Jump to content

Tnctr Teknik Servis Aıo Update 1 (İndirme Merkezi)

Konohali
 Share

Recommended Posts

• Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kardeş ellerine sağlık malum uğraş vermişsin her ne kadar eksikleri de olsa tabiki de ilk versiyonun heyecanı ile gözden kaçan araya sığmayan şeyler olacaktır. Bence azmini yitirmeden olumsuz eleştirilerden de pozitif çıkarımlar yapıp bu yolda devam etmelisin.  Eğer ki ilerde eşsiz bir multiboot olursa eminim ki mod arkadaşlar da buna bir yer verecektir. 

Nacizane olarak işten kalan zamanlarımda sana yardım edebilirim. Malum tek kalmışsın elimizi biraz da biz altına koymamız lazım. Bu multiboot ile hiç uğraşmadım ama sana yardımcı olabilceğim konular öncelikle test aşaması. malum bilgisayarcı olduğumdan dolayı çok fazla hurdalarla uğraşıyorum. Diğer bir yardımcı olabilceğim kısım ams üzerine eğer divane gibi ustalar dan destek gelmezse şayet maraba olarak bende elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Grafik olarak ise ams yaptığım projelerden anladığım kadarıyla grafikte biraz zevksiz biriyim :) her nekadar photoshop vs ile istediğimi yapabilsem de istediklerim beğenilmiyor o yüzden bu konuya el atamam :)

Hadi kal sağlıcakla..

Edited by fba44

Kardeş ellerine sağlık malum uğraş vermişsin her ne kadar eksikleri de olsa tabiki de ilk versiyonun heyecanı ile gözden kaçan araya sığmayan şeyler olacaktır. Bence azmini yitirmeden olumsuz eleştirilerden de pozitif çıkarımlar yapıp bu yolda devam etmelisin.  Eğer ki ilerde eşsiz bir multiboot olursa eminim ki mod arkadaşlar da buna bir yer verecektir. 

Nacizane olarak işten kalan zamanlarımda sana yardım edebilirim. Malum tek kalmışsın elimizi biraz da biz altına koymamız lazım. Bu multiboot ile hiç uğraşmadım ama sana yardımcı olabilceğim konular öncelikle test aşaması. malum bilgisayarcı olduğumdan dolayı çok fazla hurdalarla uğraşıyorum. Diğer bir yardımcı olabilceğim kısım ams üzerine eğer divane gibi ustalar dan destek gelmezse şayet maraba olarak bende elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Grafik olarak ise ams yaptığım projelerden anladığım kadarıyla grafikte biraz zevksiz biriyim :) her nekadar photoshop vs ile istediğimi yapabilsem de istediklerim beğenilmiyor o yüzden bu konuya el atamam :)

Hadi kal sağlıcakla..

öncelikle size ne desem bilemem bu kadar uzun mesajlar için ayrı teşekkür ederim aynen ben tek kaldım bychilavert ekipten ayrıldı bu proje için sağlam bir ekip lazım bu projeyi adam edecek profesyonel bir ekip lazım

Hiren Boot 15.3 Paylaşırmısınız Lütfen Ve Fixler Ne Zaman Yayınlanır 

öncelikle size ne desem bilemem bu kadar uzun mesajlar için ayrı teşekkür ederim aynen ben tek kaldım bychilavert ekipten ayrıldı bu proje için sağlam bir ekip lazım bu projeyi adam edecek profesyonel bir ekip lazım

projen ams ilemi yapıldı bilmek isterim
eğer ams ile yaptıysan yardım edebilirim..

görselliği incele fikrin olsun

bu çalışmadaki görsel ve text bilgi bölümünü

hiç anlamayanlar bile önüne çıkan açıklamalarla

bilgi sahibi olsun yönlendirmeler doğrultusunda

çalışmalarını kolayca yapsın diye hazırlamıştım

sen sadece görsel ve kullanılabilirlik açısından değerlendirsen yeter uyarsa sana bakarız

indir

http://www.mediafire.com/download/8bs9bl7t1ezk7a3/apz.rar

not: power butonundan paneli çalıştırıyoruz

cd butonundan cd'yi takıyoruz

sonra menüleri gezebilirsiniz

projen ams ilemi yapıldı bilmek isterim
eğer ams ile yaptıysan yardım edebilirim..

görselliği incele fikrin olsun

bu çalışmadaki görsel ve text bilgi bölümünü

hiç anlamayanlar bile önüne çıkan açıklamalarla

bilgi sahibi olsun yönlendirmeler doğrultusunda

çalışmalarını kolayca yapsın diye hazırlamıştım

sen sadece görsel ve kullanılabilirlik açısından değerlendirsen yeter uyarsa sana bakarız

indir

http://www.mediafire.com/download/8bs9bl7t1ezk7a3/apz.rar

not: power butonundan paneli çalıştırıyoruz

cd butonundan cd'yi takıyoruz

sonra menüleri gezebilirsiniz

sizi kadromuza alıyoruz uygunsa tabi size gerekli açık kaynak kodları vereceğiz

sizi kadromuza alıyoruz uygunsa tabi size gerekli açık kaynak kodları vereceğiz

açık kaynak kodu lazım değil , ben kadroya girmek istemiyorum..

sadece yardım edebilirim dedim.. projenin apz dosyalarını verirsen görsellik açısından bişeyler yaparız..

dostum dediğim gibi elimden geleni yaparım maksat katkıda bulunmak yoksa ben zaten 6 tane flash belleğim ayrı ayrı sistemleri yüklemişim hiç multiboot ile uğraşmıyorum bile ama katkıda bulunabilmek adına yapmam gereken birşey varsa yaparım

ben  indirdim dosyaları çıkarırken tüm proğramlar virüslü çıktı avira da bilginiz olsun

avira benim yaptığım programlara da virüslü diyo :)

USB HDD Storage Formatına Girdiği İçin Forumda BlueLifenin Yapmış Olduğu NT6 HDD Yükleyici İle Yapılabileceğini Düşünüyorum.

Torrent Olayında Pek Bilgim Yok Bu Konu Hakkında Nasıl Yapacağımı Söylerseniz. Elimden Geleni Yaparım.

hiç torretden birşey indirmedinizmi veya hiç yerli torrent sitesine üye değilmisiniz ordan upload edebilirsiniz forumda tam olarak nasıl yapacağını bilen arkaadaşlar vardır inanın bu daha hızlı olur acil bekliyoruz :D

Ben ByChilavert'in yardımcısı olmak istiyorum.bunun için ne yapmam gerekiyor? 

Estağfurullah Öğrenmek İstediğin Bir Konu Varsa Yardımcı Olurum. Elimden Geldiğince

hiç torretden birşey indirmedinizmi veya hiç yerli torrent sitesine üye değilmisiniz ordan upload edebilirsiniz forumda tam olarak nasıl yapacağını bilen arkaadaşlar vardır inanın bu daha hızlı olur acil bekliyoruz :D

Valla Torrent İle Uzaktan Yakından Alakam Olmadı 1 Kb Bile İndirmedim Desem Yeridir. (Turbobit,LetitBit,Uploaded v.s.) Üyelik Alarak İndirme Yaptım Sürekli :)

Estağfurullah Öğrenmek İstediğin Bir Konu Varsa Yardımcı Olurum. Elimden Geldiğince

Valla Torrent İle Uzaktan Yakından Alakam Olmadı 1 Kb Bile İndirmedim Desem Yeridir. (Turbobit,LetitBit,Uploaded v.s.) Üyelik Alarak İndirme Yaptım Sürekli :)

Fixler Ve Katılımsız Programlar Ve Driver Pack Bölümü Nasıl Açılıyor ?

Kusura Bakmayın Klasörü Ve Multiboot Menüsündede Göremedim Yardım Edermisiniz ?

Edited by hasan1000

driver  pack veya samdrivers nasıl eklenir 

easy driver pack biraz kötü olduğu için tşkler 

Driver Pacs Dosyalarının İçindekileri AutoPlay\Docs\Driver İçine At Daha Sonra DriverPacsSolution.exe Dosyasının İsmini WanDrv.exe Olarak Değiştir Daha Sonra Platformdan Easy Driver Pacs Alanını Tıklarsan Driver Pacs Açılır.