Jump to content

Shift + Delete ile Sildiğim Dosyayı Nasıl Geri Alıcam

ICHTUS

Recommended Posts

arkadaşlar az önce yanlışlıkla 4-5 gündür yazdığım bir program parçasını sildim onun dışında bi kayıt yapmadım diske dosyayı en kısa yoldan nasıl geri alırım?

arkadaşlar az önce yanlışlıkla 4-5 gündür yazdığım bir program parçasını sildim onun dışında bi kayıt yapmadım diske dosyayı en kısa yoldan nasıl geri alırım?

Hayırlı İşler dostum.Bu artık HDD'nin Tracklarından silinmiş demektir.üstelik sildikten sonrada bilgisayarının içinde bi kaydetme kopyalama vs. tipinde bişeyler yaptıysan ve bu yaptıklarında gidip senin sildiğin hdd trackının üzerine denk geldiyse olay bitmiştir.eğer işlem yapmadıysan İLK ÖNCE dolaba bi bardak soğuk su koy 8) kendi diskini çıkarıp sistem kurulu bi başka makineye takıp o makine üzerine restorer2000 veya easy recovery diye data kurtarma programlarıyla bidene(diski ayrı makineye takmak data kurtarma açısından daha avantaj sağlamaktadır...). oldu oldu olmadı dolaba koyduğun soğuk suyu afiyetle iç ve o dört gündür yaptıklarını tekrar yapmaya başla. Bu arada Shift + Delete Tuşunuda kullanmayı bırak.Sadece Tavsiyedir. Darılmaca olmasın ^_^

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...