Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Portable Program Nasıl Hazırlanır?

doruk101

Recommended Posts

Görsel anlatım Ders 2.

Bu dersimizde kurulum gerektirmeyen ( birkaç dosya halinde bulunan ) programları portable hale getirdim. Bu derste rapget programını nasıl tek parça portable hale getirildiğini inceleyeceğiz.

Umarım faydalı olur.

Download : 18.4 Mb. 3 dakika 20 saniye.

http://rapidshare.com/files/31482992/Ders_2_www.TnCTR.com_-_doruk101_-_.wmv[/CODE]

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

Arkadasim eline saglik guzel anlatimlar yapiyorsunda bu anlatimlari video dosyasi yerine instand demo,captivate turu programlari kullanarak yapsan daha iyi olmaz mi?Hem dosya boyutu kucuk olur hemde videoda oldugu gibi goruntu kalitesi dusuk olmaz.Basarilar.

Arkadasim eline saglik guzel anlatimlar yapiyorsunda bu anlatimlari video dosyasi yerine instand demo,captivate turu programlari kullanarak yapsan daha iyi olmaz mi?Hem dosya boyutu kucuk olur hemde videoda oldugu gibi goruntu kalitesi dusuk olmaz.Basarilar.

Captivate ile hazırladığım videolar da var.Burda camtasia studio kullandım, ders 3 ve ders 4 ün boyutu sadece 447 kb ve 714 kb. Ders 5 için captivate kullanırım.

Captivate ile hazırladığım videolar da var.Burda camtasia studio kullandım, ders 3 ve ders 4 ün boyutu sadece 447 kb ve 714 kb. Ders 5 için captivate kullanırım.

Tesekurler arkadasim bu duyarliligin icin.

• 1 ay sonra...

Görsel anlatım Ders 2.

Bu dersimizde kurulum gerektirmeyen ( birkaç dosya halinde bulunan ) programları portable hale getirdim. Bu derste rapget programını nasıl tek parça portable hale getirildiğini inceleyeceğiz.

Umarım faydalı olur.

Download : 18.4 Mb. 3 dakika 20 saniye.

http://rapidshare.com/files/31482992/Ders_2_www.TnCTR.com_-_doruk101_-_.wmv[/CODE]

Arkadaşlar forumun özelliği anlatımı hazırlayıp link vermek değil burada resimli ve yazılı bir şekilde anlatmaktır. bu konuların sabitlenmesi bu tür paylaşımların çoğalmasına ve ziyaretin azalmasına sebep olur. mümkünse anlatımlarınızı burada yapın. zaten bir sürü şey indiriyoruz birde anlatım indirmeyelim. rapidshare sitesine kıl olmayan yokmuş gibi habire rapidshare e dosya atıyorsunuz. portable hakkında bilgi istiyoruz. forumun dışına çıkmak değil...!

• Administrator

Arkadaşlar forumun özelliği anlatımı hazırlayıp link vermek değil burada resimli ve yazılı bir şekilde anlatmaktır. bu konuların sabitlenmesi bu tür paylaşımların çoğalmasına ve ziyaretin azalmasına sebep olur. mümkünse anlatımlarınızı burada yapın. zaten bir sürü şey indiriyoruz birde anlatım indirmeyelim. rapidshare sitesine kıl olmayan yokmuş gibi habire rapidshare e dosya atıyorsunuz. portable hakkında bilgi istiyoruz. forumun dışına çıkmak değil...!

Yukarıda yazan şey forumun özelliği değil sizin istediğiniz şeydir.

Forum imkanları videoların burada gösterilmesine izin vermiyor malesef.

• 4 ay sonra...

İyi günler portable program hazırladım bir kaç tane fakat exe dosyasını çalıştırdıktan sonra kapattığımda görev yöneticisinde hala çalışıyor gözüküyor.exe dosyasının klasör yerini değiştirmek istediğimde ise bu dosya bir başka program taraftndan kullanılıyor uyarı mesajını alıyorum.Çözümü varmı bu durumun?Görev yönetcisinde belek kullanımında görevi sonlandır. seçeneğinden sonra ancak yaptığım exe dosyası tam anlamıyla kapanabiliyor.

Bir başka problemse güncelleme gerektiren yazılımlarda exe uzantılar işe yaramıyor.İlgilenirseniz sevinirim.Yaptığım bir kaç örneğin linkini birazdan veriyorum.

rapidsharele benimde sorunum var. linki yanda sınıriçisunucu adresinde

Dosyanın içinde AntiTracks cclaner benzeri bir program,Xp optimizer.quack player ,vista start menü,birde bozuk cdlerinizden veri kurtarmaya yarayan bir yazılım bulunuyor.portable program crack yada key paylaşımında çığır açacak gibi gözüküyor.Tnctr ekibine portable program öğretileri için teşekkürler.

--------------------------

Cedoo flash bellekler için tasarlanmış yapay işletim sistemi,klasör kısayolarını kullanarak kuracacağınız programlar için sanal bir alan oluşturuyor.İçerisine program kurabiliyorsunuz.

Deneme lisansı süresi 30 gün ile sınırlı.Download linkinin içinde ilacı var.İlac sadece deneme sürümünün süresini sabitliyor.cedoo/cedoo klasoru içine yerleştirin.Süresi biten programı ilacıyla deneme sürümünün süresini yeniden 30 güne çıkarabiliyorsunuz.Program kurulumunu argo’ya tıklayarak setup dosya kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.Yada exe uzantılı dosyalarınızı cedoo/user/startmenu klasörüne atarsınız . ilacı kullanmadan program kurulum özeliğini kullanamıyorsunuz.Download linki

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

ben bi sorunum hakkında bilgine danışabilirmiyim..bende gigabyte marka minibook var cd sürücüsü yok.. içindeki image dosyasını yanlışlıkla sildiğim için usb den format atmaya çalıştım ama olmadı.. bilgisayarcıya ******ürdüm usb cd rom dan format attı acronis proqramı ile image aldı şimdi o image yiqeri yuklemek istiyorum ama açılış cd sini takamıyorum cd rom olmadıqı için.. usb den acronisin açılış usb yaptm ama olmadı file check error verdi.. portable apps ile yapmaya çalıştm yapamadm.. yardımcı olabilirmisin pc min içindeki acronis imagesini usb kullanarak nasıl yukleyebilirim.. tsk ederm şimdiden..

arakadaşım

bana usb den çalışacak bir windows işletim sistemi lazım.bu işletim sistemiyle sadece internete girmek,bir de birkaç program yükleyip kullanmak istiyorum.bir iki usb den çalışan sistem denedim ama bunlar modemi tanıyamadıkları için internete girilmiyor.bir de program yüklenmesine izin vermiyor.acaba böyle bir sistem yapılabilir mi?nasıl?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...