Jump to content

ADSL mi iptal ediyorum

osh

Recommended Posts

banada önceden 7,5 ytl geliyodu telefon parası cepden görüşüyoduk ev telefonunu kullanmıyoruz şimdi 15-20 arası geliyo anlamadım hakkaten telekazık :):):(

standart hatt tarifesinde sanırım sabit ücreti artırmışlar.

walla hocam ne kdar konuşsak az sesimizi duan mı var adamlara baksana 2 milyar maaş alıyorlar halen grevdeler halbuki askeri ücretli çalışacak bir sürü kardeşimiz var dışarıda

olay maaşın düşük olması değil. maaşlardaki adaletsiz. Sendikaya üye olana 1100 ytl maaş veriyorlar aynı görevdeki sendikalı olmayan sözleşmeli kişiye 1800 ytl veriyorlar. Bu sizce adaletli bişeymi? Burada suçlanacak varsa telekomdur. Bu arada o telekomcuların yaptıkları işleri herkes yapamaz.

Aylık 19€ ve bir tv kartı yeter li mi bu skydsl için? Öyleyse baya iyi birşey.

1gb için değmez hem hava şartları çok etkiliyor ben bir ara skystar2 dan ofline downloada merak salmıştım bir saatde 3 gb indiriyor ama allah ne verdiyse geliyor ama 20-30 mb işine yarar en fazla rus ağırlıklı gelenlerin çoğu

ve işin can alıcı noktası bu işi ya çift yönlü olarak yapabilen sistem kuracaksınız yada adsl yi kapatmadan devam edeceksiniz yani istek yaparken adsl gönderecek veriler uydudan gelecek çok saçma bence :):(:)

offline download için digital tv kartı süper bir şey ama onda da millet ne indirirse sen de onu indiriyosun sakat olabilir...

Uzun zaman oldu tv kartından download yapmayalı

Yazıyı görünce aklıma geldi ozamanlar ne gereksiz resimler dosyalar indi pc ye ( en kalıcıları komik resimler oldu )

Saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...