Jump to content

Asus K55V Siyah Ekran

register
 Share

Recommended Posts

Geçenlerde elime gelen Asus k55v laptop'un harddiski değişmiş format için bana teslim ettiler

Malum 8 yüklü makinalarda 7'ye çevirirken bios ayarlarını değiştiriyoruz

Uzun lafın kısası biosu fabrika ayarlarına (restore default) getirdim ve laptop kapandı açılamadı.

Demek istediğim bu modellerde bu tür sıkıntı oluyormuş forumlarda adı geçiyor

2. sıkıntı garantisi bittiyse, garantisi varsa servis yapıyormuş anakartı değiştirip geri gönderiyormuş

Bizde garanti yok, ya herru ya merru anakart 400 dolar vede işlemci anakarta leyimlimiş yani işlemciyi tak çıkar yok

intel i7 400 dolar toplam yeni 1 laptop parası çıkacak gibi görünüyor

Asıl demek istediğim mümkün olduğunca bios sıfırlanmısı yapmayın bize 800 dolar girecek gibi

Önemli NOT:Siz siz olun bios sıfırlaması kesinlikle yapmayın

Geçenlerde elime gelen Asus k55v laptop'un harddiski değişmiş format için bana teslim ettiler

Malum 8 yüklü makinalarda 7'ye çevirirken bios ayarlarını değiştiriyoruz

Uzun lafın kısası biosu fabrika ayarlarına (restore default) getirdim ve laptop kapandı açılamadı.

Demek istediğim bu modellerde bu tür sıkıntı oluyormuş forumlarda adı geçiyor

2. sıkıntı garantisi bittiyse, garantisi varsa servis yapıyormuş anakartı değiştirip geri gönderiyormuş

Bizde garanti yok, ya herru ya merru anakart 400 dolar vede işlemci anakarta leyimlimiş yani işlemciyi tak çıkar yok

intel i7 400 dolar toplam yeni 1 laptop parası çıkacak gibi görünüyor

Asıl demek istediğim mümkün olduğunca bios sıfırlanmısı yapmayın bize 800 dolar girecek gibi

Önemli NOT:Siz siz olun bios sıfırlaması kesinlikle yapmayın

Hocam geçmiş olsun aynı sıkıntı bende de olmuştu vj kasasını kullanıyorum BIOS sıfırladığım da gitmişti eğer sadece anakart arızası dediğiniz de ben değiştireceğini düşünüyorum ücretsiz.Asus bu tür konulara önem veriyor aslında.