Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Nvidia Geforce 740M Ekran Kartım Pes 2013 Açmıyor

makam
 Share

Recommended Posts

sürücü yüklü değil sanırım.

öncelikle bu oyunu kaldıracak bir ekran kartı var ortada.

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

bu sayfadan sürücüyü indirin.

sonra pluginlerinizin eksik olup olmadığını kontrol etmek gerek.

visual runtime

vc 2003 2008 2010 2013 windows update ile yükleniyor, onları alırsınız

sonrasında olması lazım

Bilgisayarımın markası  Hp pavilion 15-n203st f8s48ea yüksek performansla çalıştırı da denedim olmuyor ??

vc 2003 2008 2010 2013 bunları kendim yükledim 

ama plugınslerın eksik olup olmadıgına nasıl bakıyoruz ona nasıl bakacağım ???

Anladığım kadarıyla oyunu dahili gpu ile açmaya çalışıyor senin bilgisayar. Ekran kartını güncelle (garanti olsun diye) sonrada oyuna sağ tıkla, grafik işlemciyle çalıştır, yüksek performanslı NVIDIA işlemcisine tıkla. benim ekran kartımda 740m, ayarlarda sıkıntı var ekran kartında değil. halledemezsen teamwieverla yardımcı olmaya çalışırım.

• 3 hafta sonra ...

kardeş bu hatayı bu sitede çözebilen çıkmadı bilgin olsun daha önce aynı konudan vardı sonuç çıkmadı sayfalarca yoruma rağmen . Senin bizzat bu sorunu yaşayanlarla iletişime geçmen gerek  bence

Edited by conveys16

Aynı sorunu bende yaşadım. Asus N55SF yüksek performans bilgisayar var elimde ve PES 2013 gibi dandik bir oyunu açarken VRAM hatası alıyordum. Sorunu şu şekilde çözdüm. İntel driver'ı İntel'in sitesinden nvidia driverını nvidia sitesinden indirdim. Tabi bunlardan önce tertemiz bir windows kurdum. Şimdi GT555 gibi bir ekran kartı ile istediğim oyunu açıyorum. Yani demem o ki koskoca asus'un sitesinde verdiği Windows 7 64 bit driver'ları bilgisayarı felçli bir hale getirmiş. Dene bunu. Eminimki sende de olacaktır.Olmadı özel msj at. Hallederiz.

hata tamami ile nvidia optimus kartlarda oluşan bir hatadır.  ben bunu geforce experience üzerinden beta sürücüsünü kurarak çözmüştüm. oyunu kurduktan sonra kurulu olan dosyalar içine dt0f adlı oyun güncellemesini yüklersen aynı hata tekrarlanıyo. şuan sorunsuzca oynamaktayım...