Jump to content

Dosya Yüklettirmek Istiyorum.

dreamfancy
 Share

Recommended Posts

Ustalar autoit ile oluşturduğum exe'ye tıklayınca o dosyayı bir dizine yüklemesini istiyorum.

Böyle birşey mümkünmü? lütfen yardım edin.

Yani anlatmak istediğim: Bot adlı arkadaş test.exe'ye tıkladı ve c:\windows\system32\drivers\etc klasörüne hosts adında exe tarafından otomatik bir dosya yüklendi.

Ustalar autoit ile oluşturduğum exe'ye tıklayınca o dosyayı bir dizine yüklemesini istiyorum.

Böyle birşey mümkünmü? lütfen yardım edin.

Yani anlatmak istediğim: Bot adlı arkadaş test.exe'ye tıkladı ve c:\windows\system32\drivers\etc klasörüne hosts adında exe tarafından otomatik bir dosya yüklendi.

Doğrumu anlamışım?

FileInstall("Filanca.exe", @WindowsDir & "\System32\drivers\etc\Filanca.exe", 1)

Doğrumu anlamışım?

FileInstall("Filanca.exe", @WindowsDir & "\System32\drivers\etc\Filanca.exe", 1)

Usta birde bir kere yükleyip yükledikten sonra kendini kapatmasını istiyorum programın yani 1 kere yükleyecek dosyayı bu nasıl mümkündür? Edited by dreamfancy

Usta birde bir kere yükleyip yükledikten sonra kendini kapatmasını istiyorum programın yani 1 kere yükleyecek dosyayı bu nasıl mümkündür?

yapmak istediğin şeyi tam olarak açıklarsan daha kolay yardım edilir biraz anlaşılır olsun senin istediğin "Filanca.exe" dosyasını System32\drivers\etc klasörüne bir kere kopyalasın ve o hep orda kalsın istiyorsuın sanırım doğrumu anladım eğer öyle ise

1. FileInstall("Filanca.exe", @WindowsDir & "\System32\drivers\etc\Filanca.exe", 1)

Exit

1. komutu senin için yeterlidir burda filanca.exe dosyası autoit ile yaptığın exe nin içine gömülür ve sadece o exe dosyasına çift tıklayarak System32\drivers\etc\ içine filanca.exe kopyalanır ve sürekli orda kalır

yapmak istediğin şeyi tam olarak açıklarsan daha kolay yardım edilir biraz anlaşılır olsun senin istediğin "[background=#fafafa]Filanca[/size][/background]

[background=#fafafa].exe[/size][/background]" dosyasını [background=#fafafa]System32\drivers\etc klasörüne bir kere kopyalasın ve o hep orda kalsın istiyorsuın sanırım doğrumu anladım eğer öyle ise[/size][/background]

• FileInstall("Filanca.exe", @WindowsDir & "\System32\drivers\etc\Filanca.exe", 1)
Exit[/size]

• komutu senin için yeterlidir burda filanca.exe dosyası autoit ile yaptığın exe nin içine gömülür ve sadece o exe dosyasına çift tıklayarak System32\drivers\etc\ içine filanca.exe kopyalanır ve sürekli orda kalır

Usta autoit'ten hiç anlamam acaba iletişim adresiniz falan varmı yazıyorum bu kodları compile diyorum hata veriyor :S

.exe[/size]" dosyasını System32\drivers\etc klasörüne bir kere kopyalasın ve o hep orda kalsın istiyorsuın sanırım doğrumu anladım eğer öyle ise[/size]

•  
  • FileInstall("Filanca.exe", @WindowsDir & "\System32\drivers\etc\Filanca.exe", 1)
Exit[/size]
  •  
  • komutu senin için yeterlidir burda filanca.exe dosyası autoit ile yaptığın exe nin içine gömülür ve sadece o exe dosyasına çift tıklayarak System32\drivers\etc\ içine filanca.exe kopyalanır ve sürekli orda kalır

Usta autoit'ten hiç anlamam acaba iletişim adresiniz falan varmı yazıyorum bu kodları compile diyorum hata veriyor :S

senin \System32\drivers\etc klasörüne kopyalatmak istediğin exe dosyasını senin autoit scriptinin yanına koy(yani script ve kopyalayacağın filanca.exe aynı klasörde olsun) sonra senin \System32\drivers\etc klasörüne

kopyalayacağın exe(veya hangi uzantı ve isimde ise) dosyasının adı neyse  scripti ona göre düzenle sonra compile et işlem tamam

eğer soruların olursa burdan yaz ben gördükçe cevaplamaya çalışırım veya diğer arkadaşlarda cevaplarlar

Edited by hasandgn34