Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Usb Multiboot Kurulumu V6

ByChilavert
 Share

Recommended Posts

·         Windows 7 (Tum Surumler) - Eylül 2014

·         Windows 8.1 (Tum Surumler) - Eylül 2014

·         Windows 8.1 PE

·         Windows XP Professional – Katilimsiz – Mayıs 2014 – Final Sürüm

·         LiveXP - (CD'den Calisan XP)

·         Symantec Norton Ghost 11.5

·         Acronis Disk Director Suite 9.0

·         PLoP Boot Manager 5.0.14

·         Windows 98 Baslangic Disketi

·         Windows Xp Admin Sifresi Bul

>>>>> Multiboot Menü Denemelerim “5 Adet” Farklı Sata HDD’li Bilgisayar’da USB’den Boot Ederek Sorunsuz Kurulum Yaptım. Dosya Boyutu Olarak Windows İşletim Sistemlerinin Çokluğu Sebebiyle Yüksek Gözükse de Bir Kere İndirip Arşive Ekledikten Sonra Uzun Bir Süre İşletim Sistemi Aramalarınıza Son Vereceksiniz.

>>>>>
Kurulum Aşamalarında Bilgisayar Yeniden Başlatıldığında “USB Multiboot Menü” Gelmektedir. İşlem Yapmadan Bekleyiniz. Kuruluma Kaldığı Yerden Devam Edecektir.

>>>>> USB’ye Kurulum İse İndirmiş Olduğunuz Dosyayı Masaüstüne Yada  Harddiskinizin Uygun Bir Bölümüne Çıkardıktan sonra Bu İşlem İçin Önerim : “WinRAR5” Programı İle yapmanızdır. “Blue_Life” ‘nin Hazırlamış Olduğu Videolu Anlatımda Belirtilen işlemleri Yaparak Flash Belleğinize Kopyalamanız ve Geriye Yaslanıp Bilgisayarları Formatlarken Çayınızı Yudumlamanız.

>>>>> “MB_USB.EXE” İle Flash Belleğe Dosya Kopyalaması Yapılmak İstenirken BOOTICE.EXE Hatası Alırsanız BOOTICE.rar Dosyası İçinde Bulunan “BOOTICE.EXE” Tools Klasörünün İçine Atıp Tekrardan Deneyiniz. Sorun Giderilmiş Olacaktır.

>>>>> Resimler Windows İşletim Sistemini Hazırlayan Arkadaşların Konularından Alınmıştır.

Emeği Geçen Bütün Arkadaşlarıma (Extended, köylü, ONBUKA, ibocan06, blue_life) Teşekkür Ediyorum…

Güncel Mega.co Linki

https://mega.co.nz/#!yZYHhYTI!qtdyXEK9qzR-gZSaX7krtrYIXwhb54cJ-fw9lQuRFJU

Turbobit Linki

http://turbobit.net/sm7cph79k874.html

pre_1411652949__multiboot.png

pre_1411652897__1.png

pre_1411652910__2.png

pre_1411652918__3.png

pre_1411652924__4.png

pre_1411652931__5.png

< 8P

pre_1411652938__6.png

Edited by ByChilavert

• Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasıl indiricez bu devasa dosyayı :D

İndirme İşlemi Başlkıyor Ama Bir Süre Sonra Kesiliyorsa Free Kullanıcılar İçin Kısıtlama Koymuş Olabilir. Linklerde Sorun Yok

Edit:Chrome eklentisini kurunca indirmeye başladı

Edited by CMYK

Multiboot Programının Kurulumunda Kullanılan gzip.exe, BOOTICE.EXE,qemu.exe Gibi Bazı Uygulamaları Virüs Programları Görüyor Buna Bir Şey Yapamam Ben Bu Tools Klasörünü Yada Multiboot Klasörünü Tarama Dışında Bıraktım Sizde Öyle Yaparsanız Sorunsuz Bir Şekilde Kullanırsınız.