Jump to content

2. El Satılık Kasa

emutlu
 Share

Recommended Posts

Yeni PC aldığımdan dolayı eski kasayı satıyorum.
Parçalarla ilgili herhangi bir sorun bulunmamakla birlikte kasa temizliği kompresörle düzenli olarak yapıldığından oldukça temizdir.
PC'de Win7 Ultimate 64 bit işletim sistemi kuruludur ve yeni formatlanmıştır.
Anakart ve ekran kartı driverleri orijinaldir.
Talep edildiği takdirde istenilen işletim sistemi ve programlara ait dvdleri bonus olarak göndereceğim.
PC özellikleri ve ekran görüntüleri aşağıda verilmiştir.
Öngörülen fiyat 300 TL'dir.

ÖZELLİKLERİ

FEEL FL 550 Kasa
GIGABYTE GA-G31M-S2L Anakart
Intel Core 2 Duo Processor E6550, LGA775 Pkg 2.33 GHz, 4MB l2 Cache, 1333 Mhz İşlemci
GIGABYTE ATI HD 2600 Ekran Kartı (Tümleşik 512MB GDDR2 bellek ve 128-bit bellek arayüzü)

4 GB DDR2 800 RAM (2x2)
160 GB Samsung SATA Harddisk
Toshiba DVD Writer
Kart Okuyucu

01f21dc.jpg

02de391.jpg

03e824d.jpg

Edited by emutlu

200 tl düşünürsen hemen alırım

200 TL bu makine için cazip bir fiyat değil. Parçalar çok temiz. Dün writeri de değiştirip Sata yaptım.

Makinenin her şeyine kefilim. Aylık temizliği yapılan bir PC. Üzerine para ilave edip ses sitemi alacağım.

bunlar satarken para etmiyor :) lazım olunca para ediyor
3 hafta önce komşu pc yi temizleyeyim derken anakarttan işlemci dahi herşeyi sökmüş,işlenciyi takarken pin yuvasından iğneleri yamultmuş
775 pin anakart bulmak bayağı zorlaştı 1 tane bulduk markası BİOSTAR 100 tl verdi normali 50-70 tl :D

satış sitelerine koy kafana yatan fiyatı bulursan satarsın

Edited by MY059

bunlar satarken para etmiyor :) lazım olunca para ediyor
3 hafta önce komşu pc yi temizleyeyim derken anakarttan işlemci dahi herşeyi sökmüş,işlenciyi takarken pin yuvasından iğneleri yamultmuş
775 pin anakart bulmak bayağı zorlaştı 1 tane bulduk markası BİOSTAR 100 tl verdi normali 50-70 tl :D

satış sitelerine koy kafana yatan fiyatı bulursan satarsın

Öneri için teşekkürler. Ederi nispetinde birine gider umarım. Ölü fiyata vermeyeceğim.

• 4 hafta sonra ...

Aynı özelliklerde benimde bilgisayarım mevcut ben olsam 400'e vermedim 300 az bile kusura bakmayında ölücü fiyata'da gitmez bakımı yapılan bilgisayarlar. Git bak 300'e bön bön bakıp laf atanların sistemleri bi o kadar bakımsız yatıyordur. Evimde 2 masaüstü 2 Laptop var herbiriside benim için değerlidir ve aylık bakımlarınıda periyodik olarak yaparım. Arkadaşında bilgisayarı normal bir son kullanıcı için gayet güzeldir. Hayırlı satışlar.