Jump to content

Gm Discovery Elite 16 Stock Rom

R305dvanKalender
 Share

Recommended Posts

hepınıze ılgınızden dolayı cok teşekkür ederim. Fakat hocam ben 5769 romunu ındırıyorum edıtlenmıs rom yuklenıyor yanı bıldırım çubugu farklı buda öylemi ?

Bende şuan elite'den yazıyorum telefondan imaj alinabiloyorsa yardimci olabilirim. Biraz daha ara olmadi yasak_ask (servet) abimize danış yardimci olacagini dusunuyorum

çok saolun hocam rom olmazsa backup alırsınız  upload edebılrısenız alırım yasak_ask hocanın verdıgı romda edıtlıyse egerkı bu arada teşekkür ederim ilgginiz için 

hepınıze ılgınızden dolayı cok teşekkür ederim. Fakat hocam ben 5769 romunu ındırıyorum edıtlenmıs rom yuklenıyor yanı bıldırım çubugu farklı buda öylemi ?

Rom v5769 romudur. Verdiğim linkteki rom gioneeden temin edilmiş bir romdur. İçeriği hakkında net ve kesin bilgim yoktur.

Rom v5769 romudur. Verdiğim linkteki rom gioneeden temin edilmiş bir romdur. İçeriği hakkında net ve kesin bilgim yoktur.

indiriryorum şimdi kurulumu yapıcam çok saolun geri dönüş yapıcam.

indiriryorum şimdi kurulumu yapıcam çok saolun geri dönüş yapıcam.

Bu editlenmiş rom hocam. Hiç bir yerde yok ya bunun orjinal stock romu backup atabılecek varmı 

Tek çare var birinin orjinal stock roma custom recovery kurarak yedek alıp, bu yedeği universal olarak custom recoveryden flashlanabilir hale getirmek. Yada servise verip onların bir şekilde orjinal rom yüklemelerini sağlamak. 

çok saolun hocam arastırıcam cwm uzerınden backupu alsın ozaman ama bırıdnen backupunu aldım bende gionee stock rom vardı  backupla sıfırladım boot yerı gıonee damgası var acılısın yerı general mobıle yanı nasıl ayarlarım bunu 

çok saolun hocam arastırıcam cwm uzerınden backupu alsın ozaman ama bırıdnen backupunu aldım bende gionee stock rom vardı  backupla sıfırladım boot yerı gıonee damgası var acılısın yerı general mobıle yanı nasıl ayarlarım bunu 

Açılış animasyonu ve logosunu diyorsan hocam, onun yeri system/media dizini. Orjinal romdan aynı dizindeki animasyon ve logo dosyalarını kendi cihazında aynı dizine atıp değişimi onaylarsın ve kopyaladığın dosya izinlerini rw- r-- r-- olarak ayarlarsan düzelir. Bunun için root izinli bir dosya yöneticisi kullanabilirsin

Açılış animasyonu ve logosunu diyorsan hocam, onun yeri system/media dizini. Orjinal romdan aynı dizindeki animasyon ve logo dosyalarını kendi cihazında aynı dizine atıp değişimi onaylarsın ve kopyaladığın dosya izinlerini rw- r-- r-- olarak ayarlarsan düzelir. Bunun için root izinli bir dosya yöneticisi kullanabilirsin

Telefonum rootlu hocam peki elitenin boot animasyonlarını nerde bulabılırım nette arastırdım fakat saglam bısey bulamadım 1920x1080 olucak boyuttları hocam yardım edebilirmisiniz acaba 

• 2 hafta sonra ...