Jump to content

Yöntilebilir ethernet modem

mkayer

Recommended Posts

Donanım uzmanı abiler 250 adet pc, 2 server ağ da çalışıyorum ve devamlı internet kesiliyor

kesintiye uğramayacağım bir yönetilebilir modem almak istiyorum. ve tavsiye alabileceğim sizden daha güvenilir bir dost olacağını sanmıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.TEŞEKKÜRLER

aga kesinti modemden kaynaklanmiyordur benimde basima geldi malsef bulana kadar akla karayı sectim ve sonunda buldum bilgisayarın bi tanesi surekli agı mesgul ediyormus paso bisiler yolluyor ona fortmat atınca sorun ortadan kalktı inan o makinayı bulana kadar neler cektim bence istersen bi makinaları kontrol et

BENDE SANA BI VIRUS KONTROL YAP DERIM BENIMDE CAFEM VAR AYNI PROBLEMLE BENUGRASTIM

DOMZOST.EXE VE SXE.EXE İSİMLİ İKİ DOSYAVAR ACILISTABUNLAR DIREK CALISIYOR NE GARIPTIR DIREK MINTERNET BAGLANTISINI KESIYOR. WINDOWS\ SYSTEM32\DLLCACHE BURAYA BI BAK

BIDE HIJACK ISIMLI GUZELBI PROGRAM VAR ONLADA ACILISTAKI DOSYALARI GOREVLERI GOREBILIRSIN.

KOLAY GELSIN

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Öncelikler herhangi bi sniffer programıyla ağı bi dinle bakalım networkünü şişiren herhangi bi makina war mı? ayrıca dediğin kadar makina bulunuyorsa ağdaki broadcast sorunuda baya can sıkıcı olabilir senin için.onun için subnet ayarlamasını düzgün yapman gerek ha eğer Para sınıkıntı değilse bence bir UTM cihazı al(fortigate'i Tek geçerim özellikleri çok fazla ve her işine yarayacaktır pişman olmazsın kesinlikle )ve modemi de Bridge olarak kullan hiçbir sıkıntın olmaz....

kesinlikle modemden kaynaklanmayan bir sorun arkadaşım programların yardım olacağını zannetmiyorum aynı sorunu bende yaşadım tabi senin kadar fazla bilgisayar olmadığından şanslıydım 14 pc li bir sistemde yaşadığım sorunu tek tek ağ kablolarını çektim ve sonunda buldum pc yi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...