Jump to content

Xp Kurmada Yardım Lütfen

Vatron

Recommended Posts

Arkadaşlar, bir dostumun Casper marka bilgisayarında XP Starter Edition yüklüydü. Ben de PC ye kendi kullandığım XP Professional'i yükledim. Ama bilgisayar durmadan açılıp kapanmaya başladı. Sürekli hata veriyor. Hatalardan bir tanesin de; winlogon.exe yazıyordu. Yardım ederseniz sevinirim.

Biostan böyle bir şey yapmaları mümkün değil... Çok çok internetten sürüm kontrolü yapabilirler... Yüksek ihtimalle kurulum hatasıdır... Senin XP'nin CD'ye yazılımında problem oluşmuşsa sistem dosyalarından bazıları yanlış yüklenir ya da hiç yüklenmez... Bu durumda en sağlıklı olan yeni bir XP CD'si ile yeniden format atarak kurulum yapman... TNCXP'yi tavsiye ediyorum... Problem çıkarmaz...

Arkadaşlar, bir dostumun Casper marka bilgisayarında XP Starter Edition yüklüydü. Ben de PC ye kendi kullandığım XP Professional'i yükledim. Ama bilgisayar durmadan açılıp kapanmaya başladı. Sürekli hata veriyor. Hatalardan bir tanesin de; winlogon.exe yazıyordu. Acaba bios'a birşeymi yaptılar korsan kullanamasınlar diye. Yardım ederseniz sevinirim

Dostum içinde işaret parmağı kadar güvenlik kartı var onu çıkardınmı istediğin sistemi kurabilirsin..

bd29999.jpg

Bilmiyorum bu resimdeki gibi veya daha küçük olabilir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...