Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

ImTOO MPEG Encoder Ultimate v5.1.26 Build 0624

muselmansuffe
 Share

Recommended Posts

ImTOO Mpeg Encoder v3.1

imtoompegencoderzn9.gif

ImTOO Mpeg Encoder; MP4, h.264, APE, CUE, CDA, 3GP, 3G2,m4v, ASF, AVI, DVD, DivX, MOV, RM, VCD,

VOB, WMV, XviD, Animated GIF, DV Video etc. ve MP2, MP3, AAC, AC3, M4A, OGG, RA, WAV, WMA etc

formatları arasında çeviri yapan oldukça başarılı bir program.

Description:

ImTOO MPEG Encoder v3.1 is a professional and powerful video conversion tool.

It supports conversion among videos like MP4, h.264, APE, CUE, CDA, 3GP, 3G2,m4v,

ASF, AVI, DVD, DivX, MOV, RM, VCD, VOB, WMV, XviD, Animated GIF, DV Video etc.

And it supports audio conversions for MP2, MP3, AAC, AC3, M4A, OGG, RA, WAV and WMA etc

* It offers two modes: the Wizard mode guiding the whole conversion and the Advanced mode

with variable settings

Boyut: 13.8 MB

http://www.imtoo.com/downloads/mpeg-encoder.exe

• 7 ay sonra...

imTOO Mpeg Encoder : *.3gb *.3g2 *.aac *.asf *.avi *.vob *.mp4 *.wma *.wmv *.mp2 *.mp3 *mpg *.m4a *.mp4 *.agg *.mov *.ac3 *.ra *.rm *av Formatlarını birbirine çevirebilen başarılı bir programdır.

imTOO Mpeg Encoder + Crack

Please register to see this content.

RaR Şifresi : www.tnctr.com

Versiyon:2.1.55

Edited by Brknt

imTOO Mpeg Encoder : *.3gb *.3g2 *.aac *.asf *.avi *.vob *.mp4 *.wma *.wmv *.mp2 *.mp3 *mpg *.m4a *.mp4 *.agg *.mov *.ac3 *.ra *.rm *av Formatlarını birbirine çevirebilen başarılı bir programdır.

hocam eline sağlıkta ben bişey soracam amv formatındaki bir video avi,wma,mp3, formatına cevrilirmi

• 2 hafta sonra ...

Versiyon:2.1.55

kusura bakma hocam yeniyiz biras da verdiğin adresden ben bu programı indiremedim. kullanıcı adı ve şifresi istiyor.

linki değiştirisen ya da yenileyebilirsen çok seviniriz.

bu programa ihtiyacım var

• 2 hafta sonra ...

ImTOO MPEG Encoder 3.1.23.0209b

DL:

http://rapidshare.com/files/34412576/ImTOO_MPEG_Encoder_3.1.23.0209b.rar.html
or
http://depositfiles.com/files/939255
or
http://www.uploading.com/files/Y1DQ49GT/ImTOO_MPEG_Encoder_3.1.23.0209b.rar.html
or
http://www.megaupload.com/?d=XZCH80C2[/CODE]

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
arkadaşlar size full bi video dönüştürücüsü veriorum. 3gp gibi bir çok format mevcut

programı kurdum.önceki kulannıım versiyon shareware di..büüyk dosyalarda fail veriyordu..

ben mp4 e çevirirken yine işlme bitterken fail veriyor..oluşturduu dosya çalışmıyor.

bu fail problemini neden yapıyor bilen varmı acaba

• 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

mpegencoderultimateij3.png

adszkk2.jpg

Açıklama yapmaya gerek yok sanırım. herkesin bildiği bir program fakat son sürümünde daha güzel özellikler eklenmiş. video kesme, contrast ayarı HD video formatına dönüştürme vs. bir sürü özellik.

Dosya boyutu: 15 MB

http://rapidshare.com/files/192462849/ImTOO_MPEG_Encoder_Ultimate.rar[/CODE]

[CODE]Serial:
NAME: SAYTINH
CODE: 0CB83D06C2CC2B362D268A19-4440-C741-CE72[/CODE]

Edited by HiBO

• 2 hafta sonra ...

ImTOO MPEG Encoder Ultimate 5.X + Türkce Yama

(En iyi & kapsamlı video ve ses formatı dönüştürücü):

2pq6gph.jpg

AÇIKLAMA;

ImTOO MPEG Encoder Ultimate 5, tüm video ve ses formatları arasında hızlı, görüntü kalitesi yüksek ve profesyonel dönüşümler yapabilen video dönüşüm aracıdır.Programı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise dönüşüm yaparken çevirilecek ve çevrimi yapılacak dosyanın formatının farketmemesi. Her türlü dosya formatı arasında rahatça dönüşüm yapabilir.

Program yüksek kalitede video çeviri özelliğinin yanı sıra, ses dosyalarını da aynı kalite ve mükemmellikte çevirmektedir. Bu sayede bilgisayarınızdaki istediğiniz video ve ses dosyalarını da bu program sayesinde dönüştürerek uyumlu taşınabilir aygıtlarınıza (mobile telefon, İpod vs.) gönderebilir ve izleyebilirsiniz.Program ile birden fazla çoklu olarak video format dönüşümleri yapabilir ve her birini ayrı formatlara ayarlayabilirsiniz.

Program AVI, MPEG, DivX, WMV, MP4, MOV, FLV, 3GP, PSP MPEG-4, iPod MPEG-4,RM, H.264/AVC, 3GP, CD, MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, APE, FLAC, OGG,AC3 vb. formatları desteklemektedir...

AVI MPEG, Audio, PSP video, 3GP video,WMV, Zune video,FLV video, Apple TV video ,iPhone video dönüşüm işlemlerini sorunsuz ve hızlı şekilde yapabilirsiniz...

YENİLİKLER:

Yeni versiyonda dönüştürme yapmanın yanında dosya kesme ve parçalara ayırma, birleştirme, yakınlaştırma, kırpma, metin ve resim fligranı ekleme, efekt verme işlemlerinide yapabilmektedir.

Desteklediği video ve ses codecleri :

Video codecs:

MPEG1 video; MPEG2 video; MPEG4(DivX4/DivX5); MSMPEG4 V1; MSMPEG4 V2; MSMPEG4 V3(DivX3); WMV7; WMV8; H263(+)(Real Video 1.0); MJPEG; Lossless MJPEG; Apple MJPEG-B; Sunplus MJPEG; DV; Huff YUV; Asus v1; Asus v2; Creative YUV; H.264; Sorenson Video 1; Sorenson Video 3; On2 VP3; Theora; Intel Indeo 3; FLV; ATI VCR1; ATI VCR2; Cirrus Logic AccuPak; 4X Video; Sony Playstation MDEC; Id RoQ; Xan/WC3; Interplay Video; Apple Animation; Apple Graphics; Apple Video; Cinepak; Microsoft RLE; Microsoft Video-1; Westwood VQA; Id Cinematic Video; Planar RGB; FLIC video; Duck TrueMotion v1; VMD Video; MSZH; ZLIB; TechSmith Camtasia; IBM Ultimotion;

Audio codecs:

MPEG audio layer 2; MPEG audio layer 1/3; AC3; Vorbis; WMA V1/V2; AAC; Microsoft ADPCM; MS IMA ADPCM; QT IMA ADPCM; 4X IMA ADPCM; G.726 ADPCM; Duck DK3 IMA ADPCM; Duck DK4 IMA ADPCM; Westwood Studios IMA ADPCM; SMJPEG IMA ADPCM; CD-ROM XA ADPCM; CRI ADX ADPCM; Electronic Arts ADPCM; RA144; RA288; RADnet; AMR-NB; AMR-WB; DV audio; Id RoQ DPCM; Interplay MVE DPCM; Xan DPCM; Apple MACE 3; Apple MACE 6; FLAC;

Program Ana Sayfası:

Ana Sayfasından Son Sürüm Program İndirme (Şuanki sürüm IMTOO MPEG Encoder Ultimate 5.1.2.0819) 14 MB:

Program İndirme (IMTOO MPEG Encoder Ultimate 5.0.99.0801) 14 MB:

ImTOO MPEG Encoder Ultimate 5.X Turkce Yama (Çeviri Bana Aittir) 150 KB

veya

veya

Şifre Adresi:

Rar Şifresi: musadilek

( ImTOO = Xilisoft ) ...musadilek... :D

Edited by musadilek

@musadilek

Kardaş paylaşım için teşekkür ederim yalnız türkçe yama dosyası bir türlü inmek bilmiyor sürekli iki dakika diyor rapid izin vermiyor.

senden ricam ( 4shared.com ) gibi sorun olmıyan sitelere upload edersen memnun olurum.

Dosyayı nihayet indirdim sağol kardaş çevirin güzel olmuş eline sağlık.

Kusura bakmazsan bende türkçe yamayı upload ettim diğerlerinde indirmek zor oldu.:D

Edited by awengers44

@musadilek

Kardaş paylaşım için teşekkür ederim yalnız türkçe yama dosyası bir türlü inmek bilmiyor sürekli iki dakika diyor rapid izin vermiyor.

.........

.........

Rapid bu.Daha iyisi şimdilik yok...Kısa süreli sorunlar yaşanabilir...

Ama link ölmez...Açtığım Tüm forumlarda aynı linke yönlendirme yaptım...

gardaş benim pcde sorun varmış hallettim mükemmel çalışıyor ve tr de hoş olmuş eline sağlık

Sorununun düzeldiğine sevindim...

Türkçe yama için zaman ayırdım ve sadece menüyü çeviri yapıp bırakmak yerine %100 e yakın çeviri yaptım.

Abi sen bu konuda uzmansın teşekkürler senin verdiklerini hep kullandım sağ ol......diğer sitelerde seni çok met ediyorlar.....

Sorunsuz kullanmalar...

Ben teşekkür ederim...

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

usta hepsi tamam. Programı indirdim yamayı kurdum. Hepsi sorunsuz çalışıyor. Teşekkür ederim.

Senden bir ricam daha vardı ama... Eğer mümkünse tr dil paketinde ki açıklamalar bölümünde mause yi gezdirirken hemen altında saat ve tarihi gösteriyordu. Çok hoşuma gitti bunu sadece orda değilde bilgisayarın tamamında kullanabileceğimiz bi şekli varmı?

Tekrar teşekkürler... Saygılar

mausesaatirs9.png

Edited by jukhan

usta hepsi tamam. Programı indirdim yamayı kurdum. Hepsi sorunsuz çalışıyor. Teşekkür ederim.

Senden bir ricam daha vardı ama... Eğer mümkünse tr dil paketinde ki açıklamalar bölümünde mause yi gezdirirken hemen altında saat ve tarihi gösteriyordu. Çok hoşuma gitti bunu sadece orda değilde bilgisayarın tamamında kullanabileceğimiz bi şekli varmı?

Tekrar teşekkürler... Saygılar

mausesaatirs9.png

Bu şekilde bir çalışma yapmamıştım.

Ama sanırım yapılabilir...

Sonuçta kodlar atılmadı ve bende mevcut...

Bir ara bi bakim...

• 1 ay sonra...