Jump to content

Driver

jose

Recommended Posts

• 4 hafta sonra ...

Konunun linkini veridgin icin tesekkürler,benim icin zaten DPS_BASE ile ekleme konusunda sorun yok.

Dikkat edilirse ben N-Lite icin sormustum....Bu konu hakkinda yani N-Lite ile birlestrime konusunda yardima ihtiyacim var.....

Boardda bulamadim veya gözümden kacmis olabilir...

Selamlar....

Konunun linkini veridgin icin tesekkürler,benim icin zaten DPS_BASE ile ekleme konusunda sorun yok.

Dikkat edilirse ben N-Lite icin sormustum....Bu konu hakkinda yani N-Lite ile birlestrime konusunda yardima ihtiyacim var.....

Boardda bulamadim veya gözümden kacmis olabilir...

Selamlar....

Arkadaşım kusura bakma ama senin sorununda aynı zannettim

Eğer kendi bilgisayarının sürücülerini ekleyeceksen;

cdlerden uğraşmak uzun sürer gibime geliyor sen Driver Genius isimli [sitemizde mevcuttur] programı sistemine kur daha sonra driverlerini yedekle ve nlite ten sürücüleri göster gerisini o halleder yardımcı olabilmişimdir.işallah. anlmadığınız nokta varsa belirtin biraz daha açayın:)

Ilgin icin tesekkür ediyorum....Zaten DriverGenius ile hazir olarak .exe dosyasi var elimde.Xp yi kurduktan sonra tek tiklama ile kuruluyor.....

Peki bunu nasil N-Lite ile bilrestirebilirim veya driverlari,baska bir sekilde mi ismi gecen program ile olusturmam gerekiyor?...

Selamlar...

Ilgin icin tesekkür ediyorum....Zaten DriverGenius ile hazir olarak .exe dosyasi var elimde.Xp yi kurduktan sonra tek tiklama ile kuruluyor.....

Peki bunu nasil N-Lite ile bilrestirebilirim veya driverlari,baska bir sekilde mi ismi gecen program ile olusturmam gerekiyor?...

Selamlar...

exe dosyası yapmadan eklemek için options kısmını aşağıdaki gibi olmalı

3_drivergenius3.jpg

yok exe halinde yapacaksan katılımsız programların nasıl yapıldığını inceleyerek cevabına ulaşabilirsin.

• 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...