Jump to content

Casper Masaüstü Pc

ihsan43
 Share

Recommended Posts

ddr2 667 mhz ram ler , anakart ise foxconn g31mv-k ekran kartı nvidia geforce g100 , parça parça  değilde bütün olarak fiyatını soruyorum :) üzerine tamamlayıp laptop almak için :)

kasa ve monitör resimdekilerle aynı (resimleri google den buldum resimdeki gibi monitörün köşesi siyah değildir sıkıntısı yok :) )

1459582364lj.jpg

1699205198ji.jpg

Edited by ihsan43

• 4 hafta sonra ...

250 300 e müşterisini bulabilirsin saf birini bulursan 400 verebilir o da kandırarak öyle bişi yapma tabi ki de sistem yeni nesile göre eski o yüzden pek etmez monitör 100 150 liradan say gitsin elden birine verip iyi para alırsın

250 satar sın çünkü ekran kartı düşük normal ekran kartı  0 geforce 9600 gt 2gb 300 tl yapıyor gitti gidiyordan sattım ekran kartı ram işlemci önem veriyorlar harddisk önemli değil gidersin bilgisayarcıya ali usta 1 tb lazım tamam der verir sana diyorum ki 200 250 satarsın ekran katı olaydı tamam 400 verirdin kasa vs ne varsa

bu tür şeyler satarken para etmiyor.anca lazım olunca para ediyor..
Geçen gün 775 pin anakart lazım oldu,piyasası 60-70 tl eder. bulamayınca acil lazımdı 100 tl verdik markada biostar :)

Edited by MehmetY305ld305z

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By bahadır28
      Herkese merhabalar,
      3500TL fiyat bandında günlük,ofis film izlemek ve arada oyun için bir laptop almak istiyorum kendi araştırmalarım sonucu  Hp 15-da1001nt karar verdim sizlerinde önerebileceği bir bilgisayar önerisi var mı bir de Hp 250 g7 6MP65ES ile  Hp 15-da1001nt arasındaki fark nedir  anlayamadım 2sininde özellikleri aynı duruyor.
      Şimdiden Teşekkürler
    • By canavar123
      Arkadaşlar TTNET beni geçen ay zorunlu taahüt değişimine zorladı. Nedeni taahüt alınırken fiyat konusunda yanlış bir anlaşılma olmasıydı. Fiyatdaki 10TL lik artışdan memnun olmayıp taahütü değiştirdik. Eskiyi iptal edip bu taahütdeki artan 8TL'yi diğer faturada azaltcaklarını söylediler anlaştık. Şimdi ise faturayı gördüğüm kadarıyla eskiyle toplayıp 3 ile çarpıp 2 ye bölmüşler. Bunlar benimle dalga mı geçiyor? Yoksa sistemlerde bir sıkıntı mı var?

Müşteri temsilcisini aramayı denedim. Ama telefon konuşmalarını inceleyip sonrasında karar vereceklerini söylediler. Hadi hayırlısı ne olacak. Bu konu hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum. Ne öneriyorsunuz?
      Fatura detayları bu şekilde gözüküyor.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...