Jump to content

Ready Driver Plus V3

jasper3516
 Share

Recommended Posts

ReadyDriver v3 ... ... or Sürücü imzalarını sonsuza kadar devredısı bırakın ;o)

Eğer F8 tuşuna basarak ve size Vista x64 çizme elle her sürücü imzası uygulanmasını devre dışı sıkıldı iseniz, bunu otomatik olarak yapmak benim ReadyDriver önyükleme görüntü kullanabilirsiniz.

GÜNCELLEME: : Bir komut isteminde yazmayı deneyebilirsiniz Bcdedit -Set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS (evet, çift D) Bu, sizin için çalışmak benim ReadyDriver kullanmak değilse. 

GÜNCELLEME v2: Sen versiyonu v2 ile otomatik DDS sürecini kesmek için klavye kullanabilirsiniz. Bu multiboot ortamda, güvenli modda veya diğer önyükleme menü seçenekleri OS seçmek için kullanılabilir.

GÜNCELLEME v3: Sen komutla klasik Windows 8 / 8.1 önyükleme menüsünü değiştirmek zorunda:bcdedit / set {current} bootmenupolicy mirası

Bu EULA bozmadan YASAL sürücü imzası zorlamasını devre dışı bırakmak için tek yol budur. Tersine mühendislik ya da benim görüntü veya ikililer kötüye etmeyiniz. Ben veya yanlış kullanımın değiştirilmiş ikililer veya görüntüleri kaynaklanabilecek hiçbir şey için sorumluluk almak.

GÜNCELLEME: Sen ayarlamanız gerekir USB sürücü emülasyonu için Çıkarılabilir sürücü aksi flash sürücü C olarak tespit edilecektir, BIOS'ta: sürücüsüne ve benim programı tarafından güncellenen olamaz.

ReadyDriver Plus (1 inme) v3 güncelleme (/ 8.1, Windows 8 için)

- Download boot.bin (512 Byte) 
- Kopya c boot.bin indirildi \ boot (veya yüklediğiniz ReadyDriver Artı v1.2 ) 
- Yeniden

ReadyDriver Disket

- Download fdboot.zip (168 770 Byte) - Windows 8 / 8.1: fdboot8.zip (169 235 Byte) 
- Sıkıştırılmış FDBOOT.ZIP ve diskete görüntü yazmak 
- Boot disket 
- BOOT_A.COM veya BOOT_B.COM oluşturmak için başla önyüklenebilir ReadyDriver disket veya USB flash sürücü A sürücü: ya da B: 
- Set BIOS ReadyDriver disket veya USB flash sürücü önyükleme

ReadyDriver CD / DVD

- Download isoboot.zip , Windows 8 / 8.1 - (171 286 Byte): isoboot8.zip (170 997 Byte) 
- Sıkıştırılmış ISOBOOT.ZIP ve ISOBOOT.ISO CD / DVD yakmak 
- CD / DVD Boot 
- BOOT_A.COM başlatın veya BOOT_B.COM önyüklenebilir ReadyDriver disket veya USB flash sürücüyü sürücü A oluşturmak için: veya B: 
- ReadyDriver disket veya USB flash sürücüden boot Set BIOS

bu program netcad 64 bit kurulumda surucu ımzası denetımını devre dısıda bırakır bazen yapılınca boarda gore watermark tekrar cıkmasına neden olabılır test konumunda degıl orjınal durumda kalıyor wındows sadece surucu denetımını tamamen kalkıyor sahsen defalarca  denedım netcad de calısıyor sadece snext next dıyıp gececeız yenıden baslatınca oluyor