Jump to content

Internet ve Ethernet Card problemi

tiram

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar;

Benim internet baglantimda cok buyuk bir problem var.

Bilgisayara format atsamda, ethernet kartinin yerini anakart uzerinde degistirsemde her defasinda etherneti tanitip pc ye restart attigimda bilgisyar aciliyor. Internet statusunde gelen giden oluyor. Ancak ne msn, ne yahoo nede internet calisiyor. Tekrardan internete kavusmak icin ethernetin yerini degistiriyom. Restart atmadigim surece internete giriyom. Ama restart atinca tekrar ayni ;). ADSL Modem ve Pc nin firewall ve proxy ayarlarina baktim. Ikiside inactive. Ama bi turlu cozemedim. Yardimlarinizi bekliyorum.

Tiram

Sorun ethernet kartında değil yanlış anlamadıysam tanıyor ethernet kartını sen virüs programını kaldır yada pasif duruma getir birde öyle dene. buarada internete girmek isteyince ne hatası veriyor?

Sorun ethernet kartında değil yanlış anlamadıysam tanıyor ethernet kartını sen virüs programını kaldır yada pasif duruma getir birde öyle dene. buarada internete girmek isteyince ne hatası veriyor?

Denedim. Ilk basta oldu gibi gorundu ama sonra bilgisayara format atmak zorunda kaldim. Bakalim tekrar deneyecegim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...