tenekecezve

Logo Ve Tasarım İstekleri

147 posts in this topic

Please login or register to see this link.

arkadaşlar bunun çizimini yapıp ilistratör ve png olarak yüklerseniz çok sevinirim teşekkürler tnctr ailesi :D

Resmi kurum olduğu için mi yardımlarınızı esirgiyorsunuz arkadaşlar. :huh:

Selam Merabalar İş yerimin camina afiş gibi yapıştırmak için Bilgisayarlı arza tesbit cihazlı  Arıza Kodu Okuma-Silme (Motor, Hava yastığı(Airbag),Fren,Gösterge,Klima,Şanzuman,Anahtar,Merkezi elektronik,Konfor sistemleri,Kapı sistemleri,Merkezi elektronik,Far kontrolleri,Direksiyon elektroniği,Süspansiyon vb…)

2)Canlı Değerleri Görüntüleme (Akü voltajı, gaz kelebek konumları, soğutma suyu sıcaklığı, sensör değerleri, vb…)

3)Adaptasyon ve Kalibrasyon (Enjektör Kodlama, Gaz kelebek adaptasyonu, Elektronik park freni çektirme, Şanzıman yapılandırma, Klima yapılandırma, Partikül filtre rejenerasyonu vb…)
4) Tick-Tick, Parça Testleri (Fan motoru testi, yakıt pompası testi, far testi, korna testi, silecek testi, sinyal testi, enjektör testi gibi testleri yapabileceğiniz test ekranı)
5)Radyo Kod Programları  Araç üzerindeki kutup başlığını söktüğünüzde bazı araçlar sizlerden Teyp Kodu isteyecektir. Bu program sayesinde yetkili servis ile irtibat kurmadan kodu kolayca çözülülür 

yazılacak  yapa bilirmisiniz acaba çook teşekürler arza tesbit cihazını ismi delphi dsr150

1 person likes this

Selam Merabalar İş yerimin camina afiş gibi yapıştırmak için Bilgisayarlı arza tesbit cihazlı  Arıza Kodu Okuma-Silme (Motor, Hava yastığı(Airbag),Fren,Gösterge,Klima,Şanzuman,Anahtar,Merkezi elektronik,Konfor sistemleri,Kapı sistemleri,Merkezi elektronik,Far kontrolleri,Direksiyon elektroniği,Süspansiyon vb…)

2)Canlı Değerleri Görüntüleme (Akü voltajı, gaz kelebek konumları, soğutma suyu sıcaklığı, sensör değerleri, vb…)

3)Adaptasyon ve Kalibrasyon (Enjektör Kodlama, Gaz kelebek adaptasyonu, Elektronik park freni çektirme, Şanzıman yapılandırma, Klima yapılandırma, Partikül filtre rejenerasyonu vb…)
4) Tick-Tick, Parça Testleri (Fan motoru testi, yakıt pompası testi, far testi, korna testi, silecek testi, sinyal testi, enjektör testi gibi testleri yapabileceğiniz test ekranı)
5)Radyo Kod Programları  Araç üzerindeki kutup başlığını söktüğünüzde bazı araçlar sizlerden Teyp Kodu isteyecektir. Bu program sayesinde yetkili servis ile irtibat kurmadan kodu kolayca çözülülür 

yazılacak  yapa bilirmisiniz acaba çook teşekürler arza tesbit cihazını ismi delphi dsr150

konu logoya yardımcı ola bilirmisiniz lütfen ihtiyacım var

İş Yerimiz için : Logo - Banner - Profil Fotoğrafı Lazım.

Facebook - Twitter - İnstagram gibi sosyal ağlarda kullanılabilicek şekilde olmalı.

Arkadaşlar merhaba;

Kuzenimin şirketine ramazan bayramı tebriği için bir çalışmaya ihtiyacım var

Şirket logosu ekte mevcut ancak png olarak yok. Jpeg formatında mevcut.

Yazı olarak "Ramazan Bayramınızın mübarek olması dileğiyle" yazan bir kart gibi çalışma yapabilmeniz mümkün müdür?

Şimdiden teşekkür ederim. 

Biotek Logo(Pantone).jpg

Biotek

http://i.hizliresim.com/v4AGbp.jpg

http://i.hizliresim.com/y4JWE7.jpg

87303396332450498657.png

site ismini çerçeve içine alıp görseliği arttırmak istiyoruz ancak BAŞAK mutlaka olması gerekiyor fikirlere açığım teşekkürler.
94022542317799890777.jpg

böyle bişey yapmak istiyoruz,yada önereceğin farklı bir logo varmı ?

Mutlaka Başak Olması gerekiyor.:hmm1:

arkadaşlar 160x90 ebatında web sitesinde kullanmak üzere bir logo istiyorum.

logoda BilgePc.Net yazsın. renkler hiç farketmez. yazının yanında ismine uygun iconda olabilir. tasarım size kalmış.

On 26.09.2016 at 20:34, Blue_Edition yazdı:

arkadaşlar 160x90 ebatında web sitesinde kullanmak üzere bir logo istiyorum.

logoda BilgePc.Net yazsın. renkler hiç farketmez. yazının yanında ismine uygun iconda olabilir. tasarım size kalmış.

1NaDy5.jpg

1 person likes this

MaxSayfa.com   logo yapabilir misiniz

158x70px.  .png  olursa 

Birde footer logo yapabilirsen 

Sorun olucaksa o kadar önemli degil

60x55px.  .png

Ustadlar Atlas Emlak unvanına logo tasarımı için bana yardımcı olabilir misiniz ben bazı çalışmalar yaptım ama hiç birini beğenmedim hepsi çok klasik veya normal geldi sizlerin fikrini alsam bana bir kaç tasarım yapmanız mümkün mü? atlasemlak.net web sitesi için ve kartvizit de kullanılacak.

Şimdiden yardımcı olan ustadlardan Allah razı olsun, teşekkür ederim.

Pardon yanlış yere açmışım konuyu, rica etsem Desing sayfasına taşıyabilir misiniz.

Merhaba arkadaşlar.

Benim MARMARİS DOĞA KAŞİFLERİ isminde bir yürüyüş grubum var, grup için bir afiş yaptırmak istiyoruz.

Bu afişte kullanabileceğimiz içerisinde doğa figürleri veya resimleri olan güzel bir logo yapabilirmisiniz.

Şimdiden teşekkürler.

Bana logo simge lazım 1 tanesi 16x12 olacak 1tanesi 240x240 çözünrülük olucak içinde PH harfleri yazıcak yaparsanız beni çok memnun edersiniz örnek bunun gibi pX7n40.jpg

1LPLrj.png

Diğeri 16x12 Pire gibi oluyor artık gerisini siz halledersiniz

Merhabalar;

Mekanik tesisat firması için logoya ihtiyacım var

Firma ismi Çizgi Mekanik

Alternatifli bir çalışma yapabilir misiniz?

Kartvizitlerde kullanılacak.

Teşekkürler.

İYİ GÜNLER ben 100x100 Raidacll Fotografı Eklicem böle yaptım fotografı yazılar net olmuor raidcallda Bunu Ayarlarmısnıız yada Siz 1tane fotograf yapın içinde PeraHeaven Yazsın Şimdikten Teşekürler     r3Ek5B.jpg

Posted (edited)

Yeni kurulacak olan Reklam 8 sirketi için

Logo
Psd veya ai yada cdr
Yapıldığı takdirde alternatifler oluşturulurabilir

Edited by mdduru

"Nacar İnşaat" adına logo tavsiyesi alacaktım. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...

İYİ GÜNLER Bana fotograf lazım 2kisinide buldumda içindeki yazıları deiştiremiyorum içindeki yazıları kaldırıp RAHMET Yazısı yazıcaktım Ama yapamaıdm güzel bişe yapamadım Sizler yapa bilirseniz teşekür ediyorum boyutunu 100X100 Çözünrülükte yapıcagım şimdikten teşekürler  P0dnr6.pngBU VE BUgqg29Z.jpg

Burdaki DIVERS Yazisini silebilevek biri var mı?

59398765cdeca_flat1000x1000075f_u3.jpg.2b91e10d70ea84769655f956f24cef94.jpg