Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Katılımsız Program İstekleri Buraya

Share

Recommended Posts

Nec sen ne yaptın ya böyle, hepsinin son sürümlerini istiyorsun sanırım. Neyse şu anda İstanbuldayım, eve dönünce elimden geldiğince yapmaya çalışırım. :)

Zaten yıldızlı olanlar dışındakilerin aciliyeti yok. Olsa güzel olur diye düşünüyorum. Emeğin ve ingin için çok sağol...

Sevgili NeC;

***ImTOO DVD Audio Ripper 4.0.62 build 1222 programının linki silinmiş bilgin olsun. İstediğin programlardan hazırlananların bazıları şunlar;

Total Video Converter 3.21

Picasa 3.1

ImTOO Video Editor 1.0.32 Build 1128

ImTOO DVD Ripper Platinum 5.0.46 Build 1219

ImTOO MPEG Encoder Ultimate 5.X + Türkçe Yama

MoonStar 3.4

Forumda bulabilirsin...

Edited by Allback

linki:
Please register to see this content.

bu program vindows xp yi vistaya çeviriyor ve roketdock programını otomatik yüklüyor!!!!!

Bu tarz bir şeye neden gerek duyduğunuzu anlamadım. Hem XP kullanmak hem de vista gibi görünmesini istiyorsanız, Her türlü zevke hitap eden bir sürü modifiyeli windows xp forumda mevcut. Üstelik rocket dock otomatik yükleniyor :D

Ayrıca rocket dock programını otomatik yüklemese ne olur :D Forumda onun da katılımsızı mevcut, indirip mouse ile iki kere tıklamak bu kadar zor değildir herhalde :(

Bu tarz bir şeye neden gerek duyduğunuzu anlamadım. Hem XP kullanmak hem de vista gibi görünmesini istiyorsanız, Her türlü zevke hitap eden bir sürü modifiyeli windows xp forumda mevcut. Üstelik rocket dock otomatik yükleniyor :D

Ayrıca rocket dock programını otomatik yüklemese ne olur :D Forumda onun da katılımsızı mevcut, indirip mouse ile iki kere tıklamak bu kadar zor değildir herhalde :(

neyse yinede ilgilendiğin için teşekkürler!!!!!!

Arkadaşlar bana sametech programı lazım nette cracklı full sürümü var ama bana katılımsız olanı lazım hiçbiryerde bulamadım yapabilirmisiniz acama çook makbule geçer herkezin işine yarayacağından eminim. şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar link :

Edited by nikolis

Arkadaşlar bana sametech programı lazım nette cracklı full sürümü var ama bana katılımsız olanı lazım hiçbiryerde bulamadım yapabilirmisiniz acama çook makbule geçer herkezin işine yarayacağından eminim. şimdiden teşekkürler.

Katılımsız kurulum istek kurallarını okusaydın önce keşke. Bu şekilde sana kimse yardımcı olmaz. Hai kuralları okumaya üşenin onu anlaık. Bari bir kaç post yukarıya baksaydın. İstediğin programın linkini kendin vereceksin. Kimse senin için nette programın linkini aramak zorunda değil. Programın crack osyası ile birlikte linkini ver belki o zaman ilgilenen çıkar.

Merhaba Arkadaşlar ;

Belki saçma gelebilir ancak benim Win xp pro Sp3 paketine ihtiyacım var. SAdece Sp3 paketinin katılımsız kurulum özelliği ile kurulabiliyorsa yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Sistemdeki pc'lere c sürücüsüne kopyalayıp kurulum yaptırmak istiyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Yok hocam aradığım şey verdiğin liklerde yok. Forumu zaten çok araştırdım bulamadım. Sp3 paketini istiyorum. Hazır kurulu işletim sistemine tek seferde kurmak istiyorum. Malum kullancılara kurulum işlemlerini anlatmak zor oluyor. :lol:

Ben bir üye yapmıştı diye hatırlıyorum sanki.

Morning arkadaşımızın açtığı konuda nasıl yapılacağını anlatıyor. Orjinal SP3 paketi içinde olan sistem varsa Micrasoft'tan onun üzerinde oynama yaparak oluşturabilirsiniz. Çok vaktinizi almaz. Eğer bulursam linklerini gönderirim size.

Msdn Orjinal Microsoft Xp Pro Sp3

Morning arkadaşımızın yaptığı @Temiz XP çalışmasınıda indirebilirsiniz. Yarı katılımsızdır sadece ad kısımlarını gireceksiniz.

arkadaşlar link :

verdiğin programda setup dosyası tek başına çalışmaz.ek klasöründekilere ihtiyaç duyuyor yani onlardan bağımsız değil.+ bu 1.3 değil 1.03 versiyonu duruma göre hazırlarım...

arkadaşlar araştırdım sitede ama ben bulamadım bilginiz warsa bi programa ihtiyacım war

.dat uzantılı ve diğer uzantılarda ki öncelikle film lerin uzantısındaki videoların kesip başka bi şey yapıştır ma ses ekleme ses çıkarma gibi özelliklere sahip bi program arıyorum bilginiz warsa yada elinizde cvp werirseniz sevinirim

4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4-4

Arkadaşlarım bu isteğimi 4 ncü kez tekrarlıyorum ama sanırın kimse ilğilenmedi.Bizde wın 2000 işletim sistemi çok fazla kullanılmakta.Biliyorsunuz ki 2000 de (internet explorer 6) mevcut değil bunu nlite eklemem için katılımsızı gerekli .Ben bu hale getirmeyi yapamadım bana bu dosyayı nlite ile eklenecek seviyede yapmanız münkünse rica ediyorum.Lütfen bu kez beni karşılıksız bırakmayın. bununla bizim işimizi çok kolaylaştıracağınızı söyleyebilirim.Şimdiden teşekkürler arkadaşlar

Dosya Aşağıdaki linkte mevcuttur.

kardesım ben nod 32 smart securty busınes edıton 3.0.684 surumunun tam surumunu buldum ama bana devamlı 312 gun yazan yada sınırsız kullanım yazanı lazım bu konuda ınternetı baya bır aradım ama bus urum yenı cıktıgı ıcın yok var olanlar master edıton ve lısans anahtarı kullanarak kullanılan tam surumler haka akt adlı arkadasımızın yaptıgı gıbı nod 32 yı kurdugumuzda dırek sınırsız kullanım yazmasını ıstıyorum ama yapacak tıo yada prtogram yada yapılmısını bulamıorum yardımınızı beklıorum