Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Xp Professional X64 Edition Sp2 Vl 140626

nadas21
 Share

Recommended Posts

Released : June 26, 2014

Microsoft Windows XP Professional x64 Edition SP2 VL 140626 | 1.21 GB

-[Inc.]: IE8, Updates, Package of drivers of SATA AHCI, Wmp11, DIRECTX 9.0.

ibioHFyQuQI96e.png

cTxjK.png

Microsoft Windows XP Professional x64 Edition SP2 VL 140626

Assembling on the basis of XP Professional x64 Edition Sp2 Volume MSDN en-us. 5er UpdatePack XPx64SP2 2014-06 1 is computer-integrated and 5er IE8 Addon 2014-06 1 x64, and also critical updates with Update on 26.06.2014, Massstorage_x64_12.9.18 (package of drivers of SATA AHCI), Wmp11, DIRECTX 9.0 (06.2010), Sidebar is added, 4 themes, search engines, pre-tuning of the system, patches libraries under strange themes. No software.

From the folder of Z-DOTNETFX a compact disk disk can be set additionally Framework 3.5 and 4.0...

System requirements:
• RAM 128 mb
• Video 64 mb
• HDD 7 gb
• Flash 2 gb

Checksums:
Release File: CRMPXVOL_EN_140626.iso
File Size: 1.21 GB
Language: English
CRC32: 1FD8F91E
MD5: EBA5161BB19163BE2B5246302F388313
SHA-1: 6C88D8F32319BB10F08C539091BEF4FFCC5B14DE

Install Instructions:
1. Burn the ISO file, with MINIMAL speed, into an empty CD using any burning software.
2. Insert the CD into your CD/DVD ROM drive and restart your PC to start installation.
3. In case you were asked to enter a serial number, use any one of the Keys "Included".
4. Enjoy ^^, XTurbo!

qmYX05.jpg

W6nOvY.jpg

mrP9yR.jpg

ZADyBa.jpg

qBM0g.png

Fast Single link

http://uploaded.net/file/t084u1ed/XTWBB_XProf64SP2VL140626.rar

Veya

http://rapidgator.net/file/be209dce6bebfc744b04d20b2d22492a/XTWBB_XProf64SP2VL140626.rar.html

ALTERNATİF LİNK :

https://mega.co.nz/#!XdQw3RDL!0nHNnaDFBaN7twZUt90eOynRm4IL-0i7yb3HcsnGHGc
https://mega.co.nz/#!PVpj1ZwQ!FeRwg44mrsNedJEAo1SWgh1Wwhizyz_dOvaxy9O9D5Q

https://mega.co.nz/#!vJQA1SgT!yubDeA966BskmYkSV1ruwWc85-dfODdivWKdVUsykHY
https://mega.co.nz/#!zApVlZgI!49-htK6Zi3isftdVvMJj9Jl0Yxllii4TSvffj3gnsQg

Edited by nadas21
  • Like 6

öncelikle konuyu kım açmışsa eline sağlık yalnız merak ettiğim şu forumda vede bazı sitelerde xp nin işi bitti arttık diyolar halen yeni sürüm ve yeni günccellemeleri çııyor neden acaba

Dünya geneli halen xp kullanıcı sayısı mevcut ve dolayısyla bazı şirketler vede ATM ler henüz xp tabanlı sistemlerle çalıştığından microsoft ara ara güncelleme veriyor,

Nadas21 kardeş, yandex veya mega.co linki paylaşsaydın harika olurdu, iyi çalışmalar.

Alternatif Link eklemeye çalışırım...!

turk eros yapmıştı %95 turkce

onun gibi dedim . yani mui tr yama olmazmı buna?

turk_eros'un %95 olan'ı editlenmiş olan sürümdür,tr mui 32 bit tabanlı sistemlerde işe yarar sadece x64 sp2 için herhangi bir mui tr yama hiçbir zaman çıkmadı.aksini diyen,çıktı diyenlere itibar etmeyiniz,kısmi yama mui olabilir bir forumda rastlamıştım ama sistemi sadece %50 civarı türkçeleştirme yapmaktadır,O yamayıda bu sisteme kullanırsanız sistemi tamamen bozmuş olur vede akabilinde sistemde hasarlar meydana gelecektir,Hiç o tarz arayışlara girmeyin derim...

Edited by nadas21
  • Like 1

Ocz vertex 460 var, windows 7'de ekran dalgalanması yaşıyordum 8'de bu yoktu fakat ram uzun kullanımda yüzde 95lere ulaşıyordu..

Tek çare xp'ye dönmek ama bunda da trim yok..

Yağ yime yoğurt yime ne yicez bilmiyom vallahi..

X64 XP SP2 de trim  ve Directx 11 ila ofiice 2010 ve sonrası destekleri yok,Donanımsal sıkıntılarınız olduğu için Win7 win8-8.1 sistemlerde sorun yaşıyorsunuz,Çoğu kullanıcı professional Danışmanlık Hizmeti almadığından toplama kasa veya hazır kasalara yönelmektedir,dolayısyla configrasyonlarının işletim sistemleri ve yazılımlar ile uyumluk,sürücü veya HDD 6gb/sn SSD gibi bir çok hesaplamayı yapmadan configrasyon toplamaktadır,Bu açıdan çoğu kullanıcı sistemlerini kurarken ya sürücü desteklemesi yok veya anakarlar ile işlemci,ram bellek,Vga kartlarının birbirleriyle uyumsuz olmalarından ötürü sorun ve sıkıntılar  yaşamaktadırlar,O yüzden size diyeceğim yoğurdu ve yağı yemeden önce Doktora danışır şekilde configrasyon toplamadan evvel professional danışmanlık alaraktan sistem toplayınız.İyi forumlar..

Edited by nadas21
  • Like 1

kurulum sırasında, vermiş olduğunuz keylerin hiçbirini kabul etmedi üstadım. mümkünse çalışan başka key paylaşmanız mümkün müdür? (bu arada belirteyim; xp'yi sanal pc'ye kurmaya çalıştım) saygılarımla...

Sanalda kurulum yapınca herhangi bir key istemeden kurulum sağladım,Key istemedi benden,ayrıca içerisinde key mevcuttur,Virtual ile kurulum yapılıp cabs paylaşılmıştır,Yinede bir kaç key verim size

MR49R-DRJXX-M6PX2-V96BF-8CKBJ
CD87T-HFP4C-V7X7H-8VY68-W7D7M
C4FPJ-HQCGP-QD3XC-2JF34-FT8Y6
VCFQD-V9FX9-46WVH-K3CD4-4J3JM

CD-Key 1: PD9WR-BDGBK-RPXKR-W3CK4-QHYF3
Produkt ID: XXXXX-640-2972611-XXXXX

CD-Key 2: D6FY9-288V2-QHKC8-WW9DY-YCKJJ
Produkt ID: XXXXX-640-1974194-XXXXX

CD-Key 3: BDV7T-3JK2Y-BT4RM-3GHH2-6QHDY
Produkt ID: XXXXX-640-0542082-XXXXX

CD-Key 4: MR49R-DRJXX-M6PX2-V96BF-8CKBJ
Produkt ID: XXXXX-640-5536995-XXXXX

Edited by nadas21
  • Like 1

• 1 yıl yıl...

USTA bu xp nin boyutu neden yüksek ..bir önceki xp lerin boyutu 690 mb bullurken ..ne özelligi war..altdaki xp ile

http://www.tnctr.com/topic/245583-windows-xp-pro-sp2-x64-edition-05032014sata/

bu linktekini de indirdim ...hayatımda böyle saçmalık görmedim 690mb lık rar dosyasını 13 dakikada boşalttı..hangi programla sıkıştırdınız merak ettim <_<

Edited by bozart

USTA bu xp nin boyutu neden yüksek ..bir önceki xp lerin boyutu 690 mb bullurken ..ne özelligi war..altdaki xp ile

http://www.tnctr.com/topic/245583-windows-xp-pro-sp2-x64-edition-05032014sata/

bu linktekini de indirdim ...hayatımda böyle saçmalık görmedim 690mb lık rar dosyasını 13 dakikada boşalttı..hangi programla sıkıştırdınız merak ettim <_<

Bozart kardeş,hem paylaşımlarımı indiriyorsun hemde saçmalık diyorsun,uslubunuza yakışmıyor açıkcası,Biz upload ederken saatlerce önünde durup sizlere yarasın diye bekleyebiliyorsak,siz ise 13 dakika rardan çıkarmanın saçmalık olduğunu yazmışsınız.Eğer 13 dakika bekleyemiyorsan kardeş paylaşımımı indirme ve yorumunuda yapma,

usta çalişmanıza bir sıkıntım yok şuan indirdim...yanlız anlamadıgım ben 20gb lık partı 15 dakikada indirirken bu neden bu o kadar uzun sürdü onu anlamadımm...hade pc im özellikleri düşük olsa nyse diyecem...biraz ona agresif oldum......kusra bakma 

• 2 ay sonra...

Rufus ile Boot etmede sıkıntı yaşıyorum. Boot etmiyor. Yansıma kullanılabilir değil diyor. Easy İmage ile de denedim boot etti fakat yükleme gerçekleşmedi. 

Rufus ile Boot etmede sıkıntı yaşıyorum. Boot etmiyor. Yansıma kullanılabilir değil diyor. Easy İmage ile de denedim boot etti fakat yükleme gerçekleşmedi. 

• 1 ay sonra...
On 19-03-2016 at 15:43, bozart yazdı:

64 bit türkçe sürümü neden bulunmuyor türkçesi üretilmedimi acaba. 64-bit in hiç türkçesi çıkmadıki........

Maalesef dostum WinXP x64-Edition gerçekten çökme mökme bilmeyen, sonradan çıkan 64bit sistemlerden çok daha performanslı canavar gibi bir sürümdü (ben hepsini aynı bilgisayarda kullandım). Fakat hiçbir zaman Microsoft'un münasip yerinde salladığı bir sistem olmadı :)

• Like 1