Jump to content

Beyin Fırtınası

Recommended Posts

http://www.hizlicevap.net adlı çok istediğim insanlara yardımcı olabilecek forum tarzı soru cevap sitemi kurdum lisanslı tema alarak. Hem sitemin popülerliğini arttırmak hemde bana deste olan kişilere destek olmak amacı ile bir kazanç sistemi kurmak istiyorum. Kazanç sisteminde şuda olsun dediğiniz yada bu olmamalı dediğiniz yerler varmıdır.
Merhaba arkadaşlar. Sitemize destek olarak para kazanma yöntemini anlatacağım sizlere. Öncelikle para kazanma programına katılabilmeniz için üye olmanız ve bize iletişim yolu ile bildirmeniz gerekmektedir. Para kazanma sistemi ise soru sor ve soru cevapla mantığı ile çalışmaktadır. Soru sorarak ve cevaplayarak kazanacağınız puan ve puanlar sayesinde sitemizin belirlemiş olduğu ürün ve ürünleri ücretsiz olarak kazanabileceksiniz.

Nasıl puan ve hediye kazanabiliriz?

-Nasıl puan kazanacağınızı öğrenmek için tıklayın.

-Ek olarak sorduğunuz soru veya cevapladığınız her cevap sayfanızın 1k tekil hite ulaşması durumunda ek ücret ödenecektir.

-Hediyelerimizi sitemizi belirlediği siteden bizim tarafımızdan satın alınıp tarafınıza gönderilecektir.

-1.000 puan 10tl karşılığında sayılacak ve hediyenizi almanız durumunda hesabınızdan puanlarınız silinecektir.

-Hediyenizi istemek için iletişim kısmından konu linki ile bildirmeniz gerekmektedir.

-Hit getirmek amacıyla sosyal medya araçlarında ve forumlarda link paylaşımları yapabilirsiniz.

Gerekli uyarılar

Soru ve cevaplarınız kesinlikle T.C yasalarına uygun olmak zorundadır.

Hit kasmak ve puan kazanmak amacıyla hit motorları, karşılıklı soru sorma ve gereksiz olumlu puan verme gibi durumların tespiti durumunda kazanç ortaklığınız iptal edilir ve hak edilmiş ücretiniz ödenmeyecektir.

Sitemiz haber vermeksizin kazanç ortaklığı kurullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Değişikliklerin takibi ise programa katılan kullanıcıların sorumluluğundadır.

site daha yeni olup çeviriler yapıyorum çeviri ve düzenleme hakkında yardımcı olmak isteyen olursa sevinirim.

İyi çalışmalar.