Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tnctr Teknik Servis Aıo Update 1 (İndirme Merkezi)

Konohali
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Karşınızda TNC Teknik Servis Projesini Bitirmiş Bulunmaktayım Bu Proje Usb multiboot v8 olarak geçmektedir yani usb multibootun devamidir Biz Her Zaman Sözümüzün Arkasındayız Biliyorsunuzki Çok Zorlu Günler Geçirdik Büyük Emeklerle Hazırladık Projemizin Asıl Kurucusu Bychilavert ve Ben YardımcısıKonohalı Olarak Projemizi Bitirmiş Sayıldık ve Bu Projenin ücretli olacağını düşündük açık kaynak kod falan sonradan bychilavert ile karar verdik Tnc Teknik Servis Tamamen Ücretsizdir Fakat Açık Kaynak Kodu Sadece ve Sadece Tnc Teknik Servis Editörlere Verilecektir

Kötü Haber ! Bychilavert'in son bombası ve emekli oluşu:

Bychilavert arkadaşımız tnctr için herşeyini yaptı ve son bombasını patlattı efsane usb multiboot serisinin yapımcısı son bombayı patlatarak emekli olmaya karar verdi Projenin Genel Editörü Bychilavert Bana Yardımcı Editörden Genel Editör Rutbesi vermiş bulunmakta yani projenin Genel Editörü Benim ve Tek kaldım tek başıma update çıkaracam ama editör toplamam lazım Önceki Tnc Teknik Servis Projenin Genel Editörü Bendim ve Yardımcım g.a'ydı ve son olarak Bychilavert Murat Abime Sonsuz Teşekkürler Bizden Ayrıldığınız İçin Çok Üzgünüz Neden Emekli Olduğunu Yorumda Açıklarsınız artık ve son olarak sayın adminim sk8er_boi forumda 

Modifiye Edilmiş İşletim Sistemleri (Bölümünde Tnc Teknik Servis Kategorisi Açıp oraya taşırsanız sevinirim Çok Konu Aıçam Rehber Falan Düzenlicem)

Projede en az ufak hata bug görürseniz bize bildirin update ile fixlenecektir

güncelleme:

Keşke şunu bunu ekleseydiniz falan bunun yayınlanmayacak sebebler

Windows Vista: Windows 7 varken vista tercih edilmez

Tncxp: Eski ve Sp2

Tncxp sp3: Eski bir sistemdir

Windows xp 64 bit Türkçe: katılımsız programlar driverlarda sorun yaratması

Mac: programların hiçbiri mac desteklemiyor

Windows 8 klasörünün isonun adını bilerek win 10 yaptım çünkü win 10 çıktığında win 8 in fişini çekeceğiz

şimdi konuya geçiyorum işte özellikler

-Autorun Menüsü

-Multiboot (Teşekkürler Blue_Life)

-%100 Sorunsuz Driver Bulma İmkanı

-Windows XP Lite Mayıs 2015 Sürüm (Teşekkürler Megatron yani MOTUN)

-Windows 7 SP1 Ocak 2015 Legacy Standart Sürüm AİO (Teşekkürler Extended)

-Windows 8.1 Update 3 Aralık 2014 Legacy Standart Sürüm AİO (Teşekkürler ibocan06)

-Mini xp mini 7-8 (teşekkürler hiren ve köylü)

-Hiren Boot CD 15.3 (Bizde ilk!)

-Program Kurma Menüsü (teşekkürler divane)

-Birçok Kurtarma Araçları

-Harddisk veri kurtarma (yaklaşık 500-1000$ arası işlem yapmak mümkün olacak)

Resimler:

pre_1422011119__1.png

pre_1422011143__2.png

pre_1422011164__3.png

pre_1422011186__4.png

pre_1422011208__5.png

İndirme Linkleri:

Multiboot (Önce bu kurulcak usb ye eğer bunu kurmayıp 27 partlıyı kurarsanız çalışmaz)

http://multi.la/s/1CZFDIKO

TNC Teknik Servis Aio (Yeni Linkler

Tnc Teknik Servis Update 1.1

Özellikler:
-Windows 7 Kurulumun Nt6 iso bulunamadı hatası fixlenmiştir
-Windows 8.1  Kurulumun Nt6 iso bulunamadı hatası fixlenmiştir
-Autorun Menüsüne Anahtar simgesi eklenmiştir 
-Autorun Menüsünde hakkımızda kısmı versiyon 1.1 olarak değiştirilmiştir
-Yeni Programlar Eklenmiştir Bunlar:

Autoplay Media Studio
Vc Redist
Net Framework Aio
pre_1422466641__update.jpg
pre_1422466686__update2.jpg

13-15-21 Partlar İçin Alternatif Olanları Kullanın 16. Part İçin İse Adını Düzeltmen Yeterli bazı partların adı birleşik yazılmış

rar şifresi: www.tnctr.com

Edited by kralturk02

• Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paylaşım, formatımıza uygun olmadığı için TncTR Çalışmaları bölümünden Windows 8 bölümüne taşınmıştır. Paylaşım kişisel bir çalışmadır, resmi çalışmamız değildir. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Fikrimi belirteyim...Tnctr adını taşıyıp görsel açıdan bu kadar fakir olabilir...teknik kısmını bilmiyorum ama..TEKNİK SERVİS yazmış görsel de Türkçe karakter desteklemeyen bir fontla.Bence adının değiştirilmesi lazm..TNCTR 'nin saygınlığnın azalmaması için.

Arkadaşlar haddim değil, kimsenin görüşüne de saygısızlık etmek istemiyorum. Mesajımın sakıncası varsa yönetim tarafından da silinebilir, fakat bir emek mevcut ortada, bir şeyler üretip paylaştı diye tefe koymadığınız kalmış arkadaşı. Yapmayın, etmeyin ne olur; TncTR'yi sevmese, az da olsa saygı duymasa neden sitenin ismini kullansın? Teşekkür edeceğimize, uygun üslupla gördüğümüz hata ve eksiklikleri belirtip bir sonraki sürüm için yardımcı olacağımıza neden kırma yoluna gidiyoruz?

Dayanamadım; yazmak zorunda kaldım artık düşüncelerimi. Hoşunuza gitse de gitmese de bir emek sarfedilmiş; yaptığımız emeğe saygısızlık olmuyor mu?

arkadaş  bu  nebiçim indirme linki ben hiç birşey anlamaiş değilim.

Her linki 12 alternatifin içinden; tercih ettiğinizden indirebilirsiniz. 12'şer tane alternatif var; daha ne olsun?

Edited by helehoyni

Şimdiye Kadar Yaptığım USB Multiboot Serisinde Tek Amacım TNCTR'den Öğrendiklerimi Yine TNCTR'de Paylaşarak Öğrendiklerimi Biraz Daha Geliştirmektir. Yaptığım Paylaşımlarda Forum Kurallarını Aşmışsam Kusuruma Bakmayın TNCTR Her Zaman En İyisine Layık İyi Çalışmalar

Arkadaşlar haddim değil, kimsenin görüşüne de saygısızlık etmek istemiyorum. Mesajımın sakıncası varsa yönetim tarafından da silinebilir, fakat bir emek mevcut ortada, bir şeyler üretip paylaştı diye tefe koymadığınız kalmış arkadaşı. Yapmayın, etmeyin ne olur; TncTR'yi sevmese, az da olsa saygı duymasa neden sitenin ismini kullansın? Teşekkür edeceğimize, uygun üslupla gördüğümüz hata ve eksiklikleri belirtip bir sonraki sürüm için yardımcı olacağımıza neden kırma yoluna gidiyoruz?

Dayanamadım; yazmak zorunda kaldım artık düşüncelerimi. Hoşunuza gitse de gitmese de bir emek sarfedilmiş; yaptığımız emeğe saygısızlık olmuyor mu?

Üstat kimsenin emegine karşı bir saygısızlık söz konusu değil

sanırım yaklaşık 1 aydır belki geçmişte olabilir forumu takip etmiyorsunuz

konunun bu kadar abartılması sonucu bu aio ölü dogdu anlatabiliyormuyum

şimdi bu forumda bu işlere çok emek veren bir dünya arkadaş var ve bu projeler ziyadesiyle taktir edildi 

ama Tnctr yönetimine ait yada kullanıcılarına ait geçmişte taktir edilen programlar aiolar os modifiyeleri vs için

benim hatırladıgım kadarıyla 1 ay evvelden daha proje halindeyken konu açılmadı bu kadar laf söz şu bu dönmedi

akabinde tnctr teknik servis aio ismini verirken oturup iki defa düşünülmesi lazım haksızmıyım

insanlara 1 ay boyunca reklam eder sonra

elindeki tüm katılımsız programları şunu bunu isviçre çakısı tazında iç içe koyup tamamen default temalarla oluşturulmuş bir grafik tasarımıyla abartı boyutta alın bu derseniz kusura bakmayın ama o çalışma tartışılır eleştirilir

emegi geçen arkadaşar eminimki bu eleştirlerden yola çıkarak daha iyi projelere imza atacaktır

Edited by JohnnyBravo

Üstat kimsenin emegine karşı bir saygısızlık söz konusu değil

sanırım yaklaşık 1 aydır belki geçmişte olabilir forumu takip etmiyorsunuz

konunun bu kadar abartılması sonucu bu aio ölü dogdu anlatabiliyormuyum

şimdi bu forumda bu işlere çok emek veren bir dünya arkadaş var ve bu projeler ziyadesiyle taktir edildi 

ama Tnctr yönetimine ait yada kullanıcılarına ait geçmişte taktir edilen programlar aiolar os modifiyeleri vs için

benim hatırladıgım kadarıyla 1 ay evvelden daha proje halindeyken konu açılmadı bu kadar laf söz şu bu dönmedi

akabinde tnctr teknik servis aio ismini verirken oturup iki defa düşünülmesi lazım haksızmıyım

insanlara 1 ay boyunca reklam eder sonra

elindeki tüm katılımsız programları şunu bunu isviçre çakısı tazında iç içe koyup tamamen default temalarla oluşturulmuş bir grafik tasarımıyla abartı boyutta alın bu derseniz kusura bakmayın ama o çalışma tartışılır eleştirilir

emegi geçen arkadaşar eminimki bu eleştirlerden yola çıkarak daha iyi projelere imza atacaktır

Haksızsınız demek yalan olur; gerçekten haklısınız bazı konularda. Ama bu işler biraz da tecrübe işidir; umarım bir sonraki sürümü gördüğümüzde hem sistem çok daha gelişmiş olacak, hem de 1 ay öncesinden reklamı olmayacaktır :) Neyse daha fazla konuşup gereksiz kirliliğe sebep olmayayım.

Edited by helehoyni

arkadaşlar tamam proje biraz acelece çıkarttığımız belli sizler için erken çıkardık çok sabırsız üyeler için asıl çıkış tarihimiz şubatın ortaları - martın başlarıydı hatta martın sonunda da olabilirdi çok erken çıkardığımız için tasarım profesyonel değil update için ekip toplamam lazım şuan tekim

başvurmak için alanlarımız şunlardır

-Autoplay editörü

-Katılımsız Program Güncelleme

-Test Ekipleri VSvs

ByChilavert'ın çalışmaları bırakması kötü olmuş. sanırım bu çalışma hakkındaki tartışmalardan kaynaklanıyor. Daha önceki çalışmalarını kullandım.

Bu multiboot içinse;

1. kullanılan windows imajlarını hazırlayanı (legacy) tanımıyoruz ya da legacy ne anlama geliyorsa.

2. TNC Teknik Servis adı kullanılıyorsa; içindeki windows imajları da bu forumda yayınlananlardan kullanılmalıydı.

3. Murat olmadan destek sağlaman zor olacak. Umarım başarılı olursun.

Elinize sağlık.

-Multiboot (Teşekkürler Blue_Life) http://www.tnctr.com/topic/100852-cd-dvd-usb-hdd-icin-multiboot-hazyrlamak/

-Windows XP Lite Mayıs 2015 Sürüm (Teşekkürler Megatron yani MOTUN) http://www.tnctr.com/topic/251324-mayys-2014-windows-xp-professional-sp3/

-Windows 7 SP1 Ocak 2015 Legacy Standart Sürüm AİO (Teşekkürler Extended) http://www.tnctr.com/topic/275031-windows-7-sp1-tum-surumler-ocak-2015-esdsiz/

-Windows 8.1 Update 3 Aralık 2014 Legacy Standart Sürüm AİO (Teşekkürler ibocan06) http://www.tnctr.com/topic/274011-windows-81-update-3-tum-surumler-16in1-tr/

Keşke şunu bunu ekleseydiniz falan bunun yayınlanmayacak sebebler

Windows Vista: Windows 7 varken vista tercih edilmez

Tncxp: Eski ve Sp2 

Tncxp sp3: Eski bir sistemdir

Windows xp 64 bit Türkçe: katılımsız programlar driverlarda sorun yaratması

Mac: programların hiçbiri mac desteklemiyor

Windows 8 klasörünün isonun adını bilerek win 10 yaptım çünkü win 10 çıktığında win 8 in fişini çekeceğiz

eğer benim proje lideri olmam sıkıntıysa gerekirse liderliğimi başkasına devrederim ama yardımcı olarak kalırım

birzamanlar morning ve blackman abimiz vardı projenin başına geçseler update ile harikalar yaratılabilir projenin başında ben varım ama devretmeyi düşünüyorum bychilavert bana devretti projenin bukadar kötü olması ekip sayısının az olması bize ekip lazım admin ayrı bi kategori açsa ayrı ayrı konular rehberler hazırlıcam 

Edited by kralturk02

Ellerinize sağlık. Turbobit :13-15-21 partlarda sorun var. Ayrıca16.part a da bakabilirseniz iyi olur. Saygılar...

13-15-21 Partlar İçin Alternatif Olanları Kullanın 16. Part İçin İse Adını Düzeltmen Yeterli

yanı bu kadar  beklettıgınız eklentılerınızı belırtın eklerız dedıgınız sey sıtden alınmıs ve auto olarak code yazılmıs herhangı ıbr multi boot dan farksız lutfen ozgun olalım bıraz daha yaratıcı olalım kotumu kotu degıl ama o kadar lansman yapılıp tnctr ailesi için denmesi acıklı makarna sosu mısalı olmus sahsı fıkrım daha ozgun olsa daha kalıtelı olacaktı sevgıler kolay gelsın