Jump to content

Katılımsız Program İstekleri Buraya

Share

Recommended Posts

aradığım programın adı(peyzaj.org/autocad-turevi-ucretsiz-mimari-cizim-programi-2/

)şimdiden teşekürler :)

yardım edebilecek arkadaşlarlütfen yardım etsin mümkünse türkçe dili:

Akozdem!R --> Ne istediğini anlayamadım, kurallara göre istekete bulununuz, ayrıca imzanda yanlış karakter var. :D

Edited by Akozdem!R

[ya birileri nod32 4.0 ın katılımsızını vermişer ama ben anlamadım vede güncellemelerde hata olacak bence şöyle teklinkle güncelleme sorunu olmayan bir nod32 4.0 smart securitiy katılımsız istiyorum tşklrr

Edited by emre1971

arkadaşlar şuna bi el atsanız :download1:)

extra bi isteğim sessiz kurulum olması ve ekranda görünmemesi..

VSO ConvertXToDVD 3.8.0.193

VSO ConvertXtoDVD,Size dünyanın en iyi DVD video dönüştürücü programını sunuyoruz ! Diyerek başlıyor program yapımcıları konuşmalarına !Zoom ve Gom player'ında aynı zamanda destekcileri olan bu firma alanında en iyi DVD programlarından birini yaptık diyor !

ConvertXtoDVD bilgisayarınızdaki çeşitli formatlardaki (DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV, WMV HD, DV) videolarınızı DVD haline getirebileceğiniz basit ve kullanışlı bir program Ayrıca resimlerinizi görüntüleyebilir, ses dosyalarıyla çalışabilir, DVD filmlerinize alt yazılar oluşturabilirsiniz Program çevirme işlemini yaptıktan sonra DVD'ye propcindir yazılacak halde hazır hale getiriyor ve size sadece herhangi bir DVD yazma programıyla filmlerini yazmak kalıyor Windows XP arayüzüne

sahip ve birden fazla dil seçeneğine sahip olan bir program

Özellikler :

- Desteklediği video formatları: DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV, WMV HD, DV ve daha fazlası

Sadece bilgisayarda oynatılabilen herhangi bir video dosyasını DVD medyaya aktararak, DVD Oynatıcı üzerinde de izleyebilmenizi sağlayan, DVD'lerinize menü ekleme imkanı sunan oldukça popüler bir dönüştürücü yazılım olan ConvertXtoDVD'ye ait yeni 333104 sürümü Türkçe dil desteği ile birlikte yayınlandı

Türkçe dil desteği ile birlikte gelen yazılım aracılığı ile, dönüştürme listesine eklediğiniz dosyalardan otomatik olarak DVD Menü oluşturabilecek ve çok kısa bir süre içerisinde DVD Oynatıcınızda izleyebileceğiniz görüntü DVD'leri elde edebileceksiniz

?Oluşturacağınız DVD'lerinize eklenen menüleri özelleştirerek, DVD Oynatıcınızda nasıl görünmesini istiyorsanız o şekilde düzenleyebilir, videoların otomatik oynatılmasını sağlayabilir ve tekrar tekrar oynatılmasını sağlayabilirsiniz

?ConvertXtoDVD, gerçekten de çok meşgul olan insanların, TV dizilerine ait bölümleri ya da kendi kişisel video kayıt cihazlarındaki görüntüleri, mükemmel kalitede kısa zamanda DVD'lere aktarabilmelerini sağlayan bir yazılım

?Sade ve kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde, uygulamaya ait çeşitli özelliklere erişerek projenizi kolayca özelleştirebiliyorsunuz Örneğin SRT veya SUB/IDX altyazı dosyalarını ekleyebilyor ve yazıtipi ile rengine tam hakim olabiliyorsunuz Birden fazla ses dosyası ekleyebiliyor ya da ekli olan ses dosyalarını daha kaliteli bir kayıt olması ya da yer kazanmak için kaldırabiliyorsunuz Yeni sürümle birlikte gelen yeni dönüştürme motoru sayesinde, daha hızlı bir dönüştürme işlemi gerçekleştirilirken, kalite ve hız arasındaki dengeyi ayarlayabileceğiniz bir yapıya sahip oluyorsunuz Bu sayede DVD'leriniz, orijinal dosyalarınızdaki görüntü nasılsa, aynen o şekilde aktarılmış halde size sunuluyor

Uygulama ayrıca PAL'dan NTSC'ye veya NTSC'den PAL'a dönüşümü de gerçekleştirerek, 2 TV standartı arasında tercih yapabilmenizi de sağlıyor

Uygulamanın genel özellikleri şöyle;

* Desteklenen görüntü dosyaları: DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV, WMV HD, DV, ve daha fazlası

* Desteklenen kaynaklar : varolan dosyalar, dijital kameralar, TV / Sat , görüntü yakalama kartları

* Desteklenen ses dosyaları: AC3, DTS, PCM, OGG, MP3, ve daha fazlası

* Parçalar halindeki filmleri veya dizi bölümlerini, 6 saatlik materyal olarak birleştirebilirsiniz

* Altyazı dosyaları ekleyebilir (SRT SUB/IDX ) renk ve yazıtipi belirleyebilirsiniz

* Görüntü biçimi seçimi: NTSC, PAL,propcindir veya otomatik ve PULL-DOWN[birbiri arasında dönüşüm]

* Resim çıkışı: Geniş ekran, Tam ekran veya otomatik

* Otomatik bölümler oluşturabilir ya da kendini bölümleri düzenleyebilirsiniz

* Kaynaktan doğru bir şekilde başlatıldığında, hızlı önizleme modu

* DVD yapısında sabit diske kaydetme veya doğrudan boş bir DVD'ye yazma

* Güvenli yazma motoru ile birlikte gelir (tüm DVD türlerini destekler)

* Özelleştirilebilir arayüz (temalar vb)

* Gelişmiş kullanıcılar için çeşitli seçenekler ve ayarlar

* Dönüştürme hızı ve kalitesi için denetim

* Hızlı ve kaliteli sıkıştırma

* DVD Menü denetimi ( otomatik başlama, tekrar tekrar oynatma vb )

* DVD Menü düzenleme ( arkaplan, yazıtipi, renk )

* Çoklu dil desteği

* Windows 2000 / XP / Vista için iyileştirme

Download:

Please register to see this content.

Serial:

88GJK-WTSVD-U4NT8-GJLBB-D92C2-3

Edited by canerx

*Arkadaşlar bahsettiğim program şahsen benim işime yaramıyor ama daha önceki zamanlarda "o zamanlar versiyon 1.20 lerde idi " çok uğraşmama rağmen ne portable ne de katılımsız hale getirememiştim ve gene öyle +olarak ta ülke seçimi yapıyo ne gördüşerse bizde bize yani türkiyemize yasaklamışlar programı elele verelim Hide ıp Ng

hemde aramızda bir yarış olsun bu versiyonunu legal ve kullanılabilir hale getirelim görsün dünya birkez daha TÜRK ÜN GÜCÜNÜ

1zpqxad.jpg

2isuxih.jpg

swbosn.jpg

Edited by radsa3434

arkadaşlar şuna bi el atsanız :D)

extra bi isteğim sessiz kurulum olması ve ekranda görünmemesi..

VSO ConvertXToDVD 3.8.0.193

Download:

Serial:

88GJK-WTSVD-U4NT8-GJLBB-D92C2-3

arkadaşlar istek istemiştim ilgilenen yok mu?

Edited by canerx

İsteğiniz hazırlanmıştır

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=50304&st=0&gopid=604303entry604303[/CODE]

çok makbule geçti kardeşim ellerine sağlık

Edit: Bir sorun var kurulumda uyarı veriyor setup verdiği uyarı "please select a video format" diye sorun nedir acaba..

Edited by canerx

arkadaşlar bana ücretsiz bir teknik servis programı lazım sadece firma kaydı ve onlarla ilgili arızaları tutabileceğim basit bir program arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
MİMARİ ÇİZİMLER PROGRAMI (AUTO CAT 2000)KATILIMSIZ YAPABİLİRMİSİNİZ ACABA,SAYGILAR
iyi akşamlar sizden radmin programını ıstıyorum

Arkadaşlar iyi güzel hepiniz istekte bulunmuşsunuz ama bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Burası program isteme başlığı değil, katılımsız kurulum isteme başlığı. Bunu istemenin de ilk sayfayı okumuş olsaydınız görecektiniz bazı şartları var. İstediğiniz programın linkini vermelisiniz ve shareware bir yani ücretli bir program ise crack ya da serial bilgisini vermeniz gerekir ki bu işle uğraşan kişiler sizlere yardımcı olabilsin. Kimse sizin için program aramakla uğraşamaz. Gerekli şartları yerine getirdiğiniz taktirde mutlaka bir ilgilenen çıkar

Saygılar

Bilgisayarı zamanlı olarak kapatıp açmaya yarıyor.

http://rapidshare.com/files/288361062/Bae_LGae_SAYARI_KAPAT.rar[/CODE]

Hastab bildiğiniz üzere md5 kontrol programı

[CODE]http://rapidshare.com/files/288362925/HashTab_Setup.rar[/CODE]

silent ve Cab haline getirirseniz makbule geçer.

Edited by AloneX

Katılımsızını İstediğim Programın;

Adı: kraker Matematik 4.Sınıf eğitim programı

Download Linki:

http://www.4shared.com/file/127548251/2d118281/Kraker_4Snf_Matematik_CD.html[/CODE]

Download linkideki dosya içinde cracki (patch olarak) mevcuttur. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim. Saygılar.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...