Jump to content

Recommended Posts

Merhabalar yine ben :D ama bu sefer keyfli bir makale ile buradayım.
DigitalOcean ve GitHub un işbirliği ile $100 kupon  kodu fırsatını kaçırmayın. Bu fırsat insanın ayağına sürekli gelmiyor benden demesi :)

Neyse uzun uzadıya yazmadan anlatıma geçeyim ben.

Altta vermiş olduğum linkten üye oluyorsunuz (Referans linkimdir. Üye olduğunuz ve minimum $5 ödeme yaptığınız takdirde hesabınıza $10 eklenir.)
DigitalOcean Kayıt Linki: Tıkla!

Kayıt olduktan sonra sizden ödeme yapmanızı isteyecektir. Minimum $5 maksimum $100 ödeme yapabilirsiniz. Ödemeyi ön ödemeli kart ya da onaylı Paypal hesabı ile yapmaktadır (Ben Paypal Kartım ile ödeme yaptım) Bu arada Referans linkimden üye olmazsanız internetten kod araştıra durun :D yoksa vermezler öyle $10 falan :D

Şimdi gelelim $100 kupon kodunu nasıl alacağımıza. Bu arada hediyeler sadece $100 la kısıtlı değil buyrun kendiniz görün tıkla!
Şimdi bu linkteki hediyeleri kazanmak için üniversite mail adresine ihtiyacınız olacaktır.

• https://education.github.com/pack linkie gidip Get Your Pack butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfanın sol üst kısmında yer alan Sign Up butonuna tıklayın
  • Gerekli bilgileri doldurarak üyeliğinizi tamamlayın. (E-posta adresi Üniversitenin sağladığı mail adresi olacaktır.)
  • Üniversite mailinize gelen linke tıklayıp hesabınızı aktifleştirin.
  • Yine https://education.github.com/pack linkine gidip Get Your Pack butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada size bilgilerinizi birde GitGub'u ne amaçla kullanacağınızı. Siz öğrenci hesabı olarak kullanacağınız için Studen Pack yazmanız yeterli olacaktır.
  • Daha sonra tekrar Üniversite mail hesabına gidip gelen linke tıklayınız. Sizi hediye sayfasına yönlendirecektir. Sizde oradan Promo Code yazısına tıklayıp promosyon kodunu alabilirsiniz.
  • Hesabınız belki hemen aktif olmayabilir. Beklemelisiniz.

Promosyon kodunu aldıktan sonra https://cloud.digitalocean.com/user_payment_profiles linkine tıklayarak Promo Code kısmına kodu yapıştırınız. Hemen aktif olacaktır.

Hesabım uzun süredir aktif olmadı bende mail attım. Bana gelen maili size direk olarak aktarıyorum.
İlk Mail

Hello!

Thanks so much for writing in. I'm afraid we're still sifting through an enormous backlog of applications, but we hope to get through the pending requests in the next week or so. We really appreciate your patience in the meantime. Hopefully it will be worth the wait : :)

Thanks and GitHugs,

Ciara

İkinci Mail

Hello!

As mentioned in my last email, this may take 1-2 weeks more.

Thanks so much for your understanding,

Ciara

Dikkat: Yeni hesap açıp aynı karttan ya da paypal hesabından ödeme yapmayın. hesabınız askıya alınır. Ödemeniz ve kuponunuz içeride kalır. Makine oluşturamazsınız.

Kaynak: GitHup?dan DigitalOcean $100 Kupon Kodu ve Daha Fazlası