Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 8.1 Provl X64 Türkçe [kasım2014]

forjest
 Share

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By CanerYaman
      · Windows 7 (Tüm Sürümler) - X86 X64 - 2014 Şubat           · Windows 8.1 (Tüm Sürümler) - X86 - 2014 Şubat          · Windows Xp Pro Sp3 - Driver Edition - Kolay sysrep - X86 - Ekim 2013 - Katılımsız          · KXPE (USB'den calisan Xp) - X86          · Windows Xp ve Windows 7 Yönetici Sifresi Bul          · Wifislax-Tr v4.7.2          · Bios Atma Reset [2013]          · Sisteminizi YEDEK ALMAK ICIN Acronis [2013]          · Norton Ghost V11.5          · Harddisk BOLMEK BÖLME İŞLEMLERİ VE İçin          · WINDOWS 98 BASLANGIC Disketi          · PLoP Boot Manager 5.0.14                      >> UsB anadizinde Bulunan EK Programlar <<              · Anadizinde Formattan SONRA Eksik Driver için DriverPackSolution 13 eklenmiştir.              · Anadizinde Formattan SONRA Eksik PROGRAMLAR klasöründe ek (ÖZEL) Programlar vardir.              · Xp İçin Pro Klasöründe 15 Adet Katılımsız vardir.               · 16 GB Flaşa Gore Hazırlanmıştır.              · Not: Windows Xp İçin Ek Programlar kurmanız için pro Klasörü Açtım.              Kurabilirsiniz.İçindekiler atıp (pro) Klasörüne istediginiz Programları:              01_Office2007 + 02_WinRAR_5.0.1_TR + 03_7-zip-alfa + 04_Winamp + 05_Skype + 06_TEMA + 07_FLASHPaketi + 08_Nero12 +                                    09_AdobeReader + 10_Directx9 + 11_idman + 12_Paint + 13_NETFramework4 + 14_PhotoScape + 15_Nod32 (3.0.657)               · Usb'ye Kurulum İse İndirmiş oldugunuz Dosyayı Masaüstüne Yada Harddiskinizin Uygun'un Bir Bölümüne Çıkardıktan SONRA Bu İşlem                                İçin Önerim: "Winrar 5.0.1" Programı İle yapmanızdır. "Blue_Life" 'nin Hazırlamış oldugu Videolu Anlatımda Belirtilen İşlemleri                                Yaparak Flaş Belleğinize Kopyalamanız Geriye Yaslanıp Bilgisayarları Formatlarken Çayınızı Yudumlamanız ettik.                                      Rar Şifresi : YAMAN                                                                       Turbobit Linkleri  

[url=http://turbobit.net/download/folder/1570611] .:: Turbobit Tıkla İndir ::.[/url]

Hızlı indirmek İsteyenler                       http://www.trdebrid.com/indirici.php
                          Ücretsiz Üyelik yaparsanız sorunsuz indirirsiniz

Herkese Hayırlı ve Uğurlu Olsun.  :icecream: 
    • By namkol01
      Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama benim pc uyandığında yada yeni açıldığında internet kendisi aktif olmuyor yada gelmiyor. ethernet kablosunu pc tarafındaki (modem komşuda) çıkarıp takmadan gelmiyor. Bu sorun modem arızalandı. arızası kablolu bağlantı yapmıyor ama kablosuz bağlanılabiliyordu servise gönderdik yeni modem gönderdiler kurulumunu yaptık ama bu sorun meydana geldi daha önce pro vmc kuruluydu sorun yoktu modem değişince sorun çıktı. format attım win 8.1 enter... 64 bit işletim sistemi kurdum   ama sorun yine devam ediyor lütfen yardım edin.
    • By Koller_47
      arkadaşlar merhabalar bir çoğunuzun sorunudur büyük ihtimalle o yüzden fazla söze gerek yok açıkçası. windows 8 in özellikle 8.1 versiyonunu sevmeye başladım ama herkesin şikayetçi olduğu gibi başlat menüsü, denetim masasını bulma, programlara erişim ve kapatma düğmesi / yeniden başlatma düğmesine erişim sorunu benim canımı son derece sıkmaya başladı açıkçası. haliyle bana windows 8.1 versiyonu için windows 7 görünüm yamasını google ye arama yapmakta tecrübeli olan veya elinde dosyası mevcut olan arkadaşlar bir şekilde upload edebilir mi? hayırlı pazarlar.
      Edit: Sorun çözüldü. Bir tek başlat menüsü yetiyor. Faydalanmak isteyen faydalansın. İnşallah 8.1'e de uyumludur: 
      http://www.tamindir.com/start-menu-8/
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...