Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Xp Professional Nisan 2014 Easy Sysprep 7Z

köylü
 Share

Recommended Posts

çok güzel xp ellerine sağlık köylü ama ne yazıkki saat ve tarih problemi yüzünden (kendi kendine değişme) bi kafeye ana bilgisayar olarak tasarladım . 3 gün sonra bu problem yüzünden kaldırmak zorunda kaldım. tek sorun saat ve tarih problemi ? bunun çözümünü versen süper olacak kardeşim . şuan da da kendi cafem de win7 sürümlerini kullanıyorum ellerine sağlık .

Edited by betenabeki

saat ve tarih problemini çözdüğümü sanıyordum kurulumdan sonra standart saat ve tarihle gelmiyormu? sonradan biraz kullandıktan sonramı değişiyor?

evet sonradan bozuluyor. aynı pc bios ayarlarından tarih ve saat ayarlandıktan sonra gün içinde tekrar değişiyordu . ertesi gün yine düzelttik 1 gün sonra yine bozuldu. mecburen sistemi değiştirdim. şuan 1 haftadır sistemde sorun yok .yani (pc de sorun yok ) malesef bu xp de sorun oldu . fakat bu sorun haricinde sistem çok güzeldi.keşke bu sorun olmasaydı :(

evet sonradan bozuluyor. aynı pc bios ayarlarından tarih ve saat ayarlandıktan sonra gün içinde tekrar değişiyordu . ertesi gün yine düzelttik 1 gün sonra yine bozuldu. mecburen sistemi değiştirdim. şuan 1 haftadır sistemde sorun yok .yani (pc de sorun yok ) malesef bu xp de sorun oldu . fakat bu sorun haricinde sistem çok güzeldi.keşke bu sorun olmasaydı :(

1 üst mesajdakini yaptınız mı

Tamam cd ye yazdır kullan işte ne uğraşıyorsun neyi yapamadın?

@atlasgold

sen kurulumu ne ile yapıyorsun?

ustam; usb ile sizin 15. mesajda önerdiğniz şekilde yaptım olmadı..

sonra uzun denemeler sonunda; sizin düzenlediğiniz GRUPMENU -- USBROOT içine,

BOOT.GZ -- NT5 içine,XP_KUR -- USBROOT içine ekledim menüden de flash disk'i gösteredim...

nihayet yazdı...teşekkürler..

1 üst mesajdakini yaptınız mı

Gmt china olarak duruyor.Uzun süredir kullanıyorum.Benim yaptığım gibi basitçe değiştirip devam etsinler. BU ayarı diyorsan yapmamıştım kardeşim eğer sorun bu şekilde çözülüyorsa tamam dır. ama ben hiç bir ayarını değiştirmedim . Oldugu gibi sürekli değişince sistemi kaldırmak zorunda kalmıştım.

700 Mb CD ye sığmaz, DVD ile halledebilirsiniz

bi yerde hata yapıyorsun iso boyutu 700mb tır cd ye rahatlıkla sığar önce rar içerisinden iso dosyasını çıkarman lazım

Paylaşan arkadaş sığacağını söylemiş, siz nerden çıkardınız sığmadığını?

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Üstadım çok büyük kolaylık bu sistem. Güncel versiyonunu yapmayı düşünüyor musunuz? Easy Driver Packs'in yeni sürümü entegreli olanını. Kendim düzenlemeye çalıştım; beceremedim).

hocam yeni güncell olanını yapabilirseniz boş bir vaktiniz de çok güzel ve sürekli kurduğum bir çalışma. 

Windows Xp Professional Nisan 2014 Easy sysprep 7z

eYYwaqJ.gif

Bu güne kadar çıkan tüm güncelleştirmeler eklenmiştir kurulumun son asmasında netframework 3.5 kurulumu pro klasöründen gercekleşir son asama biraz uzun sürebilir her zamanki gibi yine tüm driverlar eklenmiştir son ve istek üzerine yapılmış xp çalısmamdır

iso boyutu:700mb

iso SHA-1=BC8C817E06067CDC7EDC2F41E2308650C87C023E

link:

http://turbobit.net/cm4561ihpuso.html

@köylü ustam; 5-6 makianya kurdum hepside stabil donanımlı..fakat ne yazık ki hepsinde de zaman zaman '' bellek read olamdı'' türünden hatalar veriyor, yada kurulumda var olmayan sürücü için hata veriyor. yoksa driver sorunu ile uğraşmıyoruz çok güzel bilginize..

• Like 1

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...
  • 2 years yıl...