Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Internet Download Manager Hataları ve Çözümleri

TornadoEffect
 Share

Recommended Posts

Vpn,proxy ve dns bağlantılarıda bazen indirmelerde sorunlar çıkartmakta IDM indirme işlemlerinde devreye girememekte bunlarıda göz önünde bulundurmak gerekli.Internet tarayıcıları üzerinden kullanılan vpn uygulamalarıda aktif konumdaykende idman devreye girmiyor (Bilhassa video dosyaları,media dosyaları vb.) bunun çözümü ile ilgili farklı metodlar uygulansada ne kadar sağlıklı bilinmez ancak indirmelerde kalıcı çözüm noktasında gelişme şart.:)

• 1 yıl yıl...

demin pc yi yeni açtığımda idm ile ilgili baya uzun bir yazı çıktı ingilizce. görüntü almayı unuttum kusura bakmayın.  idm agent yazıyordu başında. seçenekler genel yolu ile bir şey ler yapabilirsiniz diyordu ama ingilizce bilmediğimden anlamadım. altta evet hayır vardı bende evet e tıkladım gitti. bunun ne olduğu hakkında bilgisi olan varmı?

Edited by abdulhey_

• 3 years yıl...

idm bazı sitelerden istediğim videoları indirmiyor nasıl indire bilirim

ve indireceğim videoda başka hiç bir site de yok site uzuntısı ".pw" video up edilen erişim yeri "rockedTV+" idm görmüyor işte bunu diğer her şeyi görüyor

Edited by max00

max00, 3 saat önce yazdı:

idm bazı sitelerden istediğim videoları indirmiyor nasıl indire bilirim

ve indireceğim videoda başka hiç bir site de yok site uzuntısı ".pw" video up edilen erişim yeri "rockedTV+" idm görmüyor işte bunu diğer her şeyi görüyor

Spoiler

kLZgr1.png

forjest, 5 saat önce yazdı:
  İçeriği Gizle

Please register to see this content.

orası uzantı yeri değil mi pw oraya eklemenin ne gibi faydası olacak onu anlamadım site adı sonuçta örnek verim www.site.pw videosu da "rockedTV+" sunucusuna yüklenmiş idm görmüyor görmesi için ne yapmak lazım 

max00, 3 dakika önce yazdı:

orası uzantı yeri değil mi pw oraya eklemenin ne gibi faydası olacak onu anlamadım site adı sonuçta örnek verim www.site.pw videosu da "rockedTV+" sunucusuna yüklenmiş idm görmüyor görmesi için ne yapmak lazım 

Genellikle tanınmayan uzantılar farklı biçimlerdeki videoları manuel olarak ilgili olan idm ayarlardan dosya formatını ekleyebilirsiniz. Diğer taraftan da alternatif olarak tarayıcı üzerinden videoları indirmek mümkün idm vb. şekilde uygulamaların indiremediklerini 3.party eklentiiler kullanarak indirmenizde mümkün.

deneyin sonucu yazarsınız. saygılarımla.

forjest, 6 dakika önce yazdı:

Genellikle tanınmayan uzantılar farklı biçimlerdeki videoları manuel olarak ilgili olan idm ayarlardan dosya formatını ekleyebilirsiniz. Diğer taraftan da alternatif olarak tarayıcı üzerinden videoları indirmek mümkün idm vb. şekilde uygulamaların indiremediklerini 3.party eklentiiler kullanarak indirmenizde mümkün.

deneyin sonucu yazarsınız. saygılarımla.

denedim malesef olmadı :(

• 2 years yıl...