Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 8.1 16In1 Aralık 2014 Uefi Destekli

köylü
 Share

Recommended Posts

• Editor
title Windows vista - Win7 Kurulumu \n Windows Vista - Win7 kurulumu icin BOOTMGR dosyasini onyukler...
if exist /SOURCES/BOOT.WIM || find --set-root --ignore-floppies /SOURCES/BOOT.WIM || echo -> /SOURCES/BOOT.WIM bulunamadi!
if exist /BOOTMGR || echo -> /BOOTMGR bulunamadi!
if exist /SOURCES/BOOT.WIM && if exist /BOOTMGR && chainloader /BOOTMGR && boot
boot || echo -> Onyukleme basarisiz! && echo && pause --wait=5 <<< Klasik Menuye Don ...

Root içerisinde bir klasörden çalışmaz direk ana dizine roota çıkaracaksın iso içeriğini ve yukardaki kodları kullanacaksın

• Like 1

title Windows vista - Win7 Kurulumu \n Windows Vista - Win7 kurulumu icin BOOTMGR dosyasini onyukler...
if exist /SOURCES/BOOT.WIM || find --set-root --ignore-floppies /SOURCES/BOOT.WIM || echo -> /SOURCES/BOOT.WIM bulunamadi!
if exist /BOOTMGR || echo -> /BOOTMGR bulunamadi!
if exist /SOURCES/BOOT.WIM && if exist /BOOTMGR && chainloader /BOOTMGR && boot
boot || echo -> Onyukleme basarisiz! && echo && pause --wait=5 <<< Klasik Menuye Don ...

Root içerisinde bir klasörden çalışmaz direk ana dizine roota çıkaracaksın iso içeriğini ve yukardaki kodları kullanacaksın

Çok teşekkürler :) Bu hata da disk birleştirme ile geçti, MB_USB'de var bir button'da. Iso klosorunu seçiniz ve birleştir tıklayınız. Düzeliyor.

• 1 ay sonra...

senin işin gücün yokmu piskopat ettin bizi

hocam benim istediğim birşey var altta sıraladım bana bir dosya gönderde

elimdeki isoları göstereceğin yere kopyalayayım veya klasöre çıkarayım usb ye yazıp kurtulayım şundan

win8.1

win7

xp

ghost

şifre kırıcı

winPE

Edited by arqadas

• 8 ay sonra...

Windows 8.1 Update3 16In1 2015 Uefi Destekli Güncel bir çalişma bekliyoz........................

usta birde bu çalişmanız update1 mi yoksa update3 mü?

Edited by bozart

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

selamlar,

çalışmanı her ay güncelleyerek kendi updatelerimi entegre edip kullanıyordum. artık windows 10u yavaş yavaş kurcalamaya başladım. windows 10 için aynı şekilde efi destekli bu tarz çalışman var mı? bulamadım ben ya da nette bi çalışma linki, iso vs. de olur. olmazsa ayrı ayrı x86 x64 yapıcaz artık.

iyi çalışmalar.

selamlar,

çalışmanı her ay güncelleyerek kendi updatelerimi entegre edip kullanıyordum. artık windows 10u yavaş yavaş kurcalamaya başladım. windows 10 için aynı şekilde efi destekli bu tarz çalışman var mı? bulamadım ben ya da nette bi çalışma linki, iso vs. de olur. olmazsa ayrı ayrı x86 x64 yapıcaz artık.

iyi çalışmalar.

Nerelerdesin be bilader göremiyoruz artık seni :) , bak burdada çıktım karşına 

selamlar,

iyi çalışmalar.

http://www.tnctr.com/topic/288246-windows-10-tum-surumler-12in1-uefi/

• 5 ay sonra...
  • 2 years yıl...