Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Katılımsız Program İstekleri Buraya

Share

Recommended Posts

Mehmet, 10 saat önce yazdı:

@EASMurat Uzun zaman oldu katılımsız program yapmayalı denersin :)

Kurulum esnasında Program çalışmak isterse Hayır de Kurulum tamamlanınca açarsın.

Stereo Tool 7.84 Katılımsız

Üstad çok teşekkürler çalışmasında abir sorun yok gibi duruyor uzun süreli denemedim ama en azından register uyarısı yok şuan en azından görünmüyor fakat  4 saatte bir uyarı veriyordu o kalktımı gözlemlemek için uzun süreli 4-5 saat çalıştırmak gerekir, fakat şuan kurulum sonunda uyarı vermeden ( hayır diyip geçiyorum ya ) kurulsa daha doğru olur, birde kurulum bittiğinde explorer penceresi açılıyor, oda olmasa süper :) Son bişey; orjinal sitesinde olan en son versiyonada bi operasyon yapsak :)  ( ben çok araştırdım bulamadım, serialli, crackli birşey ) bu mevcut serial ile son versiyonuda (register) aktif edebilirsek çok daha bomba olur :) yada paylaştığım 8.34 'e bir operasyon yapsan bu yazdıklarımıda halledip, kurulum sonunda hayır, diyipte geçmek vs gibi blue edition o sorunu halletmiş mesela, birde internet tarayıcısı açılıp bir siteye yönlenmesinide kaldırsak tam süper olacak.

Blue_Edition, 9 saat önce yazdı:

Stereo Tool 8.34

bunu bir deneyin.kurulum esnasındaki soruları kapatmak için kurulum sırasında fare ve klavye devre dışı kalır.kurulumdan sonra normale döner.

Please register to see this content.

Öncelikle teşekkürler çalışmasında bir sorun yok gibi duruyor bunuda uzun süreli deneme şansım olmadı ama en azından register uyarısı yok şuan, en azından görünmüyor şuan fakat  4 saatte bir uyarı veriyordu o kalktımı gözlemlemek için uzun süreli 4-5 saat çalıştırmak gerekir,  kurulum sonunda internet siteleri açılıyor ya onlar açılmasa onunda açılmasını iptal etsen daha doğru olur... Birde ikitane birden site açılıyor iki farklı kurulum olmuş gibi birisi 8.20 biride 8.34 açılan sitelere bak, birde kurulum yapılıyor gibi bir uyarı geliyor ya ekrana onuda el yazısıyla değilde normal verdana yada net okunacaka bir fontla yazdırsan daha süper olur :) Sanada söyliyim Son bişey; Orjinal sitesinde olan en son versiyonada bi operasyon yapsak :)  ( ben çok araştırdım bulamadım, serialli, crackli bir paylaşım ) bu mevcut serial ile son versiyonuda (register olsa) aktif edebilirsek çok daha bomba olur. 

Stereo Tool 8.34

son sürüm için ne key var nede crack eski sürümün keyi de olmuyor.İki farklı kurulum olmuş gibi gözükmesinin sebebi WatchCat ve Winamp pluginlerini de yüklüyor ondan kaynaklı.açılan internet sayfalarını kapatması için düzelttim.Fontuda değiştirdim.Linki yeniledim.

• Like 1

Ne yazıkki Not register yazıyor... Ok Düzelmiş diğer şeyler ama yeni sürüm için bende bulamadım, bazı yabancı forumlarda okuyduğum kadarıylada her yeni versiyonda da register olayını değiştiriyorlar diye okumuştum bundan dolayı eski key yeni versiyonlarda çalışmıyor yada aböyle tüm özelliklerini açınca resimde görüldüğü gibi not register yazıyor kısaca tamam katılımsız ama Register olmuyor bu Program bu konuyadaa el atacak birisi varmı acaba yada siz bunu halledebilirmisiniz ???

Blue_Edition, 48 dakika önce yazdı:

crack ile kırılmış bir program sorun yaşamadığınız sürece not register yazması önemli değil

Spoiler

NOT_REGISTER.thumb.png.e72f340da8676ccaf3222d3ff0338a99.png

işte öyle değil, bu programda o yazdığı sürece, 4 saatte bir uyarı veriyor... Çok defa denedim eski versiyonlarda keymaker vardı, key üreten... onda üretilen her key bile olmuyor Register olayı sıkıntılı, key girilmiş gibi gözüküyor, yada senin dediğin gibi cracklenmiş olsada normal çalışıyor fakat, özelliklerinin hepsini aktif edince belli aralıklarla ya " diiit diye ses veriyor " yada 4 saatte bir uyarı mesajı yayınlıyor... " Bu ses, stereo tool programı tarafından işleniyor " diye, tabi bunun ingilizcesini söyleyen bi ses var, kurulum exe'sinin içinde bu ses dosyasimi var yada kurulduktan sonra belirli bir ip'den veya siteden bu ses dosyasını çekip 4satte bir bunu yayınlıyormu anlamadım fakat bu ses duyuldukça register olmamış demektir. Bende konunun başında da yazdığım gibi resim üzerinde işaretlediğim yerlerde register olmadığını gösteriyordu... Senin oluşturduğunda da öyle bak yukarıdaki resimde tekkürler yinede emeklerin için ama burada kurulum sonundaki .exe dosyasını editlemek gerekiyor sanırım. Çünki register olmuyor zaten tek exe içinde oynama yapmak gerekiyor anlaşılan bir ip'den çekiyorsa o ip numarasını hosta ekletip engellemekmi lazım bilmiyorum sadece mantık yürütüyorum sorunları biliyorum ya... Register çok sıkıntılı bu Programda ya eski versiyonlar bişekilde oluyorda yeni versiyon çıktıkca sorun oluyor işte 8.34 buna bir örnek olmuyor... 

• 3 hafta sonra ...
  • 3 years yıl...

Merhaba arkadaşlar, bu yazılım Sanal ses kartı yazılımı... Yani bilgisayarınızda 2 veya daha fazla ses kartı eklemeye yarar ses kartları farklı farklı uygulamalar veya sistemler için kullanılabilir, ücretsiz fakat BAĞIŞ kabul eden bir yazılım, ben kurulum sonunda hiç bir reklam açılmadan katılımsız kurulmasını istiyorum... Ayrıca Kurulum sonunda da ses kartı kalite ayarları DEFAULT olarak " 192KHZ " olarak seçili gelmesini rica ediyorum, bu şekilde katılımsız olarak hazırlıyacak  @Blue_Edition @Mehmet @forjest arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Bu birinci ses kartı = 
Şu da, ikinci ses kartı = 

EASMurat, 4 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, bu yazılım Sanal ses kartı yazılımı... Yani bilgisayarınızda 2 veya daha fazla ses kartı eklemeye yarar ses kartları farklı farklı uygulamalar veya sistemler için kullanılabilir, ücretsiz fakat BAĞIŞ kabul eden bir yazılım, ben kurulum sonunda hiç bir reklam açılmadan katılımsız kurulmasını istiyorum... Ayrıca Kurulum sonunda da ses kartı kalite ayarları DEFAULT olarak " 192KHZ " olarak seçili gelmesini rica ediyorum, bu şekilde katılımsız olarak hazırlıyacak  @Blue_Edition @Mehmet @forjest arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Bu birinci ses kartı = 

Benim anladığım bir alan değil değerli üstadım bu. Ancak iki dosyayı indirip baktım ses kartlarına göre tanımlama yapılması yani , mevcut takılı olan donanıma göre yükleme yapması gereksinimi olan bir yapı bu. Diğer klasik bildiğimiz standart programlar gibi değil mantığı. Verdiğin iki farklı dosyaları birleştirerek bir msi paketi oluşturdum ben ne kadar işe yarar bilmem Install shield premier kullandım umarım işine yarar kardeşim.

MSİ Dosyası iki dosyanında birleşmiş hali: -> 

• Like 1

forjest, 9 dakika önce yazdı:

Benim anladığım bir alan değil değerli üstadım bu. Ancak iki dosyayı indirip baktım ses kartlarına göre tanımlama yapılması yani , mevcut takılı olan donanıma göre yükleme yapması gereksinimi olan bir yapı bu. Diğer klasik bildiğimiz standart programlar gibi değil mantığı. Verdiğin iki farklı dosyaları birleştirerek bir msi paketi oluşturdum ben ne kadar işe yarar bilmem Install shield premier kullandım umarım işine yarar kardeşim.

MSİ Dosyası iki dosyanında birleşmiş hali: -> 

Adaşım öncelikle teşekkürler uğraşın için, şimdi indirip  denedim fakat olmamış... Senin zannettiğin gibi değil olay sen açıklamanda demişsin ya " mevcut takılı olan donanıma göre yükleme yapması gereksinimi olan bir yapı bu " diye fakat HERHANGI BIR DONANIMA IHTIYAÇ DUYMADAN çalışan bir yapı bu, kısaca tarif etmek gerekirde SANAL SES KARTI ( donanımsız çalışan ses kartı ) fakat seninde belirttiğin gibi standart dosya kur çalıştır mantığı ile değil ( kurulumu her nekadar öylede gibi olsada ince ayarları var ) onun için anlayamamış olman çok normal... iki farklı dosyayı birleştirip kurulum sağlamışsın ya, o kurulum da çalışmıyor kurulum aşamasında bilgisayarı yeniden başlatmak istiyor, mesela bunu sormasın ayrıca onuda geçtim kurulmuş gibi görünsede driver'a sanal ses kartını eklemiyor, doğal olarak çalışmıyor sistem, bende katılımsız yapmaya çok uğraştım ( autoit ile ) beceremeyince forumdan konu uzmanlarından destek almak istedim :) 

senden şöyle bir ricam olsa kurulum aşamasında sistemi yeniden başlatmak istiyormusunuz diye sormadan full katılımsız kurulsa, ikinci isteğim ise dosyaların exe'lerini Program files'e atıyor ya 1. linkte verdiğim programı hiç kurmuyor bile sen birleştirmişsin fakat onu hiç göstermiyor bile, onunda kurulmasını sağlasan yani olabiliyorsa ve ayrı ayrı MSi yaparak verebilirmisin ?

KHEDIRA, Şimdi yazdı:

bu ne hız hocam

Çay demliyordum yoksa daha hızlı olurdu :) bunlar basit iş :) benim istediğim yukarıdaki Program olmuyor ben aylarca uğraştım yapamadım LANET OLASICA ŞEYİ.. Sorun yoktur kurulumda dimi, ben denedim bi sorun olmadı, Orjinal exeden kurulum olur güle güle kullan...

EASMurat, 2 dakika önce yazdı:

Çay demliyordum yoksa daha hızlı olurdu :) bunlar basit iş :) benim istediğim yukarıdaki Program olmuyor ben aylarca uğraştım yapamadım LANET OLASICA ŞEYİ.. Sorun yoktur kurulumda dimi, ben denedim bi sorun olmadı, Orjinal exeden kurulum olur güle güle kullan...

çok teşekkür ederim hocam

• Like 1

Mehmet, 1 dakika önce yazdı:

@EASMurat

Peki varsayılan aygıt CABLE input mu olsun?

Ona gerek yok, Çünkü ses kartı ayarlarından istediğin ses kartını var sayılan olarak ayarlayabiliyoruz ya Manuel ayarlanabildiğinden ona gerek yok ama 192000Hz olayı önemli, diğer HiFi ses karkında da aynı değerler geçerli olsun 192 olarak gelsin oda... CABLE olan adınıda EASM input ve EASM Output olarak ayarlayabilirsek çok daha iyi olur benim için, Birde müsadenle özel mesajla bişey daha sorucam sana hocam....

EASMurat, 7 saat önce yazdı:

Bu birinci ses kartı = 

Merhaba bu sanal ses kartları tam olarak ne işe yarıyor.Mesela pc nin mikrofon performansını artırıyormu? Tam olarak işlevi nedir?

Merhabalar Full BarTender Full şeklinde katılımsız yapabilir misiniz. iş yerinde antivüris programı var bunun pach işleme geçit vermiyor. Serial nosunuda bulamadım. Bunada ihtiyacım var. Şimdiden yardımcı olacaklara teşekkür ederim.