Jump to content

Windows Super Aıo V2 Tr | 25In1 | Ekim 2014

Extended
 Share

Recommended Posts

HwRnlgw.png

.:: Windows Super AIO v2 TR'den Notlar ::.

Windows 7 SP1 ve Windows 8.1 Update 1 MSDN Sürümleri Ekim 2014'e Kadar Olan Güncellemeriyle Derleyip Sizler İçin Extralarıyla Bir Arada Topladık.

.:: Windows 7 SP1 Sürümlere Ait Notlar ::.

# 13 Adet Sürüm İçerir.

# 14.10.2014 Tarihine Kadar Olan Tüm Güncellemeler Eklenmiştir ! Bugun İtibariyle Sıfır Güncelleme Çıkar. ( Defender Güncellemesi Hariç )

# Güncellemeler DİSM Yöntemiyle Entegre Edilmiştir , Sysprep Kullanılmamıştır ! 

# Seçmeli Aktivasyon Enterprise Sürümde RemoveWAT Aracıyla Saglanmıştır. Diger Sürümlerde Windows Loader Kullanılmıştır.

# Aktivasyon İşlemini Yaptıktan Sonra Oturum Açılınca Yeniden Başlatınız.

..: Windows 7 SP1 Sürümlere Ait Extralar :..

# NETFramework 4.5.2 Final Eklenmiştir.

# Visual C++ 2005,2008,2010,2012,2013,2014 Eklenmiştir.

# Microsoft DirectX End-User Runtimes (June 2010) Eklenmiştir.

.:: Windows 8.1 Sürümlere Ait Notlar ::.

# 12 Adet Sürüm İçerir.

# 14.10.2014 Tarihine Kadar Olan Tüm Güncellemeler Eklenmiştir ! Bu Ay İtibariyle Sıfır Güncelleme Çıkar. ( Defender Güncellemesi Hariç )

# Güncellemeler DİSM Yöntemiyle Entegre Edilmiştir , Sysprep Kullanılmamıştır !

# Seçmeli Aktivasyon Eklenmiştir ! ( mephistooo2'nin Aktivasyon Aracı Kullanılmıştır. ) 

# NetFramework 3.5 Aktif Edilmiştir.

..: Windows 8.1 Sürümlere Ait Extralar :..

# NETFramework 4.5.2 Final + Türkçe Dil Paketi Eklenmiştir.

# Visual C++ 2005,2008,2010,2012,2013,2014 Eklenmiştir.

# Microsoft DirectX End-User Runtimes (June 2010) Eklenmiştir.

..: DVD'ye Ait Notlar :..

# Windows 8.1 Update 1 x86 boot.wim dosyası kullanılmıştır.

# Elle Kurulum ve Yükseltme Dosyaları Silinmiştir. ( DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar. ) Direk Olarak USB & HDD Yöntemleriyle Boot Ederek Kurunuz.

..: ISO Bilgileri :..

# ISO Boyutu : 14,2 GB (15.320.520.704 bayt)

# ISO MD5 : C9AC4CB72F78AEF35D2E74EC44B6D78F

uOX3NSV.png

YWa7zi9.png

SoEoCVp.png

:download1:

Ellerinize sağlık. Bu sistemin USB den kurulumu için kaç GB lık USB gereklidir.Saygılarımla İyi çalışmalar

..: ISO Bilgileri :..

# ISO Boyutu : 14,2 GB (15.320.520.704 bayt)

Edited by bozart

arkdaslar sıstemı esd sıkıstırma yaptıgımızda 9.7 gb tek parca halınde olmakta bununda kolay yolu kendım denedım 6 saate hata almadan sıkıstırdım kodları paylasacagım sıstemı ındırdıkten sonra esd olarak yer kazanımı ıcın kullandım 4.4 gb a yakın sıkıstırma sagladı suan esd sıkıstırma yaptıktan sonra kurmu oldugum sıstemden yazıyorum arkadsın elıne saglık gercekten cook muhtesem olmus sunu belırteyım tek reklam surum secım ekranında acıklama kısmında mevcut onun harıcınde goremedım sanırsamda yook bu cook ıyı verecegım kod sısteme uygundur tek yapılması gereken temız format sonra program yada  guncelleme yapmamak ınternet ıle baglantı kurmadan aktıvasyon yapın ve install.wim nereye kopyalamak ıstıyorsanız ona gore davranın kodda c: olarak baslayan yer install.wim koydugunuz harddisk ıcın e: ile baslayan yer esd olarak kayıd edılecek yerın harddisk numarası sıkıntı olan olursa ulassın

[spoiler]

for /l %%x in (1, 1, 25) do (dism /export-image /sourceimagefile:c:\install.wim /sourceindex:%%x /destinationimagefile:e:\install.esd /compress:recovery)

pause

[/spoiler]

not burada 25 yazan kısma sadece sıkıstırmak ıstedıgınız wim dosyası ıcınde kac tane surum oldugunu yazıyoruz gerısını kod haledıyor otomatık olarak suurmlerı tanımını sırasını degıtırmeden uzun uzun tek tek surum sayısı kodu yazmadan halledıyor daha dun aksam denedım bu sıstemde haberınız olsun... ayrıca su var harddıskte ıkı dosyanın ıslem yapacagı harddıskte artı 10 gb yer olması ıslemın kısa surmasıne ve bılgısayrınızında guc durumunun yuksek performans ayarında olması gerekıyor........

en onemlı ayrıntı esd yapılacak sıstem windows 8.1  olması gerekıyor kı hata alınmasın

Güzel paylaşım ama. Windows 7 Enterprise windows 8.1 Enterprise tek olsaydı daha güzel olurdu. Çünkü bunun boyutu çok aşırı büyük. 

mlsf her kesıme hıtap etsın dıye boyle yaptım esd ıcermıyor zaten ısteyen ındırıp ıcınden ıstedıgı surumu exportlayabılır

ARKADAŞLAR MÜJDE!!!!!!!!

GRUB4DOS UN PABUCU DAMA ATILDI...BU AİO RUFUS İLE SADECE KENDİSİNİ YAZDIRIYOR FAKAT YUMİ İLE MULTİBOOT YAPIMINA İZİN VERİYOR.BU DEMEK OLUYORKİ.KENDİ ÖZEL MULTİBOOTLARIMIZI  GRUP4DOSA İHTİYAÇ OLMADAN YAPABİLECEĞİZ.YUMİ NİN TEK NOKSANI WİN7 İLE WİN8 İN BERABER ÇALIŞAMAMASI İDİ.EXTENDED BU SORUNU GİDERMİŞ.TEKRAR ÇOK BÜYÜKSÜN EXTENDED DİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM..DENEYEN ARKADAŞLAR SONUCU YAZSINLAR...

16 GB'lık USB Bellek ..

Ellerinize sağlık. Bu sistemin USB den kurulumu için kaç GB lık USB gereklidir.Saygılarımla İyi çalışmalar

16GB yetmez.

elimde 16 gb olarak suanda bu pc de bu vardi 

ben indirmedim de bazi arkadaslarimiz 16 yeter demis  bazi arkadasimiz yetmez demis buyursun usb bellek oranina baksinlar diye veriyorum resimleri philips 16 gb 2.0 

[spoiler]

usb_1.jpg

5RjZkd.png

[/spoiler]

• 2 hafta sonra ...