Jump to content

Alpelwin 8.1 Indstry Pro[X86]Güncel+Görsel-170814

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

X1DCG4e.gif

t6qY69S.gif

5CAfRrU.gif

Syd7Juv.gif

1XgPkKu.gif

m6zFvY2.gif

04PWg97.gif

DlNvLrM.gif

05Ls1vH.gif

YfGYwbD.png

>> Windows Embedded 8.1 İndustry Pro MSDN | x86 | Kalıp Üzerinde Çalışılmıştır.

>> Düşük Performanslı Makinalar İçin Titizlikle Hazırlanmıştır.

NOT: Boşta Ram ve İşlemci Kullanımını Üstteki Ekran Görüntüsündede Görebilirsiniz.

>> İconlar vs. Değiştirilmiştir.

>> 17.08.2014 Tarihine Kadar Olan Tüm Güncellemeler Dism Yöntemi İle Entegre Edilmiştir. 17.08.2014 Tarihi İtibariyle Sıfır Güncelleme Çıkacaktır.

>> Internet Explorer 11 Final Sürümü Kurulu Gelir, Ana Sayfa Yandex Olarak ayarlanmıştır.

>> İstege Bağlı Aktivasyon Eklenmemiştir. Çok Çeşitli Aktivasyon Araçları Mevcuttur. Dilediğinizle Aktivasyon Yapabilirsiniz. Ben Aşağı KmsPico Ekledim Bununlada Aktivasyon Yapabilirsiniz.

KMS Pico

http://turbobit.net/y3262a98hevo.html

>> Masaüstü İconları Aktif Halde Gelir.

>> Temiz ve Stabildir, Gereksiz Diller Hariç Hiçbir Bileşen Çıkarılmamıştır, Sadece Ufak Defek Optimizasyon Yapılmıştır. Gönül Rahatlığı İle Kullanabilirsiniz.

>> Metro Arayüz Pas Geçilmiştir, Direkt Masaüstü Sizleri Karşılayacaktır.

>> Bilgisayarınızın Kullanıcı Adı AlpElwin 8.1 Olarak Açılacaktır. Dilerseniz Daha Sonra Kullanıcı Ayarlarından Bunu Değiştirebilirsiniz.

>> Charms Bar ta Bulunan Klasik İconlar Güzel İconlar İle Değiştirilmiştir.

>> Fare İconları Değiştirilmiştir.

>> Sağ Tıkta Sizlere Kolaylık Saglayacağını Düşündüğüm Eklemeler Yapılmıştır, Yapılan Eklemeleri Üstteki Ekran Görüntülerinden Görebilirsiz.

>> Sağ Tıka GOD MOD Eklenmiştir. GOD MOD Nedir? Sorusu İçin Lütfen Nette Biraz Araştırma Yapınız. :)

>> Yer Kazanmak Amacıyla İngilizce ve Türkçe Dilleri Hariç Bütün Diller Kaldırılmıştır.

>> Ultra Şıkıştırma (EDS) Yapılmış ve 3,75 Gb Olan Çalışma 2,58 Gb a Düşürülmüştür. RAR Paket

>> Sadece StartisBack Kurulu Olarak Gelir. Dilerseniz Ekle Kaldırdan Kaldırabilirsiniz.

>> Daha Güzel Başlat Tuşu Ve Keyfi İçin Start İs Back Kullanılmış, İnce Ayarlar Yapılmış ve 7 Adet Şeçkin Start Orb Eklenmiştir. Otomatik Güncelleme Seçeneği Kapatılmıştır.

>> Net Freamwork 3.5 Aktif Gelir ve 4.5 (TR) Eklenmiştir.

>> Birbirinden Güzel ve Tarafımdan Özenle Seçilen  Yüksek  Çözünürlükte 135 Adet Wallpaper Eklenmiştir. (Her Yarım Saate bir Wallpaper in Değişmesi İçin Ayarlama Yapılmıştır.) Hazırladığım Her Çalışmada Duvar Kağıtları Yenilenmektedir. Seçme Duvar Kağıtları İçin Erinmeden  Gblarca Dosya İndirerek En İyilerini Seçtiğimi Belirtmek İsterim.

>> AlpElwin Yazılarını Sayarsanız Reklam Var, Ama Saymazsanız Çalışmada Reklam Yoktur. :)

>> Bu Çalışmada Gereksiz Olarak Sistemi Kasan Windows Deffenderi Tamamen Kapattım, Deffender Kullanan Varmı? Bilemiyorum.

>> Makina Kapanma Hızında Optimizasyon Yapıldı.

>> Türkçe Karakter Sorunu Olmadan Kullanabileceğiniz Birbirinden Güzel 640 Adet Font Eklenmiştir. Elimden Geldigince Düzgün Bir Şekilde Seçmeye Çalıştım.

8A4b36M.png

>> Sistemi Yormaya Endexli Olan 10 Servis Durdurulmuştur.

1- TrkWks

2- FdResPub

3- CscService

4- DPS

5- WMPNetworkSvc

6- AppMgmt

7- bthserv

8- EFS

9- iphlpsvc

10- TabletInputService

>> İso Boyutu 2,58 GB dır.. (Dvd ye Rahatlıkla Sığacaktır. Denenmiştir.) İsterseniz USB Flash Diske Aşağıda Verdiğim Programı Kullanarak ta Kolayca Kurulum Yapabilirsiniz, 4 Gb lık Bir Flash Disk Yeterli Olacaktır.

RUFUS:

http://rufus.akeo.ie/?locale=tr_TR

eOJA2BI.png

http://r4dm.com/p/1c023586f3

Şifre-Pass :  AlpElwin8.1

(Dosyanın Paketlenmesi ve Bölümlenmesi İçin WİNRAR 5.0 Kullanılmıştır. Lütfen Winrar 5.0 Versiyonunu Kullanınız.)

ÖNEMLİ NOT : LİNKLERİ YÜKLEMEYE BAŞLAMADAN HASH DEĞERLERİ VE CRC HATASINA KARŞI PARTLAR 2 DEFA DENENMİŞTİR. LİNKLER YÜKLENMİŞ VE CRC HATSI VS DENENMİŞTİR. DOSYALARDA HATA YOKTUR. DOSYA HATALI MESAJLARI BIRAKMAYINIZ. HATALI İNEN DOSYAYI TEKRAR İNDİREREK DENEYİNİZ.

uGqRbHW.png

Hash Değerleri

SkkRlA1.png

Saygılarımla.

Edited by beyantt

düzenlemenin iyi olduğuna hiç şüfem yokta

indirme linkini görünce hemen kapatıyom sayfayı 

yandex  mega  bunların dışında başka site tanımam

saygılar

Bu konuya daha onceki paylaşımlardada degınmısıtım. Yandex yapma ımkanım yok. Kişiye özel link ekleme imkanımda yok malesef, diğer konudada turbobit istiyor kullanıcı. saygılar

arkadaşım ben önceki çalışmanı şuan da notebook umda kullanıyorum gayet stebil ve sistemi değiştirmek istemiyorum ama başlat menüsünü satart8 ve iobitin start 8 ile windows 7 başlat menüsü yapıyorum çok kasılıyor uzun zaman açılmıyor sen hangisini entegre ettiysen o programı söyleyebilirmisn?

arkadaşım ben önceki çalışmanı şuan da notebook umda kullanıyorum gayet stebil ve sistemi değiştirmek istemiyorum ama başlat menüsünü satart8 ve iobitin start 8 ile windows 7 başlat menüsü yapıyorum çok kasılıyor uzun zaman açılmıyor sen hangisini entegre ettiysen o programı söyleyebilirmisn?

Bende bahsetmıs oldugunuz nedenlerden oturu o programları calısmalarımda kullanmıyorum. Suan için bana göre en stabili startisback bunu kullanınız.

Dün indirmeyi 20. kez denedim fakat sabah kalktığımda yine indirme yarım kalmış. Lütfen yardımcı olun kesilmeden nasıl tamamlarım şunu torrent falan yok mu? Linux kullanıyorum.

Edited by nslprn

Arkadaşlar bu işletim sistemi tamamiyle sorunlu bir işletim sistemidir Bu paylaşımcı arkadaşın Windows 7 ve  / bu 8. indirmiş bulunmaktayım Windows 7 tamamiyle programları internet exploeri çok geç açıyor ve sag tık eklentiler çok göze çarpıyor ve gereskzi bir çok dosya var. bunun yüzünden 10 gb kotam maalesef boşuna gitti örnek olarak internet explor geçmişi silersen intetcpl.cpl başlatmada sorun hatası alıyorum erişim engellendi diyor diğer işletim sistemi ise Windows 7 vistadan bile hantal gözede hitap etmiyor sag tık ekletinlerde dahil bence bunu bilen birilerin yapması gerekiyor motun/köylü/ibocan/onbuka gibi şahıslar resim koymaya çalışıyorum ama maalesef KOPYALA YAPIŞTIR Çalışmıyor bu konunun silinmesini talep ediyorum. kanıtlarım var resim olarak göstericem ama arkadaşın işletim sistemini kurdum kurmaz olaydım  yukarıdaki şahıslarıni kullandım hiç bir sorun yok birde bunu deniyim dedim. resimleri atıcam size. + olarak Windows 7 sürümünü kullanmısdım bu vatandaşın net hızım sorunsuz ve sınırsız 16 megabit ama saoslun bu vatadaşın sayesinde işletim sistemi sorunu yüzünden hızım 100 kb oldu başka işletim sistemi kullandım direk düzeldi bence sen işletim sistemi modifiye felan etme.

Edited by TRIBRAHIM

Arkadaşlar bu işletim sistemi tamamiyle sorunlu bir işletim sistemidir Bu paylaşımcı arkadaşın Windows 7 ve  / bu 8. indirmiş bulunmaktayım Windows 7 tamamiyle programları internet exploeri çok geç açıyor ve sag tık eklentiler çok göze çarpıyor ve gereskzi bir çok dosya var. bunun yüzünden 10 gb kotam maalesef boşuna gitti örnek olarak internet explor geçmişi silersen intetcpl.cpl başlatmada sorun hatası alıyorum erişim engellendi diyor diğer işletim sistemi ise Windows 7 vistadan bile hantal gözede hitap etmiyor sag tık ekletinlerde dahil bence bunu bilen birilerin yapması gerekiyor motun/köylü/ibocan/onbuka gibi şahıslar resim koymaya çalışıyorum ama maalesef KOPYALA YAPIŞTIR Çalışmıyor bu konunun silinmesini talep ediyorum. kanıtlarım var resim olarak göstericem ama arkadaşın işletim sistemini kurdum kurmaz olaydım  yukarıdaki şahıslarıni kullandım hiç bir sorun yok birde bunu deniyim dedim. resimleri atıcam size. + olarak Windows 7 sürümünü kullanmısdım bu vatandaşın net hızım sorunsuz ve sınırsız 16 megabit ama saoslun bu vatadaşın sayesinde işletim sistemi sorunu yüzünden hızım 100 kb oldu başka işletim sistemi kullandım direk düzeldi bence sen işletim sistemi modifiye felan etme.

12 İletisi olan (sanırım yaşında küçük olsa gerek çocuk gibi yazmıssın) biri için güzel sözler:

Vatandaş kimse seni zorla burada tutmuyor ındırmezsın, olur biter. Sen üstadlarınkini kullan benım hazırladıgımı ne indir ne usb nede cd ye yazdır. hdd den tamamen sil. Ayıp etmiş ve karalamak için elinden geleni yapmışsın yazık sana, bence bi modıfıyede sen hazırlada bende onu kullanayım olurmu. İstegini yerine geririyorum pire için yorganı yakıyorum.

YÖNETİCİ ARKADAŞLAR KİMSEYE YARANILMIYOR BU KONU VE BANA AİT TÜM MODİFİYE ÇALIŞMALARIMIN TAMAMEN SİLİNMESİNİ İSTİYORUM.

Güzel kardeşim VATANDAŞ!! mutlu oldunmu. Konularım silindi diye ben üzülmedim. Ama kullananlar üzüldü bundan emin ol, senin gibi kendini bilmezlerde mutlu olsun.

Edited by beyantt

• Editor

12 İletisi olan (sanırım yaşında küçük olsa gerek çocuk gibi yazmıssın) biri için güzel sözler:

Vatandaş kimse seni zorla burada tutmuyor ındırmezsın, olur biter. Sen üstadlarınkini kullan benım hazırladıgımı ne indir ne usb nede cd ye yazdır. hdd den tamamen sil. Ayıp etmiş ve karalamak için elinden geleni yapmışsın yazık sana, bence bi modıfıyede sen hazırlada bende onu kullanayım olurmu. İstegini yerine geririyorum pire için yorganı yakıyorum.

YÖNETİCİ ARKADAŞLAR KİMSEYE YARANILMIYOR BU KONU VE BANA AİT TÜM MODİFİYE ÇALIŞMALARIMIN TAMAMEN SİLİNMESİNİ İSTİYORUM.

Güzel kardeşim VATANDAŞ!! mutlu oldunmu. Konularım silindi diye ben üzülmedim. Ama kullananlar üzüldü bundan emin ol, senin gibi kendini bilmezlerde mutlu olsun.

hazırlamak için o kadar vakit harcanmış, niye silinecekmiş ?

1. olarak yaşım büyük bunu daha görmeden 2 dakikada damga koyamazsın

2. olarak sistemde bir çok sorun olduğunu belirtiyorum ben sana sen gelmişssin 2 dakikada atarlanıyorsun işletim sisteminin sorunlu olduğunu söylüyorum sana diğer konulara bakarsan Konu sahipleri konunun en altında herhangi işletim sisteminde bir şikayet / öneri/ / istek varsa buradan belirtiniz diyor ve gayet cömert davranıyorlar ben buradan bir şey belirtiyorum sen gelmiş buraya neler yazıyorsun kimin yaşı ufak olduğu ortada bir atasözü var YARASI OLAN GOCUNUR ve sen gocunuyorsun ben durduk yere kimsenin emeğine laf etmem böyle bir hakkım yok ben sadece gördüklerimi söylüyorumki bu hataları düzelt ileriki dönemlerde daha iyi bir işletim sistemi yapabilirsin çünkü bunu sana söylememin sebebi 1. olarak sen Windows 7 paylaşmışsın aynen bu tema şeklinde onu güzelce indirdim kurdum görüntüsü hoşuma gitti çünkü herşeyü yükledimki cahil degiliyim veri tabanı bitirmiş biriyim ve Bilgisayar mühendisliğini okumaya çalışıyorum bilgisayara yıllarımı verdin her türlü host ip firewall ayarları php c+++ sql işlerini yaparım ben istediğimi editlerim ben bir laf söyledim diye 2 saniyede konuyu sildirmeye kalkdın yaşımı ufalttın benim ve ileti sayıma baktın 12 iletimiz var diye bir yorum yapmicakmıyız yani biraz Cömert ol yeni fikirlere eleştrilere açık ol sende öyle bir yetenek / kabiliyet göremiyorum 12 ileteye bakarak insanlarımı yorumluyorsun ? faşistmisin sen ? indirmezsin olur biter diyorsunda indirmeden nasıl bilicem ? yazdıklarında mantık yok Windows 7 ni indirdim başıma bela oldu o işletim sistemi hertarafı sorunlu IDM ile alabilicek hız 80-90 kbs alıyor normalde onun 16,000 alması gerekiyor ve çok gereksiz herşeyi doldurmuşsun içine Windows 8' ni indirdim bunu aldım C:/windows/system32/inetcpl.cpl başlatmada sorun diyor 2 işletim sisteminde sorunlu ben sana bunu bildiriyorum senin şöyle bir kelime ile söze başlaman gerekiyordu teşekkür ederim şunu şöyle bunu böyle yaparak çözebilirsiniz gibi cümle ile başlaman gerekiyorki buradaki onbuka vs arkadaşlarımız her konuda istek öneri işletim sistemindeki sorunlara açıklar sen 2dkda damga koydun ÇOCUK gibi atarlanıyorsun yapma bunu yaşının erdemi ol

3. olarak bak motun arkadaşın paylaşımlarına yukarıdada ne yazıyor ? hazırlamak için o kadar vakit harcanmış nie silinecekmiş yazıyor  silmene gerek yok hataların nereden geldiğini anla ona göre çözüm üret sen 2dakikada silme damga koyma yaşı ufak bilmem ne kelimelerle başlıyorsun kolay gelsin burada en çok yarar gördüğüm üyelerin sırasıyla 1. Motun 2. Köylü 3. Onbuka 4. ibocan gibi şahıslar ben burada siz yokken ben vardım ama üyelik almadım . istiyorsan 12 iletiyi sana 1200 iletide yaparım 12.0000 bin iletide yaparım sorun değil. çünkü buradaki bu paylaşımcı arkadaşlar hataları görüp ona göre çözüm ürertiyorlar sende öyle bir kabiliyet yok kolay gelsin arkadaşlarım istiyorsan forumdan gidebilirsin gideni zorla tutmayız biz burada. üyelerde felan zarar görmez profesyonel yapımcılarda burada..

4. olarakda sen beni tanıyormusunda kendini bilmez diyorsun ?  senin her paylaşımına bir adam şu hata alıyorum şurası eksik felan diyen her kişiye SEN BÖYLE YAPICAKSAN    sen bu işlere hiç başlama daha iyi. kimin yaşı ufak olduğu ortada. 2 dakikada atarlanıyorsun.

5. Yorumlara Açık Olucaksın kardeşim Sen açık biri değilsin anlaşılan bak motun beye adam işinin erdebi öyle bir işletim sistemi modifiye yapıyorki ufakda olsa herhangi bir sorunlar doğabiliyor kullanıcı indiriyor ve gördüklerini söylüyor motunun konusunun altında ama motun gidipde bu adam nie böyle söylüyor diyip 2 dakikada senin gibi atarlanmıyor . 2dakikada ne olduğunu bilmeden konuları sildirtmeye başladın Seninle daha fazla ugraşamicayagım Ben 2 defa senin işletim sistemini indirdim sorundan başka bir şey bulamadın bunu söylemeye çalışıyorum hem saatler geçti saatlere yazık oldu hem kotaya yazık oldu niye ? Senin denemediğin işletim sistemin yüzünden bir dahakine DAHA BAŞARILI ÇALIŞMALARINI BEKLERİZ iyi günler..

Edited by TRIBRAHIM