü yama topladım ama eksikvarmı veya bunların arasından fazla olna varmı bilmiyorum resim aşağıda yardımcı olursanız çok memnun olurum

yamalarqz4.jpg

• Administrator

Please register to see this content.

Buraya bak

MS WINDOWS XP PRO SP2 - (60) altında gerekli olan güncellemeler mevcut. Orada olmayanları boşuna ekleme. Çünkü bazılarının yerine daha yeni yamalar çıktı ve öncekiler işe yaramaz oldular. O liste tam güncel bir listedir.

peki bişey daha sorayım mesela 884020 yerine galiba 917953 gelmiş ozaman neden microsoft eskiyi silmiyor bide ben nlite ile entegre ederken önce 884020 rakam sırasına göre sonrada 917953 entegre ediliyor acaba sırayla yüklerken en son çıkanmı entegre olmuş oluyor yoksa ikisidemi

• Administrator
bazıları türkçe olarak yok bunlar 905474 ve 873374 ve bende fazladan orada olmayan 31 tane yama var yani bunlar gereksizmi acaba nednmicrosfot hala bu yamaları saklıyorki o zaman

905474 wga olayıdır. TÜrkçesi yok bunun. Zaten olması da iyi birşey değil. Alttan çıkıp windows orjinal değil diyor.

873374 ise GDI detection tool. Türkçesi mevcut

Please register to see this content.

@ alperen_69: Böyle işte alperen, hepsini teker teker kontrol etmen lazım :lol: , bşka şekilde bulamazsın neyin yeni neyin eski olduğunu. Bu arada sk8er_boi'nin verdiği msfn'deki linkte sadece windows update'te görünen güncellemeler mevcut. Fazlası yok, onları herkes microsoft'tan indirebilir. Orada senin yazdığın "915865 - 914440-904942" olmaması ise daha güncellenmemiş olduğu anlamına geliyor. Ordaki sayfa 11inden sonra güncellenir büyük ihtimalle. Ordan bi not (ilk post)

I will keep it updated after the 2nd Tuesday of every month (MS Patch Festival Day)
Zaten yukarda sayfanın güncelleme tarihi yazıyor. Senin dediklerin o tarihten sonra çıkmıştır.

evet kurdum zaten entegre edilebilir değilmiş manuel kuruluyor artık ayın 11 ini bekleyip verdiğiniz siteden tekrar listeyi kontrol edecem şuan elimde 93 yama var bunların 30 u fazlalık gibi duruyor bide 884020 nin yeni versiyonu 917953 olduğu nerde yazıyor

918766 bu yamanın açıklaması şöyle You may receive an error message when you try to open Microsoft Outlook Express or you try to open the Windows Address Book after you install cumulative security update 911567 that is described in security bulletin MS06-016.

This update contains changes which address the cause of these errors, plus changes to enable template e-mail files, and to backup mail data prior to database compaction.

acaba bu yama 911567 nin yerinemi çıktı yoksa 911567 yüklenip üzerinemi 918766 yüklenecek

evet arkadaşlar konuya tam olarak hakim olan biri varmı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...