Jump to content

Tnctr Teknik Servis Aıo Update 1 (İndirme Merkezi)

Konohali
 Share

Recommended Posts

verilmiş bir emek için tşkler fakat biraz sade olmuş. Biraz da grafiği oynayarak ve bazı gereksiz dosyayı  silerek daha kaliteli bir şey olabilir. Aşağı yukarı herkeste burdaki Windows sürümleri var sizin entegreli bir şekilde  upload etmeniz gerekmiyor. (28 gb tutuyor) . Sadece menü tasarımı ve programlar upload edin. İndirmek için daha az yer kaplar.

• Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ben konuyu en başından beri takipteyim yemişim görselini :)  önemli olan işlevidir.

bazı arkadaşlar cart curt demişler duyanda millet bunu işletim sistemi olarak kullanıyor sanar

sözüm eleştirmenlere'dir başkası alınmasın daha iyisini yapsınlar yada eleştirirken ben daha iyisini yaparım diye alta not düşsünler'de tnctr ailesi analar ne yiğitler doğuruyomuş görsün :lol:  :D  :D  :D

Bir emek var elbet.daha başarılı olsunlar inşallah.Yanlız ben "ücretli" ve "açık kaynak kod" kısmına takıldım. :)

aynen!! emeğin olduğu kesin ve yılmadan aldırmadan paylaşım kararlılığı takdire şayan ...  önemli olan bu ama!

bende buna takıldım

Bychilavert arkadaşımız tnctr için herşeyini yaptı ve son bombasını patlattı efsane usb multiboot serisinin yapımcısı son bombayı patlatarak emekli olmaya karar verdi

Projenin Genel Editörü Bychilavert Bana Yardımcı Editörden Genel Editör Rutbesi vermiş bulunmakta

yani projenin Genel Editörü Benim ve Tek kaldım tek başıma update çıkaracam ama editör toplamam lazım Önceki Tnc Teknik Servis Projenin Genel Editörü Bendim

böyle çaf çaflı sözlerle insan kendi kendini gaza getirmemesi lazım.. yanılıyormuyum?

sizler için küçük 1 proje hazırladım .. dersin.. karşıdakide allah razı olsun der .. okadar .

yinede emek verilmiş 1 proje sağolsunlar...

tnc teknik servis ücretsizdir açık kaynak kod sadece tnctr editörlere dağıtılacaktır

projeye güncelleme paketi gelebilir hatalar varsa fixleyeceğiz ama kadro lazım kadro olunca daha çabuk gelişir admin hala kategori açmadı ben bununla ilgili 4 5 sabit konu açacaktım aynen bunun gibi olcak işte ama admin görse yaparmı bilmem geliştircez daha bu sadece ilk sürüm beğenmemiz normal bunu öyle bir geliştircezki inanın bize

pre_1422099886__teknikk.jpg

Edited by kralturk02

tnc teknik servis ücretsizdir açık kaynak kod sadece tnctr editörlere dağıtılacaktır

projeye güncelleme paketi gelebilir hatalar varsa fixleyeceğiz ama kadro lazım kadro olunca daha çabuk gelişir admin hala kategori açmadı ben bununla ilgili 4 5 sabit konu açacaktım aynen bunun gibi olcak işte ama admin görse yaparmı bilmem geliştircez daha bu sadece ilk sürüm beğenmemiz normal bunu öyle bir geliştircezki inanın bize

böyle bir şey mümkün değil. çalışmanızı buna göre şekillendirmeyin.

kralturk02, yani şevki kırmak istemem kardeş ama... bir kere tnctr yönetiminin içinde bulunmadığı bir çalışmayı bu şekilde siteyle bütünleştiremeyiz...

artııı ukalalık yapmış olmayayım ama tnc takımı vakit bulup bir araya gelse zaten senin kaynak kodlarına ihtiyaç duymadan en çok 1 hafta içinde marka olacak çalışma hazırlayabilir... takımın şuanki yaş ortalaması iş güç sahibi geçim derdinde olan orta kuşak seviyesine ulaştı :) vakit sadece moderasyona yetiyor... tuzu kuru bir 657li megatronumuz var işte :D 

Benim pek ilgili alanıma girmediği için indirip bakma gibi bir durumum yok. İyi kötü birşeyler hazırlayıp yayınlamışsınız... Geri dönüşlerle dahada geliştireceğinize inanıyorum... Güncellemelerle, çalışmaya vereceğiniz destekle zaten adınızı duyurursunuz... Bunun için bölüme ihtiyacınız yok...

Çalışmalarınızda başarılar... :good:

arkadaşlar ben kimseye saygısızlık etmek istemem ama arkadaşlar şu formda easm murat  köylü motun  onbuka extended gibi ustalar multiboot çıkarırsa veya güncellenmiş birimage çıkardığı zaman hemen inirior ve müsterilerin ve kendi makinalarımıza kuruyoruz ama kralturk2 arkadaşımız 1000 dolar bilmemne programı bilmem bu proje bilgisyarı uçacak bilmemvs edi çok uçurdunuz ve ben günlerdir diorum tam bir fiyasko indirenlere vee tnctr allah yardım etsinn

Arkadaşlarım oturmuş çalışmış iyi ya da kötü bir şeyler yapmış, şahsi görüşüm bence güzel bir derleme olmuş.

Heyecanlarını da anlıyorum, insan kendi için büyük bir proje çıkarttığı zaman doğal olarak böyle heyecanlar duyabilir. Yıllar önce okulda yaptığım projeleri hatırlıyorum da sanki zamanla dünyayı ele geçirecekmişim gibi geliyordu bana :)

Çoğu şeyi sitemizden öğrendikleri için de bence güzel bir jest yapıp ismimizi de çalışmasına vermiş.

Yönetim olarak çalışmayı kesinlikle kötülemiyoruz, sadece yönetimin dahil olmadığı projeleri sahiplenmiyoruz.

Gelelim çalışmaya yönelik düşüncelerime;

Boyutu biraz büyük olsa da bir çok kişinin işine yarayacağına eminim.

En büyük eksisi görsellikte çok zayıf kalmış. Madem ki günlerce (hatta sanırım aylarca) bunun duyurusunu heyecanını yaşadınız design bölümünde tasarımı çok iyi olan arkadaşlardan yardım alabilirdiniz -ki hala alabilirsiniz- update konusunda bunu mutlaka ele almalısınız. İstersen windows 'u yeniden yaz kullanıcıyı görsel olarak tatmin edemezsen ürünün kesinlikle albenisi olmuyor. Hele ki acemice sanki paint üzerinde yapılmışçasına yapılanlar hiç hoş değil.

Görüyorum ki siz bu işe devam edeceksiniz, çalışmalarınızı alternatifli de yapmalısınız. Mesela boyut konusunda ekleme çıkartmalı bir kaç çalışma yapılabilir.

Kaynak kodlarınızı paylaşmayacağınızı hatta sadece yönetimle paylaşacağınızı söylemişsiniz, bence bu da yanlış. Site yönetiminin emin olun bu kodlara hiç ihtiyacı yok. Kodları bence herkese açın. Bakarsınız sizin yaptığınız gibi gün gelir çalışmalarınızda insanlar sizin de isimlerinizi vererek sizlere jest yapabilir.

Sanırım bu her şeyden daha da önemli... Yıllar sonra insanların bu projeyi hatırlayacağını sanmıyorum ancak X kişisi sayenizde öğrendiklerini unutmayacaklardır...

Uzun lafın kısası emeklerinize sağlık. Sizlerden yeni yeni çalışmalar da bekliyoruz.

Yalnız bu proje ile ilk anki heyecanınızı attınız.

Yeni çalışmalarda biraz daha sakin, daha az övünerek (bırakın çalışmayı indirip sizi övsünler), agresifliği bırakıp, eleştiriye açık olarak ve en önemlisi yardımlarınızı kimseden esirgemeden yapın.

Yeni projelerinizi ve mevcut projenizi güncellemenizi bekliyoruz...

böyle bir şey mümkün değil. çalışmanızı buna göre şekillendirmeyin.

güncelleme de neler eklenmeli sizce kintaro hocam projeyi test ettinizmi

bu arada hiren 15.3 ü ayrı olarak yayınlayacağım

Edited by kralturk02

güncelleme de neler eklenmeli sizce kintaro hocam projeyi test ettinizmi

bu arada hiren 15.3 ü ayrı olarak yayınlayacağım

1.part exe Diğer Kalan Partlar Rar Formatında Sorun Olur Mu ?

Driver vs  Katılımsız İçindeki Programları Değiştirebilirmiyiz  

Kralturk02 ?

arkadaşlar tamam proje biraz acelece çıkarttığımız belli sizler için erken çıkardık çok sabırsız üyeler için asıl çıkış tarihimiz şubatın ortaları - martın başlarıydı hatta martın sonunda da olabilirdi çok erken çıkardığımız için tasarım profesyonel değil update için ekip toplamam lazım şuan tekim

başvurmak için alanlarımız şunlardır

-Autoplay editörü

-Katılımsız Program Güncelleme

-Test Ekipleri VSvs

adam o kadar emek verip bizim için bir araya getirmiş aşırı talep patlaması var diye aceleye getirmiş üstelik normalde herkesin daha güzel yapabileceği şeyi oda yapmış neden hala burnumuz yüksekte ve beğenmiyoruz ?.adam Microsofttan kopmuş gelmiş.Gülerek takip ediyorum sizi başarılar kardeşim aynen devam.

Bu arada yaş kaçtı merak ettim gerçekten ?