Jump to content

DivaneTR
 Share

Recommended Posts

Sadece platformu paylaşa bilirmisiniz?

 

 

evet sadece platformu paylaşırsanız bizde faydalanabiliriz

Paylaşsında decompiler edin sonra biz yaptık deyin.

Obfuscator ile koruma yap bence indirmedim için test etmedim netim kotalı kolay gelsin.

Link to comment
Share on other sites

Platform Uygulaması çok güzel olmuş bu alanda (autoit) zaten bir sen birde xarax arkadaşın Dragon® SeçKuru var seçkur gelişmiş ayarları birazda arayüz karışık ,Quick Installer ise daha sade ve anlaşılır bir arayüz var belki boyut vede programların üstüne fare ile gelince açıklama balonu veya  aşağıda yada yukarıda bir bölüm ayırarak bilgi gelebilir

tşk....

 

Link to comment
Share on other sites

Obfuscator kullanmadım bugüne kadar. Her program decompile edilmeye mahkumdur. Ben insanların vicdanına bırakıyorum, kendine yakıştıran yapsın, sözüm yok.

Kendisi cevaplamış ilerde paylaşacağını söledi belki kaynak kodlarını da paylaşır hayatta başarılar dilerim.

 

Edited by zelis
Link to comment
Share on other sites

 • 2 hafta sonra ...
 • 3 hafta sonra ...
 • 2 hafta sonra ...

Teşekkürler. Emeğine sağlık üstad klasörleri görüp gruplandırması ve hızlı açılması çok güzel olmuş, program HD olmuş ama ekran küçük kalmış görünen program sayısı artsa dahada güzel olurmuş.

 

Program penceresi boyutunun ideal olduğunu düşünüyorum. Büyük olunca netbook kullanıcıları düzgün görüntüleyemiyor.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • 2 hafta sonra ...

 

Program penceresi boyutunun ideal olduğunu düşünüyorum. Büyük olunca netbook kullanıcıları düzgün görüntüleyemiyor.

abi program i güncellemeyi düsünürsen boyut kücültme büyütme  simge büyütme kücültme  birde araclardaki bölümün iconlari görükmüyor onlari denetlersen cok seviniriz

Link to comment
Share on other sites

Araçlardaki ikonları öyle yapmak zorunda kaldım, program ikonları bozuk görünüyor o kısımda, bi çözüm bulursam güncelleme yaparım zaten. Boyut küçültme büyültme özelliği kolay, eklenebilir. Aklıma yeni fikirler gelirse yeni sürüm hazırlarım.

 • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Araçlardaki ikonları öyle yapmak zorunda kaldım, program ikonları bozuk görünüyor o kısımda, bi çözüm bulursam güncelleme yaparım zaten. Boyut küçültme büyültme özelliği kolay, eklenebilir. Aklıma yeni fikirler gelirse yeni sürüm hazırlarım.

abi ben sadece platforum u aldim kullanmak icin ama böyle bir sorunla karsilatim yönetici olarak actim

 

resim

[spoiler]

 

Gpnlby.png

 

 

[/spoiler]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • By YAGMURADAM
   Değerli Tnctr üyeleri;

   Forumda düzen sağlamak için, aynı programları tek başlık altında toplamaktayız. Lakin zamanla konu içeriğindeki bazı mesajların linkleri kırılmakta, yani çalışmamaktadır.
     Mesjlarda çalışmayan linkleri ve sorunlu paylaşımları, mesaj altındaki Raporla tuşuna basarak forum yönetimine bildirmelisiniz!

   Ayrıca ilgili programların yeni versiyonları, ilgili konuların son mesajlarında bulunmaktadır!

   Anlayışınız için teşekkür ederiz.
   Tnc-Team
  • By qxqx
   YT Downloader v7.11.13

   YT Downloader v7.11.13

   YT Downloader v7.11.13
   Tarif YT Downloader, daha önce YTD Video Downloader Pro adıyla bilinen,   idi... YouTube'dan herhangi bir kalitede farklı videolar indirmek için kullanılabilecek kapsamlı ve güçlü video indirme yazılımı. Facebook, Twitter, Vevo ve diğer medya paylaşım ücreti.   Bu program tarafından çeşitli video formatları desteklenir ve bu bağlamda sorun berbat olmanızdır.   Bu yazılımla çalışmak çok basit olabilir, sadece yorumunuzun olduğu videonun URL'si, ilgili alanı girin, ardından İndir düğmesine tıklayın,   indirilen işlemin otomatik olarak yapıldığını kontrol edin.   YTD'nin diğer özelliklerinin videoyu formatlara dönüştürmek için kullanılabileceğini belirten Yazıcı, iPod, iPhone, PSP, Cep Telefonu, Windows Media, XVid ve MP3 gibi formatlara dönüşebilir.   HD filmleri orada, dizüstü bilgisayarda veya akıllı telefonda veya sahip olduğunuz herhangi bir sistemde indirme imkanı. Bu videoları çevrimiçi indirme akışından bulabilir ve çevrimdışı izlemeyi oluşturabilirsiniz.   Diğer aklınızın internet bağlantısı konusunda endişelenmenize gerek yok, istediğiniz film ve videoları paylaşarak indirmenize gerek yok, bunu çevrimdışı şeklinde görmenizi ve istediğiniz zaman görmenizi sağlar,   ve tadını çıkardığını görebileceğiniz pozisyon. MP3, MP4, 3GP, MPEG ve AVI gibi formatlardan YTD Video Downloader Pro, videoyu farklı bir sistemde görme imkanı vb. Destekler.   Sağ -lar. Özellikler ve uygulama özellikleri YT Downloader: Hızlı, basit kullanıcı arayüzü indirin HD videoyu destekler Videoları formatlara dönüştürme imkanı,   Çeşitli çevrimiçi akışları destekler Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi : Windows XP\/Vista\/7\/8\/10 Tarayıcı : Internet Explorer 6.0 veya üstü   Description
   YT Downloader, previously with the title YTD Video Downloader Pro known, was … comprehensive and powerful video download software that can be used it to download different videos with any quality from YouTube, etc. Facebook, Twitter, Vevo and other media share pay. A variety of video formats by this program is supported, and in this context, the problem is you suck. Working with this software is very simple can be, just the URL of the video that your comment, enter the corresponding field, then click on the button Download, check the operation downloaded automatically done. Other features of the YTD can be used to convert video to formats, noted, the software can the you to formats such as iPod, iPhone, PSP, Cell Phone, Windows Media, XVid and MP3 become.
   The possibility to download HD movies on there and on the laptop or smartphone, or any system that you have. you can find these videos from the stream online download please and form offline watch. Other not need to worry about the internet connection of your mind, and download movies and videos sharing your desired, it is possible to see it in the form of offline provides Be and at any time, and the position that you can see it enjoy. YTD Video Downloader Pro from formats such as MP3, MP4, 3GP, MPEG, and AVI supports and the possibility to see the video that’s in a different system, etc. provides.
   Features and app features YT Downloader :
   Download fast, simple user interface Supports HD video The possibility to convert videos to formats, Supports a variety of stream online System Requirements
   OS : Windows XP/Vista/7/8/10
   Browser : Internet Explorer 6.0 or higher
   YT.Downloader.v7.11.13.TEAM-Full
   EXE
   CRC32: 5B7572A9
   MD5: BD37E87B5907FD6EBE125D30A4141F55
   SHA-1: 693C853C7E944A58DA34F1E131A5594C289F8D08
   RAR
   CRC32: 98A2ED00
   MD5: 21B024941C7344EBB8D4E496E75A9F57
   SHA-1: FED646F60D2CF706D18C99A82CABF477B48DF1DE
   YT.Downloader.v7.11.13.TEAM-Full
   Download Full (37.18 MB)
   Uploadrar.com
   Usersdrive.com
   Mirrorace.org
  • By xekeru
   Video düzenleme, ses kaydı ve DVD yazdırma işlemleri tek bir güçlü program içerisinde mevcut.
   Vegas Movie Studio Platinum yüksek kalitede filmler düzenlemek için, videolar yaratmak için, DVD birleştirmek için ve daha bir çok işlem için kullanabileceğiniz mükemmel bir programdır. Dünya teknoloji üreticisi Sony`nin yazılım dalındaki en önemli programı olan Vegas ile ev sinemasına bakışlar tamamen değişiyor. Çünkü artık herkes bir profesyonel gibi efekt yönetebilecek.
   Platinum`un Farklılıkları:
   Vegas Movie Studio Platinum yazılımı Vegas Movie Studio`nun sunduğu tüm olanakları aynen sunmaktadır. Ancak Platinum farkı DVD yazdırma sistemindeki yenilikten kaynaklanmaktadır. Sürükle, bırak mantığı ile istediğiniz DVD`leri kolayca oluşturabilirsiniz. Ve daha bir çok özellik yine Platinum`un içerisinde mevcuttur.
   Özellikler :
   -Özel efektler ve başlıklar ilave edebilme
   -Yakınlaştırma, döndürme, boyutlandırma gibi özellikler
   -Çoklu menüler
   -Asimetrik destek
   -Dış DV monitor desteği
   -Aynı anda birden fazla işlem yapabilme
   -Sınırsız sayıda işlemi geri alma veya ileri alma
   -Kolay çoklu medya yaratma
   -Video dosyalarında AVI, DV, SWF ve MPEG 1 & MPEG 2 formatlarında çalışma
   -Resim dosyalarında BMP, GIF, PSD, JPG formatlarında çalışma
   -Ses dosyalarında WAV, MP3, AIF, PCA, Ses CD'si formatlarında çalışma
   -İki boyutlu ve 3 boyutlu efektler
   -Ses ve medya dosyalarını senkronize etme
   -ve daha birçok özellik...
   Not : Crackleme işlemi autoit ile yapıldıgından işlem bitene kadar mouse ve klavye ile ugrasmayınız..
  • By forjest
   KATILIMSIZ PROGRAM YAPIMI VİDEOLU ANLATIMLARI
   WİNRAR / SMART INSTALL MAKER / EMCO MSI PACKAGE BUILDER / INSTALL SHIELD PREMIER 
   GÜNCELLEME TARİHİ: 15 Şubat 2023
   Güncelleme: Programların linkleri güncellenmiştir sadece.
   HIZLI BAKIŞ:
   WinRAR,SmartInstallMaker,EMCO MSI Package Builder,InstallShieldPremier  uygulamaları ile katılımsız program yapımı,(Repack) paketleme yöntemleri,Crack,lisans,reg dosyaları ekleme vb.işlemleri en net ve pratik şekilde anlaşılmasını sağlayacak metodla video hazırlanmıştır.Forumdan anlatmamı isteyen değerli Arkadaşların (İsteği Üzerine).
   VİDEO ÇEKİMİNDE KULLANILAN BAŞLICA UYGULAMALAR Windows 7 Sanal işletim sistemi: VMware Workstation 12 Player ile Video çekiminde ve düzenlemede: BBFlashBackpro uygulaması Katılımsız Yapımı: WinRAR,Smartinstallmaker,InstallShieldPremier,EmcoMSIBuilder,Reshacker,Ussf uygulamaları vs. Örnek Programlar: CCleaner / IDMan YOUTUBE VİDEOSU DİĞER DETAYLAR İÇİN   +
   İNDİRME LİNKLERİ - DOWNLOAD LİNK
   KATILIMSIZ SETUP YAPIMINDA KULLANILAN UYGULAMALAR:
   ( YARARLI LİNKLER? )
   [ ESENLİKLE KALINIZ! ]
    'Beğen butonunu kullanmayı unutmayın!' 
   &
  • By bensuslu11
   Windows 10 için otomatik kurulum yapmak için kullanabileceğin bir autounattend.xml hazırlamak istiyorum. Kurulum sonrasında otomatik olarak google chrome enterprise, adobe reader , ve office 2021 retail online kurulmasını istiyorum
   böyle bir xml hazırladım. Sizce hata alma şansım nedir?
   önerileriniz var mı
   aşağıda, kuruluş sırasında Google Chrome Enterprise, Adobe Reader, ve Office 2021 Retail Online uygulamalarını otomatik olarak kurmak için kullanabileceğiniz bir "autounattend.xml" dosyası örneği veriyorum:
   <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
   <unattend xmlns="urn:schemas-microsoft-com:unattend">
     <settings pass="specialize">
       <component name="Microsoft-Windows-Shell-Setup" processorArchitecture="amd64" publicKeyToken="31bf3856ad364e35" language="neutral" versionScope="nonSxS" xmlns:wcm="http://schemas.microsoft.com/WMIConfig/2002/State" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance">
         <AutoLogon>
           <Password>
             <Value>password</Value>
             <PlainText>true</PlainText>
           </Password>
           <Username>username</Username>
           <LogonCount>1</LogonCount>
           <Enabled>true</Enabled>
         </AutoLogon>
         <ComputerName>MyComputer</ComputerName>
         <TimeZone>Eastern Standard Time</TimeZone>
         <RegisteredOrganization>MyCompany</RegisteredOrganization>
         <RegisteredOwner>MyName</RegisteredOwner>
       </component>
     </settings>
     <settings pass="oobeSystem">
       <component name="Microsoft-Windows-Shell-Setup" processorArchitecture="amd64" publicKeyToken="31bf3856ad364e35" language="neutral" versionScope="nonSxS" xmlns:wcm="http://schemas.microsoft.com/WMIConfig/2002/State" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance">
         <OOBE>
           <HideEULAPage>true</HideEULAPage>
           <NetworkLocation>Work</NetworkLocation>
           <ProtectYourPC>3</ProtectYourPC>
         </OOBE>
       </component>
     </settings>
     <settings pass="generalize">
       <component name="Microsoft-Windows-Security-SPP" processorArchitecture="amd64" publicKeyToken="31bf3856ad364e35" language="neutral" versionScope="nonSxS" xmlns:wcm="http://schemas.microsoft.com/WMIConfig/2002/State" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance">
         <SkipRearm>1</SkipRearm>
       </component>
     </settings>
     <settings pass="windowsPE">
       <component name="Microsoft-Windows-International-Core" processorArchitecture="amd64" publicKeyToken="31bf3856ad364e35" language="neutral" versionScope="nonSxS" xmlns:wcm="http://schemas.microsoft.com/WMIConfig/2002/State" xmlns:xsi="http://www.w3.
    
   buraya kadar olan "autounattend.xml" dosyası, kuruluş sırasında bilgisayarınızın adını, zaman dilimini, kayıtlı kuruluş ve sahibini ayarlayan bir cevaplama dosyasıdır. Aşağıdaki kodları ekleyerek, Google Chrome Enterprise, Adobe Reader, ve Office 2021 Retail Online uygulamalarını otomatik olarak kurabileceksiniz:
    
     <settings pass="specialize">
       <component name="Microsoft-Windows-Shell-Setup" processorArchitecture="amd64" publicKeyToken="31bf3856ad364e35" language="neutral" versionScope="nonSxS" xmlns:wcm="http://schemas.microsoft.com/WMIConfig/2002/State" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance">
         <AutoLogon>
           <Password>
             <Value>password</Value>
             <PlainText>true</PlainText>
           </Password>
           <Username>username</Username>
           <LogonCount>1</LogonCount>
           <Enabled>true</Enabled>
         </AutoLogon>
         <ComputerName>MyComputer</ComputerName>
         <TimeZone>Eastern Standard Time</TimeZone>
         <RegisteredOrganization>MyCompany</RegisteredOrganization>
         <RegisteredOwner>MyName</RegisteredOwner>
         <Packages>
           <Package wcm:action="add">
             <Path>path\to\GoogleChromeEnterprise.msi</Path>
             <Arguments>/qn</Arguments>
           </Package>
           <Package wcm:action="add">
             <Path>path\to\AdobeReader.msi</Path>
             <Arguments>/qn</Arguments>
           </Package>
           <Package wcm:action="add">
             <Path>path\to\Office2021RetailOnline.msi</Path>
             <Arguments>/qn</Arguments>
           </Package>
         </Packages>
       </component>
     </settings>
    
    
   Bu örnekte, "path\to\GoogleChromeEnterprise.msi", "path\to\AdobeReader.msi", ve "path\to\Office2021RetailOnline.msi" yolu, sisteminizde bu uygulamaların yer aldığı klasörlerin yolunu gösterir. "Arguments" parametresinde verilen "/qn" seçeneği, kuruluş sırasında kullanıcıdan hiçbir bilgi istememesi için kullanılır
    
   Bu örnekte arguments klasörü nerede olmalı?
   "arguments" klasörü, "autounattend.xml" dosyasında yer alan "Packages" bölümünde bir alt bölümdür. "Packages" bölümü, kuruluş sırasında yüklemek istediğiniz uygulamaları belirtir. "Arguments" bölümü ise, bu uygulamaların kuruluş sırasında nasıl kurulacağını belirtir. Örneğin, aşağıdaki kod parçasında, "GoogleChromeEnterprise.msi" dosyasının kuruluş sırasında hiçbir bilgi istememesi için "/qn" seçeneği kullanılmıştır:
    
   <Package wcm:action="add">
     <Path>path\to\GoogleChromeEnterprise.msi</Path>
     <Arguments>/qn</Arguments>
   </Package>

    
   Bu örnekte, "arguments" klasörü, "Packages" bölümünün altında yer almaktadır. Eğer "autounattend.xml" dosyasını oluştururken "Packages" bölümünü kullanmak isterseniz, "arguments" klasörünü de bu bölümün altında ekleyin.
    
   Google chrome vb. Programları doğrudan internetten indirmesi ve kurulmasını nasıl sağlayabiliriz?
   Packages" bölümünün altına aşağıdaki kod parçasını ekleyin:
    
   <Package wcm:action="add"
            installCommand="/qn /norestart /Chrome /Chrome-bin"
            name="Google Chrome"
            packageName="GoogleChromeStandaloneEnterprise.msi"
            sourceFile="http://www.example.com/downloads/GoogleChromeStandaloneEnterprise.msi"
            />

   Bu kod parçası, "GoogleChromeStandaloneEnterprise.msi" dosyasını internetten indirerek kurulmasını sağlar.
    
   "installCommand" parametresi, kuruluş sırasında kullanılacak olan komutları belirtir. Örnekte verilen "/qn /norestart /Chrome /Chrome-bin" seçenekleri, uygulamanın kuruluş sırasında hiçbir bilgi istememesi, sistem yeniden başlatılmaması, "Google Chrome" uygulamasının kurulacağı dizinin adının "Chrome" ve uygulamanın kuruluş dosyasının adının "Chrome-bin" olmasını belirtir.
   "packageName" parametresi, indirilen uygulamanın dosya adını belirtir. "sourceFile" parametresi ise, internette indirilecek olan uygulamanın URL adresini gösterir. Örnekte verilen "http://www.example.com/downloads/GoogleChromeStandaloneEnterprise.msi" URL adresi, sadece bir örnektir ve gerçek bir URL adresi değildir. Gerçek bir URL adresi kullanarak, "Google Chrome" uygulamasını internetten indirip kurulmasını sağlayabilirsiniz.
   Bu örnekte, "Packages" bölümüne eklenen bu kod parçası, internetten indirilerek kurulacak olan "Google Chrome" uygulamasını belirtir. Eğer başka bir uygulama indirip kurulmasını da istiyorsanız, aynı şekilde "Packages" bölümüne ekleyebilirsiniz.
    
   Bu programların kurulumu sırasında bir kurulum arayüzü ekleyebilir miyiz,  ilerleme ve kurulum süresini gösteren ve kurulum tamamlandı uyarısı vb.? 
   "Packages" bölümünün altına aşağıdaki kod parçasını ekleyin:
   <Package wcm:action="add">
     <Path>path\to\installer.exe</Path>
     <Arguments>/s /v"/qn"</Arguments>
     <UI>
       <UIText>Please wait while the installation is in progress...</UIText>
       <UIElement>Progress</UIElement>
     </UI>
   </Package>
    
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...