Jump to content

Güvenilir Chat Programları

shmd
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz güvenilir chat programları var mı? Ben viber kullanıyordum ama gönderilen dosyaları kendi serverlarında yedeklendiği ile ilgili haberler duydum doğru mudur bu tür haberler? Tictoc programını tavsiye etti bazı arkadaşlarım acik kaynak kodlu olduğunu söylediler ama ben yükledim orda tictocbox diye birşey var gönderilen dosyaları 10 günlüğüne saklıyorlar bir daha indirebilmek için 10 günün sonunda gerçekten siliyorlar mi? Sizlerden viber gibi program tavsiyesi alabilir miyim? Not: lütfen yedeklese ne olmuş cia seni mi araştıracak gibi yorumlar yapmayalım. Ben bilgilerimin yedeklenmesini istemiyorum İyi çalışmalar arkadaşlar

Öncelikle Şunu Söyliyim Line Whatsapp Genel kullanıcı olan programlardır Whatsapp Kurumsallaşmıştır Dünya genelinde ortama 1 Milyar Kullanıcı Kullanmakta  Herhangi bir Hukuki Durumda Bir şekilde Silselerde dosyalar bulunmaktadır bir yerlerden güvenilirden kastın nedir Yasa Dışı İş mi yapıyorsun  :gun: 

Evet yasadışı işler yapıyorum (((: ben tictoc kullanacağım arkadaşlar program hiç bir özel izin istemiyor cevaplariniz için teşekkürler ama ilerde istediğim gibi bir chat programı yazacağım bu şekilde olmuyor gozetilme hissinden nefret ediyorum aslında kullandığımız android bile hertürlü yedekleme yapıyor bu şekilde milyarlaca kişinin telefonunu yedeklemek bana etik gelmiyor bir an önce ubuntu mobile hayata gecsede telefonuma kurup kullansam en guveniliri gerçekten özgür yazılım