Jump to content

Exper I-Buddie E09Eı1

oodogan
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar acil yardım lazım.

elimde aşagıda resmini gördüğünüz notebook var daha önce üzerinde XP Pro kuruluydu çalışıyordu, isletim sistemi ilk xp lerden di

üzerinde 2gb SanDisk var. işletim sistemini yeniden kurup güncel hale getirmek istedim flasha XP Pro kurmama ragmen tam xp ekranı gelir gelmez 

mavi ekrana düşüyor. Stop: 0x0000007b hatasını veriyor bu üzerindeki flash a nasıl XP Pro kurucam 

YARDIM EDERSENİZ COK SEVİNİRİM...

pre_1409052549__img_2008.jpg

sagol arkadaşım güzel bu teklif olabilir aslında peki flash a nasıl linux kurucaz...

bunu düşünebilirim... nasıl kuracagımı anlatırmısın..

ama yinede xp kurmayı sonuna kadar bi deniyim baktım yapılacak bişey bulamazsam linux veya pardus son versionunu kurmaya calışıcam :(

sagol arkadaşım güzel bu teklif olabilir aslında peki flash a nasıl linux kurucaz...

bunu düşünebilirim... nasıl kuracagımı anlatırmısın..

ama yinede xp kurmayı sonuna kadar bi deniyim baktım yapılacak bişey bulamazsam linux veya pardus son versionunu kurmaya calışıcam :(

hdd yokmu sadece  2 gb usb mi var ?

Xp türkçe paketi

http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows/language-packs#lptabs=xp

Rar içersindeki MUISETUP.EXE dosyasını çalıştırınız. Turkish seçeneğini işaretledikten sonra yüklemeyi başlatınız. Ardından Denetim Masasından> Regional And Language Options Menüsüne tıklayarak sekmelerden language'nin içersinden English olan bölümü Turkish olarak seçip uygula diyoruz. Oturumu kapatıp açtıktan sonra veya yeniden başlattığımızda bilgisayarımız Türkçe'ye dönmüş olacaktır.
Edited by blnt44

Dostum vermiş oldugun link e girdim ordan xp ye gectim ama orda türkçe paketi göremedim hangisinin içinde olabilir.

XP çıkarılabilir diske kurulmaz.

dostum peki bu sisteme nasıl kurmuşlar,

ispanyolcasını burdum ghost imaj alımışlar 9 parca olarak indirdim kurdum çalışıyor...

peki bunu biz niye yapamıyoruz....

• 2 hafta sonra ...