Jump to content

hdd' den xp nasıl kurulabilir ?

realscorpion

Recommended Posts

hdd ye dosyaları kopyaladıktan sonra dos altında açıp i386 klasörünün içindeyken winnt komutunu verirsen kuruluma geçebilirsin...

sağol iyi ama cd-rom yok floppy yok usb den boot yok offfff ulen offfff network üzerinde boot edebilme imkanı mevcut onuda ben bilmiyorum

abicim xp kurucam hdd den diosun setup dosyalarını atma imkanın yok networkten boot özelliği varsa o zaman network e tak cd yi bi şekilde kurulum dosyalarını t aksi takdirde imkan yok...

abicim xp kurucam hdd den diosun setup dosyalarını atma imkanın yok networkten boot özelliği varsa o zaman network e tak cd yi bi şekilde kurulum dosyalarını t aksi takdirde imkan yok...

anlamadığım bi şeymi var??? dosyalar zaten hdd onları atma gibi bi sıkıntım yok baska makinede attım hddnin içine kurulumu nasıl başlatacam.sorun o.dos altında makineyi nasıl çalıştıcaram.boot edemiyorum.networkten boot edebilme imkanı var makinenin.ikinci bir makinede var ağda var herşey var bide yapacak bi adam olsa her şey tamam ;)) networkten nasıl boot ettirebilirim bilmiyorum.

dosyaları attım dememişsinki ne biliym, kurulum i386 klasöründen winnt komutu ile yapılabiliyo, networkten boot nasil edersin yardimci olunabilir ama her bios modeline göre değişir bu...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...