Jump to content

xp den vistaya

paskomya

Recommended Posts

arkadaşlar bir şey öğrenmek istiyorum; arkadaşım ofisine vista yüklü bir makine aldı, eski makinesinde xp var ve içinde çalışan lisanslı programlar var bunları vistaya transfer etmek mümkün mü? xp nin hdd kini kopyalasam yada nasıl bir işlemle vistada çalışır hale getirebilirim. eğer bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim

dostum hdd leri kopyalarsan öbürününde işletim sistemi xp olur :p:p Onları vistada çalışır hale getiremezsin yanlış hatırlamıyorsam sadece o programların vistaya uyumlu olanlarını bulursan olur

arkadaşlar bir şey öğrenmek istiyorum; arkadaşım ofisine vista yüklü bir makine aldı, eski makinesinde xp var ve içinde çalışan lisanslı programlar var bunları vistaya transfer etmek mümkün mü? xp nin hdd kini kopyalasam yada nasıl bir işlemle vistada çalışır hale getirebilirim. eğer bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim

Bi yolu var ama hiç denemedim bunun için acronis true image 10 programı lazım sana

bu program bizim forumda var

o programı hem vistaya hemde xp ye kurman lazım sonra programı aç Backup den my data yı seçip

xp de resimdeki gibi program filesteki

yedeklemek istediğin programları seç pc ye yedekle sonra bunu cd ile yada başka yoldan

vistanın olduğu pc ye D veya E diskine aktar ve restore ile yedeklediğin programları gene my data menüsü ile

program filese at inş çalışır ..Bence çalışır gibi uyum sorunu yaşarsan exe si üzerinde uyumluluk

ayarını xp ye getir.. başka bi yolu yok gibi...

Please register to see this content.

Bi yolu var ama hiç denemedim bunun için acronis true image 10 programı lazım sana

bu program bizim forumda var

o programı hem vistaya hemde xp ye kurman lazım sonra programı aç Backup den my data yı seçip

xp de resimdeki gibi program filesteki

yedeklemek istediğin programları seç pc ye yedekle sonra bunu cd ile yada başka yoldan

vistanın olduğu pc ye D veya E diskine aktar ve restore ile yedeklediğin programları gene my data menüsü ile

program filese at inş çalışır ..Bence çalışır gibi uyum sorunu yaşarsan exe si üzerinde uyumluluk

ayarını xp ye getir.. başka bi yolu yok gibi...

Please register to see this content.

bu kadar hızlı cevab verdiğiniz için teşekkürler deniyeyim bakalım sonuç ne çıkacak

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...