Jump to content

Toshiba Hdtc710Ek3Aa New Stor.e Canvio 2.5 Usb 3.0

Majestic92
 Share

Recommended Posts

M9z1yg.jpg  

USB 3.0 Teknolojisi

STOR.E CANVIO en yeni USB 3.0 teknolojisiyle inanılmaz hızlı veri akışı sağlar.

Bulut Depolama

STOR.E CANVIO’nun dahili 10 GB’lık bulut depolama alanı ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir, dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Yedekleme Yazılımı

NTI® Backup Now EZ™ yedekleme yazılımı ile verileriniz koruma altında.

Tam Uyumluluk

Tuxera HTFS for Mac sürücüsü sayesinde hem Windows PC hem de Apple Macintosh platformlarına uyumlu.

10 GB BULUT DEPOLAMA ALANI VE UZAKTAN ERİŞİM YAZILIMI

Toshiba’nın STOR.E CANVIO kullanıcılarına hediyesi olan 10 GB’lık bulut depolama alanı ile önemli verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir, daha sonra dilediğiniz zaman bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan erişebilirsiniz

tosh-ic-res-01.jpg

SÜPER HIZLI DEPOLAMA ALANI USB 3.0

Yeni USB 3.0 teknolojisi ile desteklenen STOR.E CANVIO, USB 2.0 teknolojisinden çok daha hızlı veri aktarımına imkan sağlar. Bu da özellikle büyük verileri aktarırken büyük oranda zaman kaybını önler. STOR.E CANVIO ayrıca USB 2.0 teknolojiyle de uyumludur. Dosyalarınızı düzenlemeniz sırasında hızlı aktarma özelliği önemlidir.

tosh-ic-res-02.jpg

TÜMLEŞİK OTOMATİK YEDEKLEME YAZILIMI

STOR.E CANVIO’da bulunan önceden yüklenmiş NTI® Backup Now EZ™ yazılımı ile dosya, klasör ve sisteminin tamamı otomatik olarak yedekleyerek veri kaybının önüne geçebilirsiniz.

tosh-ic-res-03.jpg
UZAKTAN ERİŞİM YAZILIMI

Mobil cihazlarınıza yönelik uzaktan erişim yazılımı ile STOR.E CANVIO'daki verilerinize her zaman, her yerden kolaylıkla erişebilirsiniz. Seyahat halindeyken bile.

tosh-ic-res-04.jpg

MAC İÇİN NTFS SÜRÜCÜSÜ

STOR.E CANVIO'ya entegre Tuxera HTFS for Mac sürücüsü sayesinde STOR.E CANVIO’yu hem Windows PC hem de Apple Macintosh platformlarında kullanabilirsiniz.

tosh-ic-res-05.jpg

Evet Arkadaşlar ürün özellikleri yukarıda göründüğü gibidir 200 'liradır daha hiç açılmamıştır almak isteyen arkadaşlar Ö.M ile bana ulaşabilir ürün normalde 220 lira ben indirimle almıştım az'da olsa pazarlık payı vardır ailemin bazı ilaç masrafları için elimde ne var ne yok satıyorum ilgili arkadaşlara teşekkür ederim :) burdanda konu altında yardımcı olabilirim

Edited by Majestic92

• 2 ay sonra...

Fiyat 160 lira ambalajı dahi açılmadı sıfır ciddi alıcılar ö.m atabilir ufakta olsa pazarlık payı vardır. Şimdi baktım 200 lira sıfırı. Bendekide sıfır paranız boşa gitmesin ihtiyacım olmadığı için satıyorum.

Edited by Majestic92